Krimi

TURVAMEESTE TEGEMISI: aias hiilinud võõrad, purjus märatseja, näpitsa- ja viinavaras (5)

Õhtuleht.ee, 12. detsember 2015, 14:31
TaskulambigaFoto: Mati Hiis
Turvafirma G4S teatas oma töötajate tegemistest reedel ja laupäeval.

Ööl vastu reedet kell 00.58 sai G4S ekipaaž paanikahäire Tallinnas Vana-Viru tänava meelelahutusasutusest. Kolme minutiga sündmuskohale jõudnud turvatöötajad leidsid eest alkoholijoobes mehe, kes käitus agressiivselt, rikkus avalikku korda ning häiris oma käitumisega teisi külastajaid. G4S turvatöötajad pidasid mehe kinni ja andsid üle politseile.

Samal teemal

Ööl vastu reedet kell 03.47 sai G4S juhtimiskeskus kõne Tartumaalt Nõo vallast. Murelik kodanik oli märganud oma maja ümbruses ja naabri hoovis võõraid taskulampidega inimesi ringi luusimas. Kohale jõudnud G4S ekipaažil küll kedagi tabada ei õnnestunud, kuid turvatöötajad välja kutsunud inimene oli tänulik, et G4S ekipaaž kiirelt reageeris ja kahtlased isikud põgenema sundis.

Täna hommikul kell 10:05 jäi ühes Tartu kaupluses G4S turvatöötajale vahele mees, kes varastas alkoholi viie ja poole euro väärtuses. Mees anti politseile üle.

Täna kell 10:55 märkas G4S videooperaator kaamerate vahendusel, et ühes Tallinna ehituskaupade poes varastas meesterahvas paari näpitsaid, mis maksid ligi kuus eurot. Kohe teavitati kaupluse turvatöötajaid ja saadeti appi G4S ekipaaž. Näpitsavaras peeti kinni ja anti politseile üle.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee