Eesti uudised

KADUNUKS JÄÄNUD MARKKUSE EMA: ta ei ole endale ise midagi teinud (123)

LISA KOMMENTAAR

siin on vaja 10. detsember 2015 00:49
head advokaati, kes suudaks sundida krim menetlust alustama. Miks Narvas leiti võimalus alustada?Samas on kõlanud väga palju süüdistusi Võru politsei suunas, nii et politsei juhtkonnal või prokuratuuril on põhjust ise menetlust algatada kasvõi politsei maine pärast
Juula 9. detsember 2015 19:21
Narvas jäi kadunuks 14 aastane tütarlaps ja kui oli paar päeva kadunud siis :
Juurdlust alustati, sest tütarlaps oli kaua aega kadunud. Kogutud informatsiooni põhjal alustati kriminaalmenetlust. Selleks hetkeks ei olnud teada, et tütarlaps on surnud.
Siit küsimus: Miks Võru politei ei alustanud kriminaalmenetlust?
KAS VÕRUS ONGI POLITSEID ? 10. detsember 2015 19:36
POLE VIST ISEGI KADUNUD INIMESI OTSITUD --
hammas hamba vastu 8. detsember 2015 20:10
kui mendid ei taha aidata, siis järelikult kaks versiooni :
1. see noormees sattus peale, millelelegi, mida need pedofiilidest ja narkoärikatest mendid tegid ning korraldasid ta kadumise.
2. see noormees sattus peale millelegi, mida korraldasid nende pedofiilidest ja narkoärikatest mentide peremehed ja siis andsid nad oma kutsikatele ülesande, et see noormees peab kaduma.
Kui väga mitteaustatud pedofiilidest ja narkoärikatest kutsikatele sellised versioonid ei sobi, siis lükake need ümber ja hakake tegutsema ning leidke üles see noormees. täpselt samamoodi olen ma veendunud, et selle väikese narva tüdruku kadumise taga on mendid ja nende kutsikate peremehed nö ''eestieliidi'' rikkad ja ilusad. kaine mõtlemisega on raske teistele järeldustele jõuda ning inimesed hakake oma silmi avama.
ja kas see ment oli kaine, kes tartus ühe noormehe lihtsalt ''pulli pärast'' (nagu siit-sealt siseinfot on lekkinud) alla ajas, et näidata, kes ikkagi on eesti tänavatel kuningad.
Teeline 8. detsember 2015 23:34
Iga nädal tuleb meedias teade kellegi kadumisest. Kas kõik Eesti politseinikud peaksid muud tööd-tegemised nurka viskama ja Markkus, Markkus karjudes ainult teda otsima?
olen praegu töötu 8. detsember 2015 08:26
ja läheks hea tahtega seda poissi otsima aga elan teises eesti nurgas. siin me sajatame ja sõimame aga kui see võimas energia koos selle rahvaga otsingusse suunata on tulemus rahuldav.
Kurb! 8. detsember 2015 00:26
See kõik on juba üle mõistuse! Pigistage infot peol olijatelt ükshaaval - neist peab keegi rääkima hakkama! Kohalike jutu järgi olevat sel peol olnud narkodiiler, keda teatakse, et ta seda on, aga sellest rääkida keegi ei julge. Tüli olnud tekkinud Markkuse ja diileri vahel. See on loomulikult täiesti kuulujutu tasemel aga kus suitsu seal tuld... ja siis veel see tüdrukute vestlus, mis kuskilt läbi käis, et too õhtu oleks võinud minna teisiti jne... ja veel, kui oli ka keegi, kes oma tunnistust muutis... Ei pea olema sensitiiv, et aru saada, et see peoseltskond ei ole ju puhas?! Miks ei ole võetud neid rangemate pihtide vahele??? MIKS? Miski on siin mäda!
Selline nõela otsimine heinakuhjast ei anna tulemusi, kui ta kuhugi viidi ja viijad ise seda otsimist pealt jälgivad ning võimalik, et teda veel paremini peita üritavad.
Jõudu Markkuse perele ja lähedastele! Olge tugevad! Kogu südamest loodan, et see kena poiss leitakse elusa ja tervena veel üles ning elu karistab karmilt ja õiglaselt neid, kes selle jama ja hingevalu tekitanud on!
miks sa levitad asjatuid 8. detsember 2015 08:07
lootusi. ah. vene ajal oleks see seltskond politsemajas laulnud nagu kotkakoor. kari kusikuid on tänapäeva noored.
Lootus 8. detsember 2015 09:29
Lootust ei tohi kunagi kaotada ja lootus sureb alati viimasena ehk siis, kui poiss on leitud! Kuidas on võimalik, et Võrus, kus kõik pea kõiki tunnevad, kus poissi kohe terve linna rahvaga otsima hakati, ei tea ega näinud keegi mitte kui midagi?!
! 8. detsember 2015 09:42
"Turvakaamerate salvestustelt selgub, et noormees on üksinda ning liigub justkui sihitult, ent kiirel sammul oma kodu lähistel paralleeltänavatel." ( http://buduaar.ee/Article/article/38-paeva-kadunud-markkuse-vanemad-jatkavad-otsinguid ) ... ehk siit loeks välja nagu põgeneks kellegi eest!
lol 7. detsember 2015 23:17
Kui oleks tegu Armin Karu lapsega, oleks ammu leitud. KAPO kaudu kuidagit moodi kõrgemaid liine pidi oleks mobla asukoht välja peilitud, täpne. Oleks checkitud kõigi peol olijate mobla asukohad samal ajal, ja üleüldse kõigi kõikvõimalike inimeste. Mobiiltelefon siiski. Kiip. Satelliidid. On asju, mida ma ei oska ettegi kujutada.. kui lihtsaks see jälgimine tegelikult on tehtud.
alati ei aita 8. detsember 2015 05:37
Kui inimene tapetakse, et tihti surnult telefon võetakse ära, lülitatakse välja ja ei saa kapo kah kätte.... müügikuulutusi ja pandimaju ei kontrolli keegi ja telefon leiab ruttu uue heauskse omaniku.
muideks telefonist 8. detsember 2015 08:10
et need kannavad inimese energiat ka peale surma. üldse metall.
Tom 8. detsember 2015 10:16
Miks arvad , et seda tehtud pole ja kedagi ei jälgita.
kirjutaja-le 7. detsember 2015 22:05
Mõtlemisest jääb siin väheks.Tegutseda tuleb. Niisama jama ei ole ka mõtet targutada.
ka ema 7. detsember 2015 21:53
Kallid eespool kommiad, te ei oska arvatagi , milline seis oleks teil kui teie laps kaoks, minul on olnud aga sain tagasi lapse, see on aastaid tagasi, te pole elus ega surnud, ainult silmad otsivad ehk tuleb ja jäätegi ootama, nagu on Maris Järv, ja teised

:( 7. detsember 2015 21:26
Ma väga loodan et ta leitakse elusana ülesse
to see " ei" / 16:28, 7. dets 2015 7. detsember 2015 20:28
Arene enne, kui karjud. Kroonika on kollane ajakirjandus ja sinna kindlasti ronis ema ise. Et kõik Eestimaa inimesed peavad tema pojaga tegelema nüüd?? Ei ole vaja igale poole meediasse ennast toppida. Võib olla vaikselt tegutsedes oleks lahendus juba ammu käes.
to 20. 28 8. detsember 2015 00:17
Uskumatult südametu ja jõhker komm.
Mis inimene see küll, kes suudab sellist kommi kirjutada.
8. detsember 2015 11:34
Teeline 8. detsember 2015 23:40
Mida nüüd valesti kirjutati? Vanemate südamevalu on mõistetav, aga... Iga nädal tuleb teade kellegi kadumisest. Kas neid ei olegi vaja otsida? Kas Eesti politsei peab kõik teised toimetused nurka viskama ja ainult Markkuse otsingutega tegelema?
Marika 11. jaanuar 2016 09:23
Teeline.Keegi ei nõua politseilt võimatud.Meie oleme sõprade ja vabatahtlikkega teinud ära kõik asjad(maastikku otsingud ,veekogude läbi kammimised ,Koerad oleme ise leidnud kes meid aitaks,palganud eradetektiivi jne(ja loomulikult me jätkame)Politseile on praegu jäänud vihjete kontrollimine ja kui ka seda on inimese kadumisega neile palju, no ma siis ei tea...Kõik mis nõuavad tõsist ressurssi ja raha teeme me ise.Me ei taha raisata rohkem teie kui maksumaksjate raha kui see on hädavajalik.Ja et sa teaks siis Võru politseil momendil rohkem kadunuid ei ole ja iga piirkond tegeleb oma juhtumiga.Ja kui sa pead materjaalsete asjadega tegelemist tähtsamaks kui inimelu siis on mul sust siiralt kahju.
lugeja :( 7. detsember 2015 19:58
Ma loodan et ta leitakse elusana ülesse need kes seal peol olid peavad rääkima hakkama et noormehe vanemad saaksid oma poja tagasi kurvaks teeb see need kes seal poel olid ja vaikkivad naad on vastutustundetud noored noormehe vanemad igatsevad oma poega ja tahavad teda tagasi noored kes seal peol olid hakkake rääkima
petja 7. detsember 2015 18:40
kuidas on võimalik nii väikses riigis ja inimesed lihtsalt kaovad ,politseijõude on vähe ,aga pürokraatia aparaat töötab täie auruga,lolle ministreid koos endi nn.nõustajatega tuleb järjest juurde -peaks neid hakkama ellimineerima
Vana@ 7. detsember 2015 19:09
Braavo! Milline vapustav üllitis. Vehid arvuti taga nii, et tatti pritsib ekraanile ega suuda oma jaburust uuesti üle lugeda. On nii? Saaks ainult siva jutt ekraanile saadetud... Ptüi, rsk!
tiina 7. detsember 2015 15:02
Aga mina usun,et ta leitakse elusana.
Mnjah 7. detsember 2015 14:55
Aga hakkame välistama ehk siis Kadumine seotud:
1. tüdrukuga
2. narkootikumidega
3. depressiooniga
4. rahaga
5. inimrööviga
6. mõrvaga
On veel variante..? Mõned kohalikud kalduvad arvama versiooni nr.2
7. detsember 2015 16:47
sensitiivid tv3 alusel on motiiv tüdruk, armukadedus poe seltskonnas, kus 2 kutti olevat lahkunud poisi autosse pannud ja ära viinud. seega, välistada saab vaid ema jutu põhjalgi - depressiooni. oleks hea, kui nõutakse lunaraha ja poiss on elus, kuid... näit. minu vennaga lasena juhtunud õnnetuses temaga koos olnud sõber väitis hirmuga ka, et ei tea midagi, kuna KARTIS, et sai saurma, alles hiljem, julgemana rääkis, kuigi me saine venna enda käest varsti toimunust teaa, kuna ta ärkas n.ö. ellu...
soovitus 7. detsember 2015 20:13
Loe nüüd oma jutt üle.
7. detsember 2015 21:01
soovitus, sa tõmba oma jutte mujale, siin on teema kadunud poeg ja ta kurb ema.
13 58 -LE 7. detsember 2015 14:32
ÄRA AJA SIIN KOMMENTAARIUMIS SELLIST LOLLI MÖLA.
lugeja 7. detsember 2015 14:28
Kallid Markkuse vanemad. Samuti vaatan igapäev uudiseid ootuses ja lootuses ,et Markkus leitakse.Kujutan ette,mida see tähendab ,kui su laps kaob. Aitaks ,kui oskaks,aga selleks peaks ju olemas olema kogemustega spetsialistid.Kuidas siis ka nende mõistus üle ei käi? On ju käivitunud ka Kadunud inimeste otsingu tegevus,nagu ma aru sain ,siis teevad nemad seda ,milleks teised organid on võimetud.Kas piirid on kontrollitud?Ilmselt Võru piirkonnas teda ei ole.Kas siis tõesti oli juhus,et sellel kellaajal sõitis mõni kurjade kavatsustega ringi ,võttis peale ja viis kuhugi.Imelik,et politseil on nii vähe volitusi,kadunud laps üles leida.Tundub ,et nende leivanumber on varastatud autode otsimine.Markkuse peab leidma.Kas ei saaks teha koostööd ka Läti,Leedu ja sealt veel edasi riikide politseidega?Otsing peaks toimuma üle eesti.
kirjutaja 7. detsember 2015 16:06
mis piirid peaks olema kontrollitud? mis volitusi on veel politseil vaja? milline peab üle eesti otsing välja nägema? miks peaks Läti ja Leedu politseid huvitama üks kadunud eestlane? kas mingit konkreetset ja tarka mõtet ka on? ja mõtle nüüd, et kui inimene on tapetud ja kuskile metsa maha maetud.... vaid pime juhus võib ta sealt leida... emotsioonidega ei saa asja võtta... tuleb reaalselt mõelda.
7. detsember 2015 16:49
laibakoerad pole pimedad ega juhused, ka mitte sensitiivide abi asukoha määramisel või muud tunnistajad.

lugeja 7. detsember 2015 14:01
Kallis Markkuse ema.Igapäev vaatan ,kas on teateid Markkuse otsingutest.Kuid siiani samuti lootusetult.Kujutan ette ,mida see tähendab ,kui laps jääb kadunuks.
lugeja 7. detsember 2015 14:01
Kallis Markkuse ema.Igapäev vaatan ,kas on teateid Markkuse otsingutest.Kuid siiani samuti lootusetult.Kujutan ette ,mida see tähendab ,kui laps jääb kadunuks.
ema 7. detsember 2015 13:17
Kui tõesti on sealt pundist keegi, kes on sellega seotud. Palun anna kasvõi anonüümselt vanematele mingigi vihje. Kust nad oma lapse leiaksid. Olgu see õudne lõpp, kui lõputu õudus.
Mida te ise teeksite, kui teie lähedane niiviisi kaoks. See on kohutav.
Minge ostke või kõnekaart ja andke lihtsalt mingigi vihje.
Keskealine naine 7. detsember 2015 12:38
Mõtlesin vahepeal, et on juba leitud.
Et siiamaani leitud ei ole, on küll väga kahtlane.
Vägisi tulevad pähe mõtted elundidoonorlusest.
Rõivad, Mikserid, Tarandid, Avandid aga tahavad, et meil veel rohkem inimesi kaduma läheb.
Mis " inimesed " nad küll on, aru ei saa ? Tahavad tõesti me rahva hävitada.
7. detsember 2015 13:04
Kas Rõivad, Mikserid, Tarandid, Avandid pidi olalema koos noortega peol ja neid jälgima?
to 13. 04 7. detsember 2015 14:10
Kust sa nii täpselt tead, et just peol midagi juhtus ?
Kas meil on vähe inimesi kadunuks jäänud ja põhjuseks võivad vabalt olla lahtised piirid.
14:10, 7. detsember 2015 14:22
kust ma tean, mis seal juhtus, mina ei ole ei Rõivas, Mikser, Tarand ega Avand, kes seal pidi noori valvama
7. detsember 2015 20:28
mida se Avand asjasse puutub?
MAKSUMAKSJA 7. detsember 2015 21:13
nemad on ühed saja ühest riigikogulastest - kes sunnivad politseinikke arvu vähendama koondamise näol - st. hääletavad selle poolt,( kuna politsei on riigiasutus ja on riigi eelarvel s.t. maksumaksja rahakoti peal
See on lausa häbematus, et valitsus oma rahvast ei hooli !!!!!
to keskealine naine 7. detsember 2015 13:33
ära nüüd päris segast ka aja.
kadunud leitud ja kõik organid alles 8. detsember 2015 11:36
Oktoobri lõpus Tartus kadunuks jäänud ajakirjanik Kaarel Arbi surnukeha leiti möödunud nädala lõpus Põltsamaalt.
