Videod

ÕHTULEHE VIDEO | Arvo Kukumägi loobus pikast habemest: "Olen nüüd vaevast lahti!" (45)

Katrin Lust, 11. detsember 2015 22:00
Foto: Katrin Lust
Juba poolteist aastat kõndis armastatud näitleja Arvo Kukumägi ringi pika habemega. Kui Kukumägi ka uhke kaabu pähe pani, meenutas ta mõnda tsaariaegset härrat. Kuigi habemed ja vuntsid on tänapäeval moodsate meeste seas moes, siis Kukumägi oma habeme kasvatamisel sellest moest siiski ei lähtunud, vaid seda nõudis tema roll filmis Rehepapp.

"Nüüd kui võtted on lõppenud, siis tahtsin seda ka kohe maha ajada," torises Kukumägi ja lisas et suure koheva habemega oli tegelikult ka palju vaeva.

"Esiteks ma pidin teda iga hommik pool tundi kammima. Siis ma pidin teda mingi spetsiaalse loodusliku shampooniga pesema, et täid sisse ei tuleks. Pika habemega oli koguaeg nii palju jama," selgitas Kukumägi, kelle kohev habe aeti reede hommikul maha lausa ühes tükis. "Pealegi tegi see habe mu palju vanemaks," teatas ta silitades üle pika aja oma siledat nägu.

Üks hea asi selle suure ja koheva habeme juures siiski oli. "Päris tore oli see, et mind ei tuntud tänaval ära ja mul oli natuke rohkem privaatsust. See oli selle habeme suurim boonus," märkis ta.

Kõige hullem lugu oli aga siis kui Kukumägi seda filmirolli tarvis kasvatama pidi.

"Issand, kuidas see sügeles. See oli nii õudne, et pidin arsti juurde minema ja sain sealt mingeid leevendavaid tilkasid. Nüüd on see õudus läbi," õhkas ta, "Igal juhul olen nüüd vaevast lahti!"

Samal teemal

16.04.2017
Suri Arvo Kukumägi
22.00.2017
Arvo Kukumägi: kärakas on tagaplaanil, sest nii palju muid asju on teha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee