Kommentaar

Adik Levin | Lapsi tuleb kindlasti vaktsineerida (7)

LISA KOMMENTAAR

Fleimar Troll 16. detsember 2015 17:33
[detsensuur ~ 12:21 16.12.2015 (PS:§45²)]
„Juut” valetab – tal pole aimugi, millest autism tekib, aga teab kindlalt, et see pole vaktsineerimisest …
http://www.whale.to/vaccine/vaccine_autism_proven.html
https://www.youtube.com/results?search_query=Dr.+Andy+Wakefield
Fleimar Troll 16. detsember 2015 12:28
« … _Kui me kõik loobume kaitsesüstimisest, siis loomulikult lõpeb asi katastroofiga._ … » ~ Paranoia ja selle kuritegelik levitamine. Kui see tõele vastaks, poleks amišeid olemas. Nendel on jamad tervisega hakanud alati just siis, kui nende lapsi on kas vägisi või pettuse läbi vaktsineeritud …
süsimust iroonia 16. detsember 2015 06:52
See on ju ehtne reptiilijutt!
:lol
ukol 15. detsember 2015 23:42
pärast pikki ja põhjalikke uuringuid , jõudsid kuue riigi teadlased ühisele järeldusele , et kõige rohkem vitamiine on ..... apteegis .
Ghjg 15. detsember 2015 23:19
Mis on siis suurenenud autismijuhtude põhjus? Arstid on vait!
peaks ka küsima 16. detsember 2015 12:54
Mis on lastel plahvatuslikult kasvanud epilepsia avaldumise põhjus?
Otsige üles vana nõukaaegane vaktsneerimiskava ja võrrelge, kui palju praegu lapsi põhjuseta mürgitatakse vaktsiinidega, mida neil vaja ei ole. Mida kuradit on vaja B-hepatiidi vastu süstida imikuid, kes suguelu ei ela? Haigused tuuakse sisse ja levitatakse vaktsiinide kaudu. See ei ole ju saladus teistes riikides, miks siis Eestis peaks olema? Ukraina lastehalvatuse juhtum ei olnud ka kuidagi juhuslik nakatumine, see oli rahva hirmutamiseks nakatatud, et sundida paanikas vanemad oma lapsed arstide kätte viima. Depopulatsiooni läbiviimine on reaalne tegevus juba täna ja seda arstide käte läbi, loomulikult on võimalik, et nad ise seda ei pruugi teada, aga nad ei tea ka seda, mida ravimifirmast ostetud iga ampull tegelikult sisaldab või mis kvaliteediga on testid. Analoogiliselt seakatku valepositiivsete testidega on alati võimalik solkida ka muid teste. Te lihtsalt ei pane tähele, et teid tööriistadena kasutatakse oma rahva hävitamisel.
Joogivee teema on üldse väga vaikne, julgeb keegi kraanist filtreerimata vett juua täie teadmisega, et see on ohutu? Miks perioodiliselt vesi haiseb keemia järele?
teeme süsti ja tuju läheb heaks 15. detsember 2015 20:55
ehhee jee jippijippi jee jee