Eesti uudised

Pärnus taheti röövida naist ning tema vankrilast?  (150)

Õhtuleht.ee, 8. detsember 2015 17:36
Foto on ilustratiivne!Foto: Arno Saar
Sotsiaalmeedias kirjeldab üks noor ema, kuidas ta täna Pärnu Koidula Gümnaasiumi bussipeatuses oma lapsevankriga seistes kahtlast mikrobussi märkas. Naine on bussis olnud meeste käitumise põhjal kindel, et viimastel olid mõtteis kurjad plaanid. 

"Täna (8.dets. 2016) kella 12 paiku juhtus minuga selline lugu: seisin Pärnu Koidula Gümnaasiumi bussipeatuses oma lapsevankriga. Teisi inimesi bussipeatuses ei viibinud. Vestlesin telefoniga ja järsku märkasin, et üks hall väiksemat sorti mikrobuss sõitis aeglaselt mööda ja mõni minut hiljem hakkas ta bussipeatuse suunas tagurdama aeglaselt," kirjutas ehmunud naine Facebookis.  

Naise sõnul vaadanud kõrvalaknast välja pikema habemega, musta mütsiga ja tumedasse riietatud mees. "Taipasin üsna ruttu, et nad jälgivad mind. Lõpuks ennem nende bussi täielikku peatumist nägin, kuidas kõrval olev meesterahvas sättis kartulikoti laadset kotti, samal ajal võttes pealt oma turvavööd."

Naise sõnul jälgisid mõlemad mehed teda pingsalt. "Olen üsna kindel, et taheti röövida."

"Kahjuks suure kimaga minema joostes, ei taibanud ma automarki ega numbrit vaadata. Aga meeste välimuse järgi ütleks, et nad olid välismaalased, tumedamat sorti moslemid vms. Täpselt ei tea 100% mis meestel kavas oli, aga niisama jõuluvanad nad kindlasti ei olnud." 

Politsei kirjeldatud kahtlasi isikuid ei leidnud

Lääne prefektuurist öeldi Õhtulehele, et kell 12.52 teatas naine Pärnust Mai tänavalt, et teda tülitasid mehed, kes liikusid heleda kaubikuga. 

"Info edastati patrullidele, kuid ei kirjeldustele vastavat kaubikut ega mehi ei õnnestunud vahetult pärast toimunut tabada. Kirjeldused olid paraku üsna napid ja ka hiljem ei tuvastatud ei neile vastavat sõidukit ega inimesi," nentis politsei kõneisik Kaja Grak. 

 

TÄHELEPANU!!!!!Täna (8.dets.2016) kella 12 paiku juhtus minuga selline lugu:Seisin Pärnu Koidula Gümnaasiumi...

Posted by Märgatud Pärnus 24/7 on 8. detsember 2015. a.