Eesti uudised

Tragöödia elevandimajas - töötaja sai muljuda 

Katrin Helend-Aaviku, 11. detsember 2015 06:00
ÕNNETUSPAIK: Elevantide maja siseruumis on loomade selja taga neli boksi, mis on üksteisest eraldatud hüdrauliliste väravatega, millest ühe vahele jäi õnnetul kombel noor meestalitaja. Foto: Alar Truu

Napp ehmatav uudis sellest, kuidas pühapäeval jäi Tallinna loomaaias hüdrauliliste väravate vahele ja sai raskelt viga noor elevanditalitaja, tekitas inimestes hulgaliselt küsimusi: millised väravad? Kas väravatel ei ole automaatstoppi? Kas need sulgusid tõesti nii vaikselt, et ei olnud kuulda? Õhtuleht püüdis kohapeal vastuseid leida.

Juhtunust algselt meediale teada andnud inimese sõnul sulges väravad teine töötaja. Allika andmetel eirati ohutusnõudeid. Kindlalt on teada see, et väravate vahele jäänud noormees sai tõsiselt viga ja toimetati kriitilises seisundis haiglasse, kus ta viidi kunstlikku koomasse.

Postimehele ütles Tallinna loomaaia direktor Mati Kaal üleeile vaid nii palju, et siinidel liikuvate hüdrauliliste varbväravate vahele jäädes sai viga 20-aastane meestalitaja, kes võeti tööle alles juunikuus.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee