Kommentaar

Inga Raitar | Presidendi viis varjundit (76)

LISA KOMMENTAAR

see 17. detsember 2015 16:21
seatapja pulmatrall eesti-rahva kulul,tuleb kiiremas korras ära lõpetada,kaua võib mingi mõttetu jobu meie kulul oma jama korraldada??????
kraaksujatele 15. detsember 2015 10:47
TH -l polnud residentsigi,mis eelmistel.MERI ka lõi sõbra naise üle,ärastas pool poolsaart, RÜÜTLI valdusi ei jõua kokku lugeda, kulutab praegugi rohkem,kui tegev president.lõpetage järamine.
EH 15. detsember 2015 10:08
JUUTIDE KOHT ON IKKAGI JUUDAMAAL,MITTE EESTI RAHWA TURJA´L LIUGU LASTA,KAUA WÕIB?
zeus 15. detsember 2015 08:14
Prresident(mikihiir) peaks tagasi astuma.Kaua see juut EESTI rahvast koorib.KAUA VÕIB!
siiski 14. detsember 2015 20:58
üdini labane . miks peaks mind kellegi pandavus või panemine huvitama . Raitar ongi seda nägu , et need asjad endal paigast ära .
Vinge 14. detsember 2015 19:11
Kas selline saab olla president? 14. detsember 2015 17:38
Olen seda meelt,et mõlemad Ilvesed on eesti riiki ja rahvast oma käitumiste ning tegemistega solvanud.See on isegi veel väga pehmelt öeldud.OK,et Evelinil võeti kõik riigipoolsed hüvitised ära ja õigesti tehti.Aga õige oleks praeguses olukorras koheselt Toomas Hendrikuk Ilves presidendi ametist tagandada.Sest 2 abielu lõhkumist ,teadagi mille tulemusel ja nüüd siis 2 armuke.Kellega kibekiiresti üritatakse abielluda.Selline alfaisane ei kõlba EV presidendiks ,kes veel on valmis saanud sohilapsega.Mida pikkaaega oli õnnestunud saladuses hoida.Samas peaks ka Mikil võtma kõik hüvitised riigipoolt.On see Ärma taluga seoses või presidendi ametiajaga seoses.Sest see Miki on tõesti kuritarvitanud rahva usaldust ja talumispiiri.Mis on juba ammu ületatud.See oleks õiglane karistus mõlemale.Ning EV peaks sissenõudma kõik need kulutused,mis on tehtud Ärma talu heaks.Siin on kõigile selge,et tegu on olnud laiaulatusliku korruptsiooniga kõrgemaltasemel.Muidu jääbki nii,et kui see alfaisane ükskord ameti mahapaneb,siis rahvas ikka maksab kinni nüüd Riia Hendriku elamist.
SSEADUSEGA 17. detsember 2015 09:57
kuna tal on praeguse hetkega 2 seaduslikku abikaasat, kellest küll lahutatud, kuid
kes pole uuesti abiellunud ning kolmas kellele püüab anda ka "presidendi
proua" tiitli enne ametiaja lõppemist - saavad kõik kolm naist peale Kiki surma
"presidendipraua soodustused" eluea lõpuni.
Vaadake milline läbimõeldud käitumine presidendi poolt ja mis see eesti
maksumaksjale maksma läheb !!!!!!
Ronja 14. detsember 2015 17:02
Kas Evelin on porisem kui Toomas ? Minu arvates, paras paar oli koos, mõlemil lõdvad kombed-moraalitud ja kekud. Presidendipaariks nad kohe kindlasti ei sobinud.

Kuidas selline saab olla president? 14. detsember 2015 15:41
Lätis on vist uus töökoht valmis vaadatud või tekitatud sellele valetajale.Peaasi et saaks edasi elada teiste kulul.Antud juhul on selline inimene eesti riigile julgeolekurisk nr.1 Tundub ,et miski pole püha ,et nii eesti riiki ja rahvast häbistada.
Kuidas selline saab olla president? 14. detsember 2015 15:32
Sorry,minupoolne viga,saiti õige leht on; georgkitsberg.eu Head lugemist Miki elust eestis eesti rahvas.
Muidugi sellest sohilapsest me saame kuulma erinevaid muinasjutte!Lõpuks öeldakse ,et adopteeris oma lapse või midagi sellist!!!Kui ajaliselt arvestada,siis 3 aastat on vähemalt see ringitõmbamine olnud.
keegi 14. detsember 2015 14:19
Ei ole õigust inimesi "poriga üle valada" kui nad oma eraelulisi valikuid teevad. Evelin Ilves on meedias rääkinud Toomas Hendrik Ilvesest tunnustavalt ja rahulikult - see on väga mõistlik. Miks peaks kõrvalseisjad ja asjassepuutumatud sekkuma, liiatigi nii halvustaval toonil?
14.19 14. detsember 2015 15:07
Pori,kes seda poriüles keerutab,eks ikka asjaosalised ise.Kas presidendi riiklik renomee on ikka eraelu, on ta ju riigi ülalpidamisel ja avalikult jälgitav persoon.Ei ole keegi talle neid naisi ette tassinud ega võtma-jätma sundinud,kus see sekkumine on.Tema enda tehtud kuvand ei ole kellegi teistepoolt tekitatud halvustus.Võiksid rumalatest kommentaaridest vähemalt midagigi õppida.
Kuidas selline saab olla president? 14. detsember 2015 13:47
Ma pakuks veel eesti rahvale sellise saidi; georgkitsberg.ee ja youtube-s on Martin Helme piisavalt ülevaatlik ettekanne Miki tegemistest.Klipp ise on pikk 19min. ja 29sek. Head lugemist ja kuulamist eesti rahvas.Soovitan ka seda teistele jagada,et kuidas Miki valetades ja riiki varastades on eestis elanud.Meie maksumaksjad maksame tema ilusa elu kinni
14. detsember 2015 20:44
See, et me selle zeta kinni maksmae, on veel meie väikseim mure .... tema tegemiste tagajärjed on palju hullemad
paskvill 14. detsember 2015 13:43
Madal stiil ja madal mõttemaailm. Ilmselgelt kallutatud lugu eksesileedi toetuseks. Mälu on lühike, juba unustatud, kuidas teid pahandas Evelini mõõdutundetu käitumine ja esiletükkimine, mis varjutas presidendi tegevuse? Üks ajudega mees võib armutuhinas eksida, aga rumala naisega pikalt elada... Ilvesele tehakse praegu kanakarja kambakat, kusjuures president ise ei ole oma eraeluga püünele tükkinud. See on saanud alguse Evelini hüperaktiivsest meediatähelepanujanust. Andke nüüd inimestele armu ja olge vähemasti jõulude eel kristlikud, aitab sellest tümitamisest.
ju jah 14. detsember 2015 13:56
Eriti tark mees, kui oma esimest naist vahetas rumala naise vastu
13.43 pask-vill 14. detsember 2015 14:05
Siin pole ju midagi kallutada, see kõik on olnud.Mida kambakat, seda on THI ise kogu elu naistele teinud.Ehk püüdis Evelin oma esiletükkimisega päästa oma mainet, seda kuni "katuseni", kui kõik kolinal kokku kukkus.Siin pole armuanda küll kummalegi, ise tehtud, hästi tehtud.Kui, siis andku üksteisele armu, teod päris võrdväärsed.Ei ole rahva valitud president ja ühest poliitkäpikust ei pea rahvas ka lugu pidama.Ja selliste elukommetega pole see ka tepsmitte võimalikki.Homo propageerija ja meie olgu kristlikud,kuidas see kokku sobiks?
14. detsember 2015 14:09
Ei tea, kus see "tark" mees ise oli,kui lollid naised muudkui teda võtavad?
Kuidas selline saab olla president? 14. detsember 2015 13:37
Eesti rahvas pole teda valinud presidendiks.Ta on sissetoodus ehk migrant.Eesti rahva silmis on tema vastu sügav põlgus ja teenitult oma tegude ja käitumisega.Elab rahvakulul ilusat elu ja lõppu ei paista.Koguaeg Mikiga kaasnenud vassimised ja valetamised ning suur korruptsioon.Ärma talu on ilmekas näide.Ning neid Miki erastamise asju eestis on küll ja küll veel.Riik on kinnimaksnud seda armukese lugu Evelini ja Merry ajast.Kui sa petad oma naist ja pead armukest,siis selline kloun petab ka riiki!Selle Miki sõnad ja teod on 2 erinevat asja,mida ei saa omavahel ühendada.Paraku on see nii.Ma ise pean õigeks ,et riigi esimene mees peaks olema rahvale oma sõnade,tegude ja käitumisega rahvale eeskujuks.Ning väärikalt eestimaad ja rahvast esindama.Aga kahjuks on see migrant rahvale sõnaotseses mõttes näkku sülitanud.See Miki on presidendi ameti ära lörtsinud ja ka eesti maine ka.Ma pean õigeks,et riigi president peab olema ühenaise mees ,aga mite pidama haaremit.Kui USA võeti Clinton kohapealt maha oma valetamiste ja hooramise pärast.Siis tundub,et meie valitsejatele kõlbab selliste moraalikommetega inimene küll?2 lahutust on tulnud Mikil kõrvalhüpete pärast.Nüüd siis järsku on väljailmunud Ieva 2 aastase tütrega.Isanime pole mõtet vist enam mainida vaja!Viimastes avalikes esinemistes ütles Evelin,et ongi hea,et see avalikuks sai.Ei jää kahtepidi mõtlemist kellegile.Ning selline president julgeb veel rääkida pereväärtustest?Aga need on presidendi pereväärtused,et rikub abielu ja peab armukest.Pealeselle veel propakeerib siin eesti seda pedede paaritamist ja kooseluseadust!Kui moraalselt saab veel üks inimene põhjaminna ja eirata kõike seda mis tähendab perekond,see maa ja rahvas keda ta peab teenima???Sellel Mikil on niipalju patte rahva ja riigi ees,et kui oleks veel südametunnistus olemas - siis astuks ise tagasi.Aga vaevalt seda juhtub.Aga tuleb ükskord ka selle silmakirjaliku tegelase tund ,kus ta võetakse letti.
ehhh sina 14. detsember 2015 13:49
ikka Ilves süüdi ainult. Naeru koht. Ewka lasi juba mitmed aastad kõrvalt. Kõik need reisid jne troopikasse ?? Üksi käis seal vist sinu arust.
Vanamehel ... 17. detsember 2015 17:11
....on ka ammusest ajast armukesed olnud -polnud Evelin midagi esimesena kõrvalt paneja...
Jällegi.. 14. detsember 2015 13:35
leiti õhtulehe poolt aastate tagune pilt tõelise naisilu-figuuri ideaal meeldiva teeseldud naeratusega !?
Lugeja 14. detsember 2015 12:53
Meie president Hr. Ilves on üle igasuguste piiride läinud. Isiklikult ei pea enam temast lugu, sest kõned ja teod on liiga vastuolus, muust rääkimata. Alfaisased ja presidendiks olemine ei käi kokku, isegi kui mõlemad kõrvad ja silmad kinni pigistan, hakkab lõpuks suu ulguma, et mis liig see liig.

if. 14. detsember 2015 11:26
Kolm Eesti kõrgemat poliitikut peaks olema EEsti vabariigiriigi täielikul ülalpidamisel!.Möla oleks vähem ja poleks vaja rahalisi orgunnimisi ja "võlgu" võtmisi.(ega me nii vaesed ka pole,ostame mõne jäälõhkuja vähem.)
tõega näkku 14. detsember 2015 10:52
Ametkorteri ,Toompea korteri ja Ärma talu afäärid asetavad riigi esimese mehe korruptsiooni TOP kümnesse . Toodud situatsioon ärgitab kaashuvilisi suurematele sigadustele, sest eeskujud olemas.Pigem võiksid Muulid-Pruulid üllitada korruptandi teemalise raamatu kui urgitseda teiste eraelus, et Savisaare patoloogilise vihkajana ühiskonnas orgasmi saavutada
14. detsember 2015 11:17
muuli-pruuli läksid üle piiri ja laipade , et kellegi nimel rikastuda ja pildil olla ---vastikud kujud !!!
nojah 14. detsember 2015 10:52
Kõik oleks kena, kui selle uue naise maine oleks Lätis laitmatu. Kuid kaugel sellest... Meie presidendist saab pigem järjekordne pilkeobjekt. Ka see lugu lapsega ei ole kaugeltki mitte tore. Kui olid mees tegema, tunnista ja vastuta.
