Eesti uudised

Jüri Lina: pagulaskriis on ettekavatsetud kuritegu! (221)

Andres Põld, 14. detsember 2015 06:00
EDASI PUDRUMÄGEDE POOLE! Immigrandid üritavad pääseda Eurotunnelisse Calais’ lähedal Prantsusmaal, et jõuda lõpuks tõotatud maale Suurbritanniasse.Foto: AFP / Scanpix

Nõukogude ajal välismaale emigreeruma sunnitud literaat ja kultuuritegelane, salapäraste nähtuste ja salaseltside uurija, maailmavalitsejate salaplaane mitmes raamatus paljastanud Jüri Lina (66) hoiatab võõrast usust ja võõrast kultuurist pärit inimeste rohkearvulise sisserännu eest ning kinnitab, et Rootsi saatus peaks olema ehmatavaks eeskujuks kõikidele rahvusriiki säilitada soovivatele inimestele.

Miks on massiimmigratsioon Euroopasse just tänavu sellise hoo sisse saanud?

Sellele "pagulasvoolule" on tehtud ettevalmistusi juba aastaid. Oluline takistus oli Liibüa, mis nüüd on kõrvaldatud, sest seal valitseb kaos. 2014. aasta algusest saadik on terroribande Islamiriik ninamehed mitu korda ähvardanud Euroopa 500 000 "Allahi sõdalasega" üle ujutada. Nn pagulased, peamiselt noored vallalised mehed, saabuvadki nüüd Süüriast ja Iraagist – piirkondadest, mis on Islamiriigi kontrolli all. 90 protsendil neist pole mingeid isikut tuvastavaid dokumente. Ometi on nad kõik vastu võetud. ÜRO andmeil on neli viiest Süüria põgenikust naised ja lapsed. Neid naisi ja lapsi on aga millegipärast Rootsis harva näha. Ajaloolane Niall Ferguson on toonitanud, et moslemite rohke sisseränne Euroopasse toob kaasa meie maailmajao huku.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.05.2018
JÜRI LINA: koleda pala võit Eurovisionil näitab, et ühiskond on vaimselt haige
06.11.2017
Jüri Lina: Jeesuse lugu on Buddha evangeeliumist maha kirjutatud
16.06.2017
"Meil ei ole lootustki ära surra. Mitte kunagi!"
17.08.2016
Jüri Lina: maailma juhivad psühhopaadid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee