Eesti uudised

Ieva Kupce oma esimeses intervjuus: arusaam heast ja halvast, mida jagasime poliitikas, on ühine ka kooselus ja isiklikes küsimustes

Õhtuleht.ee, 11. detsember 2015 19:52

91 KOMMENTAARI

e
erna/ 14. detsember 2015 10:36
kas EESTIS on seadus,et viimase presidendi tööaasta voodikaaslane on hüvede saaja,mitte 9 aastat ametlik abikaasa .juba 5 aastat on piisav.miks eelnevad saavad.pealegi abielu lõhkuja oli president,kes jättis oma tütre koduta.kõndigu ise kott pihus.talu sai korda tehtud laenudega EVELINI RASKE TÖÖGA,mis oli valmis juba enne presidendiks saamist.Esimene abikaasa sai kõik nende ühise vara ja ka TH vanemate maja.kannataja on ainult eestlasest abikaasa EVELIN ja nende teismeline tütar.
s
soovitan/ 14. detsember 2015 15:44
õppida õigekirja ja kirjavahemärkide kasutamist
l
Lihtne eesti lugeja/ 13. detsember 2015 14:56
Tegelikult on ju tore, kui inimesed teineteist leiavad, ehk läheb mõlemal koos nüüd paremini, kui ei kunagi varem, lihtsalt see kihlus võiks kesta kuni presidendi ametiaja lõpuni ja siis palju, palju õnne edaspidiseks (abi)eluks.
t
to kommenteerijatele/ 13. detsember 2015 10:58
Savisaare teema on olnud üleval üle 20 aasta, miks ei võiks Ilvest käsitleda mõnes lühemas ajaühikus, kuidas armuelu kõrval avanevad laekad euroopalikest väärtustest Presidendi silma läbi , kuidas isiklikku materiaalset heaolu kindlustada ja lõpetades sellega , kuidas tsehhe , slovakke , ungarlasi ja poolakaid migratsioonipoliitikas õpetada , rääkimata kaasmaalastele siltide kleepimisest, kui nood ei järgi Presidendi Brüsseli poliitikat.
i
innovatiivne / 13. detsember 2015 11:42
See on "pilves" poliitika.
a
arusaam/ 13. detsember 2015 10:37
Ilvese tulevane abikaasa peaks läbi lugema, kuidas mees on Presidendina VÕIDELNUD EUROOPALIKE VÄÄRTUSTE EEST alates oma isiklikest materiaalsetest huvidest kuni tänase päeva migratsioonini. Ilmselt on seda koos võitlemist ajaliselt olnud nii vähe, et täielikult teada armastatu tegevusest
k
Kommenteerijatele/ 12. detsember 2015 22:53
Täna saate lugeda ja kommenteerida ka litsmeest Savisaart ja häbiväärset hoorapurikat Salumäed....
Asuge lugema ja kommenteerima! Aitab Ilvesest juba!
i
isa vanust/ 12. detsember 2015 19:52
meest oleks küll häbi pidada
m
m/ 12. detsember 2015 18:41
Mis on lubatud lihtsale eestlasele, pole lubatud presidendile! Pea hoogu THI!
n
normaalses riigis/ 12. detsember 2015 18:28
võetaks selline mees kohe pukist maha... aga see ju eesti !

a
..../ 12. detsember 2015 13:11
ajalugu kordub farsina... Meenutuseks: http://www.ohtuleht.ee/267678/merry-bullock-olulisim-parand-toomaselt-peale-laste-oli-see-et-ta-toi-... Käitumismustrid samad. Ju oskab hästi uuele armukesele mesijuttu ajada. Kuna Eveliniga abiellus ta enne presidendiks saamist, siis varasem afäär sai meedias vähem tähelepanu kui nüüd. Nüüd erineb asi veel sellepoolest, et värskem number sedapuhku on välisriigi kodanik ja teise riigi kõrge ametnik. Oleks vaid üks mõistlik tegu - end presidendiametist taandada! Riigi presidendi kihlumisest saab riigialam teada mitmenädalase hilinemisega, vihjetest tuleb välja, et see kahe lapse ema juba elab koos Eesti Vabariigi presidendiga. Millega tegeleb presidendi kantselei ja julgestusteenistus? Kas sellepärast oligi Kadrioru lossile plaan tara ümber ehitada - et president püsiks seal kindlalt sees ega tõmbaks vaikselt Lätti? Oot - kuidas see peaaegu-juurovisooni-laul-oligi: http://lyricstranslate.com/en/winny-puhh-meiecundimees-%C3%BCks-korsakov-l%C3%A4ks-eile-l%C3%A4tti-l...
K
MAAMEES/ 12. detsember 2015 12:00
Kogu tsirkus presidendiga on uletanud igasuguse taluvuse piiri ,sest need kellel oli vaja sellist presidenti ei näinud sellist asjade käiku ette .Nuudseks on rollid vahetunud kus need kes pidasid presidenti marionetiks on ise marionetid ehk mängukannid .Olles teadlik ,et rohkem ametiaega ei pikendata vötab president köik mis vötta annab ,sest ju on arusaanud olukorrast .Selline presidendi poolne hampelmanni vöi playpoi mängimine pole normaalne ,pigem olnuks normaalne oodata ära ametiaja löpp ja siis abielluda oma järjekordse silmaröömuga .Selles presidendi naiste saagas pole suudi ei Evelin ega Mary sest kui mees on normaalne pereisa siis poleks tekinud seda varianti ,et Evelin saanuks Härma perenaiseks .Arvestades presidendi järjest nooremate naiste lembust tulnuks Evelinil arvestada ,et köik pole kuld mis hiilgab ja töenäosusega ,et vahetatakse välja uuema mudeli vastu .On olemas napoleoni kompleks kus mees tahab endast suuremaid naisi ja samuti vöib nimetada seda kompleksiks kus mees tahab endast järjest vananedes nooremaid naisi .Selge on ,et ei sobi see kui president oma rahvast ,no mötlen eestlasi kui ta peab ennast eestlaseks nimetab rassistideks ja igati halvustab ning samuti pole normaalne kui presidendi isilik elu pole normaalne .Kuigi perident suudistab rahvast herjamises siis pigem ,mida ise teeb .Kui ollakse avaliku elu tegelane siis juba eetiliselt pole normaalne mida president teeb ,vabanduseks ei kölba ka see kui seadulikult on ehk korektne .Tekib kusimus ,et kui president ei austa pereväärtusi mida tahta siis rahvast ,kas on ikka vaja juurde jätkuvalt uksikvanemaid ,sest teada olevalt on normaalselt toimiva riigi uks alustugesid normaalselt toimiv perekond ja traditsioonilised pereväärtused .Vastupidiselt köigele käib Eestis ämma rahadega tegelemine ,autorollotamine ehk lihtsalt öeldes lokkab koruptsioon ,kus aatelisus on vahetatud raha vastu .Löpetuseks oma arvamuse avaldamisele ,et kas sellist Eestit tahtsimegi kus kehtivad hundi seadused .
k
kas tõesti/ 12. detsember 2015 10:13
pole lätis mehi enam vabu ?
t
to: 10:13/ 12. detsember 2015 22:49
Eestis pole ka vabu mehi, et eesti naised peavad üle kogu MAAILMA abielluma igat värvi ja igat usku meestega..... HÄBI, teile ajudeta räuskajatele, keda eesti naised EI TAHA!
j
jaanis/ 12. detsember 2015 10:08
kui see eiole hiline puberteet siis mis veel!
e
E/ 12. detsember 2015 09:24
Ei sobi selline president, tahaks eestlast kellest oleks eeskuju võtta.
m
mitu aastat/ 12. detsember 2015 10:03
neid arusaamu jagatud on?
h
Horros/ 12. detsember 2015 08:59
On tal siis kuus varvast või ei?
.
Prezidendi kantselei võiks selles küsimuses siiski selguse tuua.
ü
Ühisosa?/ 12. detsember 2015 08:12
Ilves ju tuntud pedeseaduse ülistaja. Oleks loogiline kui ta Briti saatkonnas mõne pigimusta pagulasega abielluks. Miks ta neid muidu siia veab kui talle nad ei meeldiks? Ühisosa kuipalju.
k
Kaja/ 12. detsember 2015 08:04
Ieva väitel THI võlub teda ikka ja jälle. Siin on küsimus selles, kes keda võlus.
Mata Hari võlus väga paljusid mehi, kes poliitikaga seotud olid. Vaatamata süü suurusele ja resultaadile Mata Hari hukati.
EV Presidendi abikaasadele on seadusega ette nähtud rida olulisi hüvesid. Miks?
Eks ikka sellepärast, et president oleks Mata Haride eest kaitstud ja kindlas seoses oma abikaasaga.
Kuidas siis meil? Hüved olid. Olid. Nendega kaasnes väga paljude EV kodanike hukkanmõist, mis küll suuresti põhjustatud kadedusest. Paraku mängis presidendi abieluvälises armusaagas olulist rolli presidendi kantselei. Kas ikka anti endale aru, millist mängu mängiti? Presidendi turvalisus ja usaldusväärsus sattus ohtu.
Me ei tea, kas Ieva on sinisilmne ja lihtsameelne armunud naine või mingit pidi ka Mata Hari.
Aeg näitab. Presidendiproua kulude kokkuhoid ei peaks olema esmatähtis Eesti Vabariigis.

k
kesik/ 12. detsember 2015 07:36
Mida te siin vahutate. Ise teete ju kaaaaaa. Lugege statistikat - suur enamus teist elabki kokku-lahku,lahku-kokku,kokku-lahku, pered lõhki,lapsed hoolitsuseta ja omapead. Kõigepealt vahtige iseendale näkku ja siis süüdistage teisi.
m
12. detsember 2015 12:06
me ka pole ametlikud riigi esindajad ja riigi nägu
n
nonoh. / 12. detsember 2015 06:29
Olitegi õnnetud ja nii üksi, nii üksi. Presidendil oli perekond. Ja abikaasa, kellele organiseeriti räige klaperjaht interneti kommentaariumides. Ja keegi , ei abikaasa, ei ametkond ,ei teinud mitu aastat katsetki lõpetada seda klaperjahti. Kas peab väga tark olema, et teada, miks mehikese abikaasat niimoodi aastaid laimati, mõnitati... Võigas ettevõtymine.
1
12.12.2015/ 12. detsember 2015 08:37
Olen samal arvamusel eelpoolkönelejaga. Evelini sarjati meedias jätkuvasti. Köigile tema tegemistele liideti mingi kompromiteeriv vari. Evelin on meeldiv Eesti naine ja ta tahtis end ka presidendi prouana näidata, paraku oli tulemuseks naeruvääristamine. Ja mulle tundub,et mitte ainult Eesti rahva poolt vaid ka isikliku abikaasa poolt. Pöhjus on selge, uus naine oli tulnud asemele... Eesti inimestele soovin enam heatahtlikust, möistvust, lojaalsust ja sallivust. Isegi kui keegi meie seast kukub, ei pea teda löputult maha tampima, vaid ulatama abistav käsi. Aga rahvas väärib oma presidenti, sinna paigale ta on ju kunagi lauldud...
n
no/ 13. detsember 2015 18:49
Evelin lõi ka mehe teiselt naiselt üle, nii et okey
k
Kodanik/ 12. detsember 2015 06:19
Meedia võiks selle paari nüüd kõrvale heita, nagunii on tegemist ammuse salasuhtega, millest on sündinud ühine laps ja nagunii abiellutakse enne ametiaja lõppu ja kirjutatakse enda kontole surmani tohutud hüved ja rahalised sissetulekud, mis vaesed eestlased peavad mitu põlvkonda maksma. Mis moraalist saab juttugi olla, kui semmitakse teise maa presidendiga, kes on abielus ja kel on laps. Ja selle lätlanna emakese soovid, et noored oleksid õnnelikud - no milleks neid avaldada. Emana peaks ta mõtlema ka selle pere peale, kes lõhuti tema tütrekese abil. Mida peab Evelin oma lapsega tundma? THI on väga ebameeldiv mulle olnud algusest peale. Ma ei tea midagi positiivset, mida ta teinud on. Minu meelest on ta sageli oma kõnede ajal pohmellis olnjud.
o
12. detsember 2015 14:11
Oma raamatus Kirju mainib Evelin Ilves, et Toomase kandideerimine teiseks ametiajaks oli tema jaoks üllatus ja mees talle sellest isegi ei rääkinud.
v
Vanad sõbrad/ 12. detsember 2015 04:43
Ieva intervjuust: "Toomasega olen tuttav juba ammu. Meid viis kokku ühine töö. Läksin välisministeeriumi tööle juba 1997. aastal, tegelesin Baltimaade NATO-sse vastuvõtmise küsimustega. ... Alustasin kaitseministeeriumis tööd 2005. aastal, valmistades ette NATO Riia tippkohtumist. ... Pärast seda olin Ameerika Ühendriikides Washingtonis magistrantuuris. Siin pean ütlema suure tänu Toomasele, kes toetas mind selles, et erialases tegevuses on vahel vaja pausi pidada ja intellektuaalseid teadmisi arendada."
Mis sädemest siin jutt on - tegemist on abielulepinguga.
l
loed ja imestad/ 12. detsember 2015 01:43
mul on kahju sellest mehest, vahel looduses ikka juhtub õnnetusi,nii ka meil selle pealikuga Kadriorus,annaks jumal, et äkki juhtub ime ja ta läheb tagasi sinna kust ta tuli...see oleks suurim pidupäev eestlastele..
t
Tiit/ 12. detsember 2015 01:13
no kurask, kelle see asi on, kes on Preditendi kaasa. Igaüks ei sobigi.
k
12. detsember 2015 02:34
o
Ohoo/ 12. detsember 2015 00:49
Kus oli president siis, kui meile eluga riskides toodi vabadus. Elagu, kellega tahes, aga abielu ajal sahkerdas ta juba selle naisega ja jättis Evelini rahvale järada. Evelin ei öelnud midagi oma mehe kohta halba, aga oli väga õnnetu.

s
Semjonov/ 11. detsember 2015 23:46
Mina soovin neile kõike paremat!
Pole vaja alati sorida teiste eraelus, isegi meie presidendi.
t
12. detsember 2015 02:35
tema eraelu on väga põnev, tõeline seebikas, miks mitte jälgida ja sorida
k
kas evelin/ 11. detsember 2015 23:10
Siis ei olnud koos t.h.ilvesega koos heas ja halvas? Labidamees oli ju ka evelin, nüüd tore puid toomasel teisele näidata. Koos eveliniga sai kodu koduks. Kurb.
t
THI on sariabielluja/ 11. detsember 2015 22:47
....ja Jeeva arusaamad heast , halvast & elementaarsest eetikast on taitsa mooda....sahkerdada ringi abielumehe/isaga & teise riigi presidendiga on taielikult moraalitu ja lohnab opportunist ja aferisti jargi, kes otsib voimalusi kergemaks araelamiseks ! Mis arusaam heast ja halvast saab olla, kui laste ema litutab kuskil Eestis ja lapsi kasvatavad, isad, vanaemad ja voib olla naabrinaised ? See fakt raagib juba vaga kovasti enda eest , et selle naise prioriteedid on vales kohas. Ja president PEAB tagasi astuma ja loobuma ka oma hyvedest, sest ta pole vaariline esindama meie rahvust, keda ta nagunii polgab avalikult !
t
Tiia/ 11. detsember 2015 22:46
Aserisse võiks Ieva eelmise varalahkunud mehe ja lapse isa mälestuseks mäletuskivi püstitada.
5
55/ 11. detsember 2015 22:30
no tõesti ei huvita! peaasi et meie ülalpidada ei jää!
t
TEADA/ 11. detsember 2015 22:28
SODAON HISPAANIA RAHU EI SAA MA KARDAN!
o
ongi/ 11. detsember 2015 22:25
Läti Hendrik ämeerika moodi...
l
Lilla/ 11. detsember 2015 21:58
Kuidas mahub ajateljele surnud azer?
h
hehe/ 12. detsember 2015 02:13
Aser suri 2012. No sellise "ametliku" jutuga ilmselt tullakse välja: 2012 eelviimane elupäev+9 kuud+2 aastat (lase umbkaudne vanus. Ja siis tõmbabki peaaegu välja...

l
Lumememm/ 11. detsember 2015 21:31
Vabandan presidendi ees, et pean rikkuma kommentaariumi tema lembehetkedest
tõelise elu, ehk surnud lastega Eesti Vabariigis...
Kõrvalasuvat artiklit surnult leitud Kerdi kohta ei lasta kommenteerida ja ei saa ka lugeda eelnevalt ilmunud arvamusi.
Päeval oli seal kommentaar, et Eestis tuleb välja kuulutada eriolukord. Toetan kahe käega, me peame seda nõudma.
Kuni pole selgunud, mille tõttu on lähipäevadel surnud mitu noort inimest, võiks juhtpoliitikute armuelu
kuhugi tahapoole jääda...
o
ole isamaaline/ 11. detsember 2015 21:54
tapeti ju ainult kohalikud noored ,ei need ole inimesed teie misteri arust.
Ei nende pärast ole vaja punastada ega kahvatada piinlikkuse pärast.
t
Tapeti?/ 11. detsember 2015 22:10
Sa peaks siis kohe ennast politseile üles andma, kui valdad sellist infot! Kas tapsid ise, või oled tunnistaja. Ülestunnistus muide kergendab karistust.
l
Lumememm/ 11. detsember 2015 22:12
Ära aja tühja juttu. Sarkasm on ka lahe, aga sellest pole hetkel abi. Sa oled eestlane, mõtle, mida me tegema peaks.
m
Mis sarkasm????/ 11. detsember 2015 22:52
Kui inimesel on andmeid, et toimus mõrv, siis ta on asjaga ju vägagi kursis. isegi politseil sellised andmed puuduvad. Kodanikul peaks ju ometi olema kohustus nii ränga kuriteo puhul anda tunnistusi ja mitte asja varjama???
i
igal juhul on/ 12. detsember 2015 01:58
eestimaalaste härdameelne Jõulurahu rikutud....nemad siin elavad lummavas amupilves ,osa poliitikuid sõimlevad üksteist ropu sõnavaraga ja muist seltskondi kutsutakse Jõululõunale-elu on täeisti tasakaalust väljas ei eetikat ei etiketti,hoolimisest ja hoolivusest on asjad kaugel just kui viimne päev oleks kohe -kohe tulemas.
a
aadu/ 11. detsember 2015 21:31
Alles oli jutt, et tunnevad juba ammu, aga nüüd, et sel suvel algasid kohtumised.
t
T.Mets/ 11. detsember 2015 21:17
Olevat nii tark ja arukas naine, aga ikkagi, kuskohast sellised suured võlad kaelas
t
to: T.Mets, 21:17/ 11. detsember 2015 21:24
Sa küsi oma tuttavatelt ka, miks nad on võtnud laene korterite ostmiseks , auto liisinguks ja muudeks otstarbeks...? Kas SINU käest peab laenude võtmiseks LUBA küsima või on see iga inimese OMA asi....? Oma TATIST nina ära topi igale poole...?
m
11. detsember 2015 22:34
mitu kinnisvara, suur palk ja ikka sured võtad
i
11. detsember 2015 21:08
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
Ei tea/ 11. detsember 2015 23:11
mis see Savisaar siia nüüd puutub- nüüd on see TEISED KAAAA -jäta Savisaar rahule.
l
Luule / 11. detsember 2015 23:45
Ainult see üks sõna mida te nimetasite absoluutselt väljaspool kontektsi, toob kaasa oksereflesi ......öäkk.
t
to to: Ilves kobigu...., 21:08 / 21:26, 11. dets 2015 / 12. detsember 2015 00:05
Juku: aga tema tegi kaaaa
l
lugeja/ 11. detsember 2015 20:47
Väga hea valik, presidendile ei sobinudki mingi lihtne naine, kes käib linnas räbaldunud teksadega.
v
Vaikus/ 11. detsember 2015 20:58
Mis on need tegurid, mis Sind heldima ja sõna võtma panid?
t
to: lugeja, 20:47/ 11. detsember 2015 21:09
Kena ja tore naine! Ta on sama väärikas nagu Helle Meri või Ingrid Rüütel! Kadedad Keskerakonna ja EKRE sõimajad lõksutavad ainult oma logisevaid lõugu.....
t
to: lugeja, 20:47/ 11. detsember 2015 21:09
Kena ja tore naine! Ta on sama väärikas nagu Helle Meri või Ingrid Rüütel! Kadedad Keskerakonna ja EKRE sõimajad lõksutavad ainult oma logisevaid lõugu.....
H
21:09/ 11. detsember 2015 22:39
Hellel samuti oma luukered kappis, jätis oma elukaaslast maha ja läks tanu alla just enne presidendi valimisi, ju ikka raha oli tähtis
m
Mis see väärikuse mõõdupuu on?/ 12. detsember 2015 05:02
2 last, aga abielude kohta pole mingit teavet - räägitakse ainult laste isadest.
Vanem poeg elab isa juures Kreekas.
Tema eraelust ei tea ka lätlased midagi.
r
räbaldunud teksadega/ 11. detsember 2015 21:10
käis ta siis ,kui abielu oli juba karidele jooksnud, meie seda siis veel ei teadnud.
h
12. detsember 2015 01:46
helle pidi ammu kohalike kaluritega kooma jooma
m
millal käis Mary ringi räbalates ,ta oli alati daam./ 11. detsember 2015 21:21
lugeja,miks te kiidate nii kõrget moraali ja sellist kristlikkust.
teie mister ei keela end mitte ühelegi naisele mitte kunagi ja me kõik hindame teda.
Aga see ,kuidas ta sai lahti äratüüdanud eidest,see on üle prahi!
See on geniaalne äriidee.
k
11. detsember 2015 21:48
Kunigakodade siniverelised käivad samuti ringi teksastes. ja kuninganna Elisabethi on nähtud lausa kummikutes, rätik peas.
e
11. detsember 2015 22:36
eks see Marry samuti oli mingi lihtne inimene, käs käis linnas räbaldanud teksastega
v
Varsti räägivad,/ 11. detsember 2015 20:43
n
niisama/ 11. detsember 2015 20:28
aga nüüd ruttu registreerima, saab äkki veel mõne kopika rahva raha jälle tasku toppida!!!
a
11. detsember 2015 21:06
Arusaamatu, Evelin oli Toomase naine samuti tervelt ühe valimisperioodi, huvitav, miks tema ei võiks saada? Mis põhimõttel seda hüvitist üldse saadakse? Kui näiteks Ingrid Rüütel Arnoldist nüüd lahku läheb, kas jääb siis rahast ilma? Kas see raha on mingi sunnismaisuse liik?
n
näh,see ju ainult/ 11. detsember 2015 21:22
eestlasest raisk,mis raha talle vaja. Olge isamaalised ,ärge olge vasjad
s
11. detsember 2015 23:17
Sinu suust tuleb pesuehtsat s...a, ei ole see midagi teiste peas.
h
hahaha/ 12. detsember 2015 02:08
Evelin EI OLNUD Ilvese esimese presidendiaja jooksul LAHUTATUD. Tal peaks see abikaasaalk olema juba sellest ajast.
h
hahaha/ 12. detsember 2015 02:08
Evelin EI OLNUD Ilvese esimese presidendiaja jooksul LAHUTATUD. Tal peaks see abikaasaalk olema juba sellest ajast.
t
to: niisama, 20:28/ 11. detsember 2015 20:53
Kuule "rahva raha" hoidja! President Ilvese NAINE peab saama kõik hüved SAMA PALJU kui teiste presidentide naised! Äkki võtame hüved ja rahad ära ka Helle Meril ja Arnold Rüütli abikaasal....? Või sea moodi ruigajad arvavad, et teised võivad saada aga ILVESE NAINE ei tohi saada....? Aga sina, kommija, kühvelda sitta edasi - see on sinu töö...!
m
11. detsember 2015 23:19
Mis probleem sul pidevalt selle sitaga on? Äkki psühhiaater aitaks?
i
ikka ja ikka/ 11. detsember 2015 20:25
on küsimus selles, mis on lubatud presidendile ja mis on lubatub tavakodanikule, need asjad ei ole mõõdetavad lihtsalt niiviisi, et teeme mida tahame...üks on meie visiitkaart ja teine lihtsalt tavakodanik, kelle teod pole mõõdetavad riigijuhi ütluste, käitumise ning tegudega.
j
Jobu/ 11. detsember 2015 20:39
President ei või lõbumajas käia, vaid peab ise elukaaslase otsima :)

a
Ain/ 11. detsember 2015 20:22
Tore arusaam ikka küll. Kas see oli hea, et Ilvese abielu ajal oli armuke ja Evelin pidi kannatama inimeste pilkeid, ehkki polnud süüdi. Küllap tabab selline saatus ka seda naist.
t
to: Ain, 20:22/ 11. detsember 2015 20:46
Savisaare abielu ajal oli täpselt SAMA olukord! Liigutage ajusid, kesikud!
s
soo,mister ilves on kesik ???/ 11. detsember 2015 20:51
aga miks siis sotsid tema nimel lippu ja riiki teotasid ?
a
ainile/ 11. detsember 2015 20:55
Kullake, mis puutub ühe pere elu võrdlemine teisega siia praegu?
t
to: ainile, 20:55/ 11. detsember 2015 21:51
Sõimate Ilvest, sõimake samapalju ka Savisaart!
h
hm/ 11. detsember 2015 21:59
Savisaare Vilja = Toomas Henrik Ilves ???
Pole sõnu.
e
ei mäleta või/ 11. detsember 2015 20:58
Ka Evelini laps sündis selk ajal, kui härra oli veel oma esimese naisega abielus, alle sjärgmisel aastal lahutas ja abiellus siis Eeveliniga. Korduv käitumisviis.
o
..../ 11. detsember 2015 20:09
olid ajad, mil väljavalituid tutvustati ENNE kihlumist. Seekord - sahkermahker seljataga (ja tundub, et aastaid) ja palju vahtu... Oleks tegu mistahes positsioonil inimesega, kehitaks vaid õlgu. Kuid et tegu on riigi presidendiga, kelle (ammune) väljavalitu on osutunud juhtumisi välisriigi kõrgeks ametnikuks, siis kuidagi vägisi sokutamine see värk... Ja kihlus oli kah juba mitu nädalat tagasi.
j
ju siis Ovaalkabinetist/ 11. detsember 2015 20:16
tuli käsulaud .Pole teil vaja kraaksuda ,piiksuda ega määgida.
s
seda ühist arusaamist oli truu abielumehega/ 11. detsember 2015 20:05
aastaid, see on kindel ja järeleproovitud isiklikus elus.
k
kuidas on siis / 11. detsember 2015 20:00
proua maalingutega? Kas ka saba kondini täis joonistatud nagu eelmisel proual? Tahaks pilte näha.
n
naisuke to: 20.00/ 11. detsember 2015 20:57
Ennem joonis sabakondil, kui vaakum peas!
m
miks te Mary kohta nii/ 11. detsember 2015 21:24
halvasti peate määgima ja teda mõnitama. Daam tegi ju koha teie leedile ja lätlannale ja kõigile teistele vabaks.MIlleks kisa ?