Maailm

Frankfurdis tapsid korealased kurje vaime välja ajades oma ema (8)

Õhtuleht.ee, 10. detsember 2015 13:14
Eksortsismirituaal. Pilt on illustreeriv.Foto: AFP / Scanpix
Saksamaal vahistas politsei Lõuna-Koreast pärit perekonna, kes oli pereemast nii ägedasti kurje vaime välja ajanud, et naine hinge heitis.

Frankfurdi InterContinental Hoteli töötajad leidsid laupäeva hommikul hotellist 44aastase naise muljumis- ja peksmisjälgedega surnukeha, kinnitas Frankfurdi prokuratuuri pressiesindaja The Localile. Politsei vahistas viis ühe pere liiget, keda kahtlustatakse, et neil on naise surmaga seos. Ametnikud kahtlustavad, et surnud naine on eksortsismi ohver. "Juhtum on äärmiselt haruldane," kinnitati prokuratuurist.

Sellega seoses on vahi alla võetud kadunukese 21aastane poeg, 19aastane tütar ja veel kaks 15aastast noorukit, kellest üks on samuti ohvri poeg. Noored jõudsid arusaamisele, et ema sisse on pugenud kurjad vaimud ning otsustasid need temast välja ajada.

Ohver oli voodi külge kinni seotud ning pekstud teda kõhtu ja rindu mitu tundi järjest. Et karjeid summutada, seoti naisel suu käterätikuga kinni, mille tõttu naine lõpuks ära lämbus. Kõik viis on pärit Lõuna-Koreast ning nad saabusid Hessenisse kuus nädalat tagasi.

Kahtlusaluste noorte ülekuulamine viis veel teise naisterahva jälile, kes leiti Hessenist Sulzbachist alajahtununa ja veepuuduses.

Samal teemal

17.04.2018
MOODSAD AJAD: katoliku preestrid ajavad vaime telefonitsi välja
12.03.2018
KOHUTAV: 50aastane isa trampis 25aastase tütre surnuks
10.10.2016
Saksamaal algas kohus pere üle, kes tappis eksortsismi käigus naise
19.11.2014
SALAJA FILMITUD VIDEO: kõhedad karjed vaimude väljaajamisel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee