Eesti uudised

Kas lasteaiad hakkavad mudilaste kaisuloomi ukse taha jätma?

Katrin Helend-Aaviku, 14. detsember 2015 06:00

7 KOMMENTAARI

h
hei/ 14. detsember 2015 17:02
mis kaisuloomade jutt. Olge head ja keelake HAIGETE-nohuste,köhaste laste toomine lasteaeda et minu terve laps ei haigestu. Minu arust on see suurem probleem kui need kaisukate nn pisikud. laps saadeti koju kuna oksendas ja oh imet kahe päeva pärast juba lasteaias. ja siis hakkas neid teisi riburadapidi haigeks jääma. Kui laps ikka saadetakse viirusega koju EI TOHIKS lasteaed nad paari päeva pärast tagasi võtta. Kuigi laps nn näiliselt terve on ta NAKKUSE kandja. Sellega peab tegelema . Lasteaed nagu eesti riik tegeleb pseudoprobleemidega aga tõsised asjad jäävad kuhugi nurka . Olen kuri lapsevanem kes hoiab oma lapse kodus kuni tervenemiseni aga lasteaias kohe kohtumine pooltõbiste lastega kes kannavad edasi tõelisi pisikuid mitte kaisuka pisikuid. Haiged lapsed lasteaias on SUUR ja TÕSINE probleem. vanemad ütlevad et pole võimalik koju jääda- rahakott ja töökoht ohus. Vot see on probleem
k
Kaebaja/ 14. detsember 2015 16:48
Tuleb tuttav ette: üks kaebab, miks ei tohi, teine, et kodused mänguasjad pesemata ja pisikuid täis. Selline on lasteaia argipäev! Kodus ei tohi ka nii mõndagi, aga seal dikteerib lapsevanem. Nii tulebki ta lasteaeda koos lapsega oma õigust ja nõudmisi täis. Nagu tuulte pesa! Aga meie töötame!
t
tegelikult/ 14. detsember 2015 14:07
Lapsel on lasteaias nii palju tegemist, et tal pole aega iga minut oma kaisukat kaasas kanda. Parem, kui kaisukas ainult uneajaks kaissu võetakse. Enamus nii ka teeb.
k
kristel/ 14. detsember 2015 12:15
See keelt juba ammu--Meelespea lasteaias .
k
kreedo/ 14. detsember 2015 10:59
Pean kahjuks nõustuma, et mõni kaisuloom ei näe iial pesuvett- on väga hallid ja luitunud. Kaisumõmm võtab aga kõik vastu- pisarad, sülje, tati ja magades ka higi.
Haiguste perioodil on selles täitsa point.
v
vaino/ 14. detsember 2015 09:25
Järgmine samm oleks siis enne lasteaia rühma pääsemist kasutada ainult steriilseid lasteaia riideid. Kaisuloomad on tänapäeval kõik pestavad ja hoolsust on võimalik nõuda. Keelata on lihtne -lastemaailma tuleb ka toetada. Mäng on väikese inimese töö!
k
Kellamees/ 14. detsember 2015 11:51
Kui neid kannikesi vaid pestaks, hea kui lapsedki puhtad on.......