Imesta ja minesta 14. detsember 2015 10:42
Ainuke imestamapanev asjaolu on see, et need targad küberkaitsjad, kes turvavad riiki ei suutnud korralikku legendi välja mõelda oma lapsukese päritolu kohta. Iga suvaline saab netist kõik sünni-ja surmadaatumid kätte. Või siis lihtsalt ei hoolita sellest avalikust arvamusest.
"Ei usu mina neid vana mehe armumisi" kuulutab kommentaator, 13. detsember 2015 18:13
usub, ei usu, vahet pole :)
eriti kui pole ise noorenagi armukiuse kogenud, siin võib nüüd igaüks, "analüütikud" kaasaarvatud oma palukesi nokkida. mulle see põlistalu mulgiidee meeldis, vere poolest mulgina võin kinnitada, sellised me olemegi ja mitte keegi kõrvalt aru ei saa on meil armu või kasusaamise lugu käimas...
igaüks mõistatab oma rikutuse piires ja nii neid mustreid paljundatakse, ainult ükski ei satu pihta, elu on paganama keeruline muster, igas hetkes on värav igavikku peidus teadis Nietzsche. mo vanaema olevat pajatanud, ka rikas mees võib hea, tark ja armas olla...:)
14. detsember 2015 20:53
võib jah .... isegi haaremit võib pidada, aga tehku seda enda, mitte rahva raha eest
“projektiabielud" 13. detsember 2015 17:31
Väga täpne. Eestis oli vaja talunikuks hakata, eesti noorik leida, mulgikuub selga tõmmata - ja ongi õige eestlane valmis.
Nüüd peale presidendi ametiaega kusagile küberturva pealikuks saamiseks on vaja sama ala asjalikku naist kõrvale. Poeg ju ka Brüsselis samal alal.
Ei usu mina neid vana mehe armumisi. Mingi intellektuaalne tõmme uuel pruudil võib ju olla ja muidugi suured tulevikulootused. Abielu saab igal ajal lahutada.
*
Loodetavasti eestlastel jätkub arukust see residendi ametikoht kaotada.
P.S.Väga asjakohatu on mõnede kommentaatorite autori isiku ja välimuse ründamine. See näitab ainult seda, et teil puudub võime loetust aru saada.
op 13. detsember 2015 17:47
See ei näita, et ei saadaks loetust aru. Üks ei välista teist.
Nii pole ilus lihtsalt.
*** 13. detsember 2015 15:10
Inga Raitar nüüd küll see arvamusliider ei ole, kes presidendi kõnesid hõredaks või tihedaks hinnata oskab.
15.10 13. detsember 2015 17:05
Aga tal on siiski õigus, see lavatükk on pee läinud, ei vaadatav, ei kuulatav.
arnold 14. detsember 2015 12:46
"Hõre" on veel leebelt öeldud
mõte 13. detsember 2015 12:39
mitte ühestki abielust ei tule välja midagi kui mehel on sõbranna.sa võid pingutada kui palju tahes ja alati lõppeb see sõbrannaga abiellumisega või kooseluga.

albikärakas 13. detsember 2015 10:40
nuh, analüüs:D,
sihukesi analüüse oleme me siin kõik juba Pärdi kontserdist saati vorpinud.
ise arvan, Ieva on oma aadamaga rahul, THI annab rahvusvahelise mehe mõõdu välja küll ja eks abielu olegi üks elust läbimise abivahend.
kke 13. detsember 2015 10:24
10:24-le 14. detsember 2015 10:33
Reegleid rikkudes 13. detsember 2015 09:18
Ka Inga Kaats on ajakirjanikuna avaliku elu tegelene, st ka temast võiks midagi eraelulist kirjutada, mis kahtlemata avalikkusele huvi pakub. Või siis mitte? Arvamusvabadus ei tähenda veel õigust rikkuda eraelu puutumatust.
maalt 13. detsember 2015 14:18
Kas autor on seesama inimene, kes mõni aeg tagasi kurtis, et arstid tal vale asja ära lõiganud?
Jah... 14. detsember 2015 11:59
see on see sama naine kes teadmatult ja ilma igasuguse põhjuseta süüdistas arste kes päästsid ta elu , sest sellel naisel segab mõistuseses vahel väga kõvasti !!!
ja jah 14. detsember 2015 13:58
Ja ha ,sina vist oled see, kel on väike till, seega oma arvamuse avaldamine keelatud.
pühavaim 13. detsember 2015 09:09
Lihtsalt üks "märjaksajav" konstruktsioon (kas enda rikutuse tasandilt või pigem mingi poliitilise thrilleri mõjutusel). Ei midagi enamat.
Piipu 13. detsember 2015 02:54
Väga täpselt kirjutatud!
Minu isiklik arvamus on see...et noh oli ja las oli...sellist presidenti oli sellel hetkel vaja... aga nüüd mingu vaikselt ära, oma miljoneid uuele naisele välja võtmata. Tore küll jah, kui see naine ei saa erasekretäri...ja ei võte ametiautot mingiteks kuudeks.... aga tema muud rahad elu lõpuni...nagu aru saan siis see on umbes 4milj eurot nii umbes...NO PALJU ÕNNE ILVES!!!!!
n 13. detsember 2015 08:57
sa ei mõista kirutada, aga tiit nigu mõistasi!
vana 13. detsember 2015 15:34
mina nägin küll viljat ja vahurit aina koos trenni tegemas. nagu sukk ja saabas olid.
13. detsember 2015 00:38
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
aadlik 13. detsember 2015 08:30
jah eks aadel loebki muid raamatuid, mitte internetis Õhtulehte. Kuidas küll siinkommenterindu aadlikul järsku hoiuraamatu ja kõrge aadlisuguvõsa päritoluraamatu lugemise kõrval siiia sattus oleks huvitav teada?
hhy 13. detsember 2015 17:50
Pööbli vastand, pole aadel vaid patriitsid. VAna-Rooma põlissuguvõsade järeltulijad.
Väga 13. detsember 2015 00:35
loogiline analüüs, midagi pole valesti. Ei tasu autori kallale minna, arukas ja tasakaalukas artikkel. Kui kaaskodanikud meedia poolt üleskiidetud vaimustuse nurka viskavad ja THI tegevuse peale reaalselt mõtlema hakkavad, sobib antud kirjatükk kui rusikas silmaauku.
Ehh 12. detsember 2015 19:55

Anne 12. detsember 2015 18:49
Hea analüüs, see kõik võibki nii olla.
12. detsember 2015 17:59
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
to torm 13. detsember 2015 08:59
no ega see vana ilves ka parem pole, lihtsalt rahad taga.
Ajakirjanik 12. detsember 2015 17:34
Nii mõnus kont, küll ikka näriks ja näriks.
14. detsember 2015 10:46
Tulebki närida, ei ole vaja rohkem lasta parasiitidel skeemitada, et veel rohkem parasiite prii leiva peale vedada. Kas see avaldus, et Ieva loobub toetustest oli AVALIK RAHVA PETMINE. THI oma skeemitamistega on lihtsalt igasugused piirid ületanud ja nüüd AITAB.
Kõrvuni välgades mees ei kõlba üldse abikaasaks, ta ei suuda ju endale ise leiva rahagi teenida.
arvan ka 12. detsember 2015 14:47
tänud, tõesti hea ja tasakaalukas analüüs. Eestist kaob THI kui kull pärast ametiaja lõppu ja talle on tänud, tõesti hea ja tasakaalukas analüüs
herr Ilvesel on aga täiesti kama, mida me tast arvame..algusest peale väga võltsi mulje jätnud inimene
(see käib muideks ka eksabikaasa nr 2 kohta ja teineteist nad täiesti väärisid), peab ennast eliidiks ja härrasrahvaks ja ei saagi aru, kuivõrd eksib...intelligentsuse juurde käib oskus ja soov teisi mõista...mõttetu mees, kahjuks, president ju
12. detsember 2015 13:46
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
nojah 12. detsember 2015 18:00
Aga selle kommi autoril on ju lausa Homerose värsside vääriline elegantne sõnakasutus, mille kohaselt võiks arvata, et mõni imekaunitest Olümpose jumalatest on võtnud vaevaks Õhtulehe kommentaariumi oma säraga pimestada :-P
naisuke 13. detsember 2015 08:58
Kui Sa arvad, et kõik autorid peaksid pandavad olema, siis arvesta ka sellega, et Sa pole panija!
12. detsember 2015 13:24
Raitaril pole mõtet rääkida alfaisasest ja pandavusest.. Poliitikasse pürgivad ja sealolevad inimesed on põhiliselt kõik auahned ja egokesksed. Pigem võiks neid nimetada "alpinistideks", kelle jaoks on tähtsad tippude vallutamised ning kui portfell on juba käes, siis naeratab ka "mägi" vastu...
12. detsember 2015 12:55
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Big Ben 13. detsember 2015 07:46
Ise oled Stalini nägu, nagu vanasti öeldi.
jah-just 12. detsember 2015 11:48

T.Mets 12. detsember 2015 11:39
Siin keegi kommija on arusaamal, et ongi Ilvese presidendiks valinud. See on juba kõva sõna, ehk selgitaksid siin ka teistele kommijatele, mismoodi sina presidenti siis valisid Jään huviga ootama
hirmutav 12. detsember 2015 10:13
kuidagi kalk ja kalkuleeriv analüüs. kas tõesti meestel on elukaaslase valik kainelt kalkuleeriv ja niivõrd pragmaatiline? või on see kirjutatu hoopis naise nägemus ja isikliku kogemuste põhjal otsustamine - abielu kui mehe karjääri tõstev abinõu?
ma ei julge oma abikaasalt küsida, miks ta minuga abiellus. kardan vastust. kui ütleb, et armastusest, siis jään kahtlema tema aususes...kui ütleb, et näeb minus abivahendit oma edukuse saavutamisl, siis kas ma olen nõus sellega leppima. nii ehk naa äärmiselt häiriv.
kas selline asi nagu lihtsalt inimlikul tasandil õnne ja armastuse otsimine on tõesti igand? kas president on eelkõige inimene või president?
Ta.... 17. detsember 2015 17:21
....on eelkõige ikkagi president, s,t. poliitik ja poliitikud pole Inimesed!
pealtnägija 12. detsember 2015 07:40
Kui ta veel Bullockiga abielus oli ja välisministri ametit pidas ning pidevalt Euroopas viibis, siis armastas ta käia Pompidou keskuses üht eesti tuntumat naisluuletajat kargamas kes sai hiljem preemiaks hea töökoha UNESCO-s.
stardipauk 12. detsember 2015 13:46
Raitar sai asjale pihta 12. detsember 2015 06:09
Ja kui siia lisada kõik need teised THI armukesed, kelle ta reetnud on, siis saame päris huvitava nimekirja...
ühinen 11. detsember 2015 22:09
hm 11. detsember 2015 20:24
eestlane 11. detsember 2015 19:38
Mõttetu teema. Aitab juba klatšist. Teie elage oma elu ja president las elab oma elu.
Thule 12. detsember 2015 05:44
Elagu, aga isikliku, mitte maksumaksja arvel.
Muide, Merry Bullocki, kelle ta hiljem kui kaltsu nurka viskas, lõi ta üle oma professorilt kes teda ülikoolis õpetas.
12. detsember 2015 09:51
THI voibki elada oma elu ....aasta pärast. Praegu oleme meie ta presidendiks valinud ja valijana mind ikka huvitab kyll...
T.Mets 11. detsember 2015 19:30
Paremini kirjutada ei ole võimalik. Ajakirjanikule tänud

veteran 11. detsember 2015 19:11
Minu mõtted Inga peas- kõik on loetav, selge ja tõsi.
Mia 11. detsember 2015 17:52