Eksnõunik Iivi Anna Masso: «Võib-olla ei pidanud presidendiloss paljuks ohverdada presidendi nõunikku, et üks tegelik suhe enneaegu avalikkusse ei lekiks?» Foto: Stanislav Moškov
Teet Teder 9. detsember 2015 06:00
Äkitselt vallandatud presidendi nõunik räägib suu puhtaks.

Äkitselt vallandatud presidendi nõunik räägib suu puhtaks.

"Võib-olla ei pidanud presidendiloss paljuks ohverdada presidendi nõunikku, et üks tegelik suhe enneaegu avalikkusse ei lekiks?" küsib Iivi Anna Masso pärast seda, kui tuli avalikuks Toomas Hendrik Ilvese kihlus lätlanna Ieva Kupcega. "See selgitaks lossi keeldumist laimu ümber lükata ja patroniseerivaid vihjeid, et ma pidanuks olema meelitatud, et meedia esitas mind kui "pandavat"."

Esmaspäeval kinnitas presidendi kantselei, et Tooma Hendrik Ilvese koostatud heliplaadi esitlusel viibinud lätlanna Ieva Kupce kannab presidendi kingitud kihlasõrmust.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (25)

Hea nali 9. detsember 2015 14:34
Sami Lotila = soome ajakirjandus, päris huvitav arusaam ajakirjandusest.
Eelmisele 9. detsember 2015 13:27
Kogu internet on teie levitatud soppa täis. Kole valus on, kui inimene ennast lõpuks natuke kaitseb, oleks ikka pidanud "õnnetuse" korraldama, lõplikult vaigistama? Nüüd on hilja, pool tõde juba väljas. Masso ei olnud probleem. Probleem on need, kes laimasid. Ja need, kes lasid laimata: Raie, Sildam, Ilves.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS