Mis siin sensatsioonilist on? Julgestusnör on katuseltöötades ju elementaarne ettevaatusabinõu. On endalgi tulnud katust parandada, kuid alati olen ma ka julgestusnööri valmis pannud. See on ju sama elementaarne, et enne sööki tuleb käsi pesta, vihmaga kummikuid ja vihmavarju kasutada ning vetsu suurele asjale minnes püksid maha võtta.
VEOKIJUHT KUTSELINE ::(RASKE..)/ 10. detsember 2015 12:49
MINA KA JULGESTASIN:::END KÖIEGA---! SIDUSIN KORSTNA!!! KÜLGE... KORSTEN TULI LAHTI JA MA..;;;! KUKKUSIN!!! PEA PEALE!! KORSTEN KUKKUS JALA PEALE!!!...;;;.--- RAVI POLE!!!
Ma ei kasuta iialgi nn julgestusköit. Küllalt on olnud juhtumeid kui sellise nn köie usaldamine on maksnud mõne luu. Ma lihtsalt ei läheks praeguse ilmaga samblaga eterniitkatusele - see on libeduse tipp - vaadates pilti! Tegu on lihtsalt rumala ja kogemusteta inimesega. Hooaeg on lõppenud!