Lõuna prefektuuri kinnitusel leiti Arbi surnukeha 4. detsembril Annikvere külast suhteliselt kõrvalisest kohast vanast kaalukojast. Leitust teatas politseile juhuslik mööduja.
Scary reality 7. detsember 2015 12:16
inimröövid, elundikaubandus, ärme tee Taavit ja räägi, et meil selliseid asju ei esine....
7. detsember 2015 13:58
Sa unustasid vereohvrid inimeste verega ja muud "toredused," mida teatud seltskonnad praktiseerivad, üks veri ja ühest ohvrist piisab rahva ohjeldamiseks. Satanismi legaliseerimine on ju väga aktuaalne arenenud riikides. Presidendi vastuvõtul on avalik satanistlik sümboolika ja teeme nüüd nägu, et midagi sellist ei toimu? Arvestada tuleb kõiki võimalusi.
MIKS? 7. detsember 2015 12:02
Politsei ei kutsu appi Merylin Kerrot?
to MIKS ? 7. detsember 2015 12:39
to MIKS? 7. detsember 2015 12:40
Ei kutsu, sest Kerrost ei ole mingit abi.
Telekas on ainult show ja rahva lollitamine.
vaht 8. detsember 2015 09:48
Jah, täiesti nõus- kui konkreetset abi vaja, siis pole ühestki nn.selgeltnägijast abi, ainult mingit mula ajavad, miks aidata ei suuda...
to miks? 7. detsember 2015 12:54
sest politsei, erinevalt sinusugustest, ei usu soolapuhujaid. kui mõni neist ka päriselt selgeltnägija oleks, kas poleks juba ammu nähtud, mis juhtus Varvaraga ja kes ta tappis? või kus on sajad tuhanded kadunud lapsed üle maailma, keda pedofiilid röövivad?
aga meil lastakse kaur hanson, vägistajavärdjas vanglast hoopis vabaks!
to to 7. detsember 2015 13:44
Äärmiselt loll on arvata, et mõni tugev selgeltnägija nagu Julia Vang või veel mõni, tuleb ise lambist siia. Selgeltnägija tuleb kutsuda siia ja ärge unustage, et see kõik maksab. See, et teie siin maailmas midagi ei kuule ei näe ei tunneta, ei tähenda, et mõni teine inimene seda ei suudaks.
7. detsember 2015 14:06
Politseiga saab edasi suhelda ainult siis kui õnnestub asitõenditeni jõuda, kas hukkunu jäänused või temaga seotud esemed, veri, koht, kus on inimesi kinni hoitud, mõrvarelv vmt, selgeltnägijate või vanakurja enda abiga, asitõendite olemasolu on neil keerulisem tagasi lõkata. Probleem ongi, et midagi ei suudeta leida, Nagu laps oleks haihtunud.
lisaks 14:46, 7. dets 2015.le 7. detsember 2015 15:02
Vang pole mingi Vang,vaid Julia Vladimirovna...(unustasin perekonnanime praegu),kunagine juuksur ja igas mõttes veidrikust kullaotsija,kel on haiglane tähelepanuvajadus.Ka temast räägiti ühes saates,tema elust ja minevikust.
"Джулия Ванг обычная шарлатанка"
15:02,-le 7. detsember 2015 20:15
Julia Vladimirovna Gavrikova on ta nimi.
12:02, 7. dets 2015-le 7. detsember 2015 14:46
Nägin saadet vene televisioonis,kuidas need selgeltnägijad tahavad oma rahaärile reklaami---ükskõik kui kaugele nad saates jõuavad. Et peale saateid ei suuda nad leida,otsida ega üldse midagi teha sel teemal!! ! (Küll aga rääkida,jama muidugi) Neid kontrolliti.Need on šarlatanid ja saade on show---see öeldi otse välja! Aga rahaäri läheb käima sellegipoolest.Rahvas on ju loll igal pool. Ja hädas.Ja meeleheites.
Teeline 8. detsember 2015 23:50
Elas kunagi eesti selgeltnägija, kes tegi miilitsaga koostööd. Ja tundub, et edukalt, sest lõpp oli kurb. Ta tapeti.
Pille 7. detsember 2015 11:54
Kuigi juba hilja--, jõulu ime võiks sündida !
nipitiri 7. detsember 2015 11:51
midagi on sellel pildil valesti....ja kohe vaga...kas jallegi,vaike koht,koik on omavahel sugulased ja muidu tuttavad...
7. detsember 2015 13:04
mis on valesti, täpsusta
— le 7. detsember 2015 13:51
Miks te kardate täpsustada?
7. detsember 2015 16:40
väga mööda on mentide tegevus, kes ei taipa...
16:40, 7. detsember 2015 22:25

Klahv 7. detsember 2015 11:49
Ammu oleks juba aeg asi suure kella külge panna! Pole loogiline, et inimene on nii kadunud, et isegi laip ei tule välja. Ma olen ammu veendunud selles, et tegutseb kas sarimõrvar, vägistaja või musta elundidoonorlusega isik. MIKS politsei ei tegele sellise võimaliku variandi uurimisega????
7. detsember 2015 12:31
Kus sa tead, mida politsei uurib?
Klahv 7. detsember 2015 13:38
Kui uuriks siis oleks ammu teada kus nt Maris Järv on ja teised noored kes sellisel moel kadunuks jäänud!
kurbushinges 7. detsember 2015 11:43
Kas ei saaks ühendust võtta meie selgeltnägijaga Ilona Kaldrega?Ta paistab saadetes küll asjalik olema.Ja selge ka ,et see kamp teab nii mõndagi,aga ju on kästud parem suu pidada.Aga lähevad aastad ja keegi neist juhuslikult kellegile poetab midagi ja lumepall võibki veerema hakata.
halloo 7. detsember 2015 11:54
nendes saadetes, kus ta osaleb, on kõik juba niigi paika pandud. Ei ole ikka imetegijaid olemas. Teleshow ja tõsielu ona kaks eri asja.
7. detsember 2015 13:05
kui sina seda tead, siis ju on olemas küll
— -le 7. detsember 2015 13:52
Hallo väidab - "Ei ole ikka imetegijaid olemas". Kui ta nii väidab, siis ta teab täpselt ja on selgeltnägija. Mis teil veel on jäänud arusamatuks?
anna abi 7. detsember 2015 12:56
aga ongi PÄRISELT olemas lollikesi, kes usuvad, et on olemas selgeltnägijad :D krt, nii loll ikka ei oleks.
7. detsember 2015 13:03
Päris huvitav, mida Ilona Kaldre selle juhtumi kohta räägiks?
midagi ei räägi 7. detsember 2015 13:09
kui tekst pole ette antud :D
Kui selgeltnägijad tõesti neid võimeid omaksid... 7. detsember 2015 14:35
...siis peaksid nad vähemalt selliste juhtumite puhul tasuta abi andma. Pole ilus teiste mure arvelt rikastuda.
No.... 7. detsember 2015 17:14
..."täispeaga" võivad kogemata need kambaliikmed tõe välja laduda....
kessu 7. detsember 2015 11:41
Jah...kui leitakse siis on hilja enam alustada kriminaalmenetlust, kõik asitõendid on hävinud/hävitatud. See noortekamba oleks pidanud kohe ette võtma, et nad ei saaks asitõendeid hävitada ja olid veel ise ka šokis. Miks ei tehtud peol olnute telefonidele kõneeristusi jne. Minul ühe tuttava laps käib pidevalt Võrus ( tal tüdruk elab seal ) ja Võrus liikuvat info et ühe politseiniku poeg oli ka olnud sel peol. Ehk peaks selle politseiniku luubi alla võtma, tundub et siin varjatakse paljut. Markkuse vanematele palju jõudu selle kõigega toime tulemiseks, Markkus leitakse ja ei jää ükski selline tegu karistuseta. Mis lapsevanemad need on kelle lapsed olid peol ja nad mingit infot ei tea....lõpmatuseni pole ükski suu lukus ja see karistus tuleb valus.
7. detsember 2015 12:29
ma ei saa ka aru, miks keegi nende lastega ei räägi ! minu lapsed ja isegi nende sõbrad tulid meile alati oma muredega rääkima ja me püüdsime neid igati alati aidata, kuigi sageli oli nii, et poeg ütles, sa tuleb küll appi, aga hoopis sind ennast peab aitama hakkama...
markuse vanemad peaks ise püüdma nende teiste lastega rääkida, ehk juletakse ka narkomafia teemat arendada ja üldvalitsevat korruptsiooni. pakkuda mingit summat, et info, mis po´ja leidmiseni viiks tuleks.
7. detsember 2015 14:23
see ei ole niisama lihtne, et sa lihtsalt lähed võõraid lapsi tülitama, selline õigus on ainut ametiisikutel.
7. detsember 2015 17:21
mine... ma võin vabalt pöörduda, kelle poole ise tahan.
bööö 7. detsember 2015 13:01
järjest enam hakkab tunduma, et võib olla on seal ka nende laste vanematel käsi mängus. noored tegid mingi lolluse ja vanemad likvideerisid tagajärgi.
ahven 7. detsember 2015 13:04
õige need lapsed tuleks kõik üle kuulata. Ja aru ma ei saa miks ei tehta valedetektori testi. Või on tehtud?
7. detsember 2015 20:34
seda ei saaks kohtus asitõendina nagunii kasutada
* 8. detsember 2015 09:51
aga Markkuse leiaks ju üles...küll süüdlased oma karistuse saavad- varem või hiljem...
Mall 7. detsember 2015 11:34
Soovin perele joudu ning loodan kah sudamest, et nad poja ulesse leiavad. Ma lihtsalt ei suuda ette kujutada kuidas sellises olukorras saab uldse 'normaalset' igapaeva elu elada. Motted on ju kogu aega poja juures. Ma loengi Ohtulehte vaid vaaatamaks, kas Markusest on uudiseid.
M. 7. detsember 2015 11:31
Ma olen kindel, et sealt seltskonnast keegi on politse.iga seotud ja sellepärast see asi seisabki
to M 7. detsember 2015 12:58
hea vandenõuteoreetik :D et tuttav politsei peitis laiba ära ka, eks? anna abi selliste lollidega, jumal küll ma ütlen.
ei tea 7. detsember 2015 16:05
mõne nolgi vanem võib olla jah
69 7. detsember 2015 11:06
Miks nüüd selgeltnägijad ei näe??
sest noor on tapetud 7. detsember 2015 11:20
vast sellepärast ei näe, Tapjad olid omad kutid.
7. detsember 2015 14:32
Ei näe sest ei ole selgelt nägijaid.
Kaisa 7. detsember 2015 10:40
Miks ei kuuiatud KOHE peale Markuse kadumist seda seltskonda üle, kellega ta koos pidutses?MIKS?
Nemad on ju otsesed tunnistajad. Miks peab ema tegelema politsei tööga? Pere on nagunii teinud oma poja otsingul kõik endast oleneva. Jõudu perele ja loodame , et Markus ükskord ikka leitakse.
rumalale kaisale 7. detsember 2015 13:00
kust tead, et ei kuulatud? ja kas kui sa oled kellegagi koos peol ja ta hakkab ära minema, vastutad selle eest, mis temaga edasi saab? äkki juhtus hoopis midagi, mis pole üldse seotud peoga? aga sina kisad siin oma rumalusi.
Loore 7. detsember 2015 10:39
jaksu ja tugevust emale ja isale.politsei peaks ikka uurima seda seltskonda kellega ta koos oli,nad kindlasti teavad midagi,olen kohe kindel ja mu vaist ütleb et nad teavad,aga ei räägi.Markus tuleb leida.

on 7. detsember 2015 10:38
Tooge ta palun koju tagasi...need, kes ta röövisid ..pole palju palutud ... :(
on 7. detsember 2015 10:38
Tooge ta palun koju tagasi...need, kes ta röövisid ..pole palju palutud ... :(
Sass 7. detsember 2015 10:31
Vajalik oleks politsei poolne kommentaar ja info, millises staadiumis uurimine hetkel on või ongi asi riiulile ootama pandud. Loomulikult pole seda vajalik teha avalikult aga vanemad vajavad seda.
Arvan, 7. detsember 2015 11:33
et vanemaid hoitakse uurimisega kursis.
tom 7. detsember 2015 16:13
Sellise närvikavaga emale ei saa kahjuks midagi teatada. Ema on mõistuse kaotanud oma mures ja ei suuda kahjuks enam realselt mõelda. Kahju. Aga ikka parimat.
kah ema 7. detsember 2015 16:59
ja mida sa ise sellises olukorras teeksid ja milliseks jääksid???
7. detsember 2015 20:22
kas Samadest ossipovidest jutt, kelle päästemeestest isa ja poeg tamulasse röövpüüki läksid tegema? Meenub, et keegi ossipov pani koolihoone põlema ja mingi kodutu vist seal surma sai....
7. detsember 2015 20:22
kas Samadest ossipovidest jutt, kelle päästemeestest isa ja poeg tamulasse röövpüüki läksid tegema? Meenub, et keegi ossipov pani koolihoone põlema ja mingi kodutu vist seal surma sai....
no 7. detsember 2015 21:13
lugege ometi inimesed korralikult nimesid.Erinevad perenimed ju täiega ja erinevad inimesed kah. Pole isegi mitte sugulased.
.... 7. detsember 2015 21:23
Palun loe nimi uuesti üle ja siis hakka kommenteerima!
Kurb lugu 7. detsember 2015 10:11
kunagi 25 aastat tagasi oli Märjamaa lahedal kuum kõrts- Loodna.
Pidasin minagi ilusal aprillipaeval seal sünnipäeva. Seal jäigi noormees kaduma ja on kadunud tänase päevani. Saime moned aastad hiljem 1 naisega (oli vist kaduma jäänud poja ema)kokku, kellel oli infot minu auto kohta, sest ma tõesti viisin 1 noormehe sealt Loodana kortsist moni km kodu poole. Ise sõitsime sõbrannaga koju!Aga ema oli uurimisega jõudnud nii kaugele ise, et tundis huvi - kas ma ka tema poega nagin ja mäletasin. Paraku mitte, sedt rahvast oli Sesl nädalavahetusel vaga palju. Ja oli aprilli keskpaik ja imeilus ohtu!
Kuna minu mees pidutses Seal pidevalt ,teati tunti seda autot. No Meie vene auto paistis ka natuke teistsugune välja -aasta võis olla 1991.
Aga noortekam , kellega Markkus oli - päevaks midagi ikkagi teadma!Lootust emale
No 7. detsember 2015 10:09
kuulge, lõpetage ära see jama, kui pole leitud, siis ükskord ikka leitakse. ma arvan et meie riigi politsei on teinud kõik endast oleneva ja tööd teevad nad hästi.
7. detsember 2015 10:35
Mis mõttes lõpetage ära!?
selles mõttes 7. detsember 2015 11:50
et kaua võib jahuda ühe ja sama teema kallal?
Asi kahjuks niigi selge juba ning kui enne kamba käest kohe midagi välja ei pigistatud, siis nüüd pole ka enam midagi tõestada.
7. detsember 2015 12:40
ah või nii, ja laibakoerad on otsinud , valedetektori all on need noored oa tunnistusi andnud, krt, pange või need võetud tunnistused internetti üles, ma loeks need läbi ja leiaks ka ehk midagi, kuigi iga viimanegi imbetsill siin juba teab, et uppuja ehk ohvri päästmine on ta enda asi, mitte mendi - teeröövlite ja narkomaffia katuse asi.
to selles mõttes 7. detsember 2015 12:44
Aga sina ära loe, kui sind häirib.
Sellistest asjadest peabki rääkima, et tulevasi õnnetusi ära hoida.
ei 7. detsember 2015 12:54
Selle ema käitumises on midagi väga mäda nagu kogu Võrsus toimunuski. Ema halab ja kiunub, et politesi ei aita . Kasvatuse ja kombed annab inimesele ikka terma kodu, mitte politsei. Ühesuunaline politse sõimamine ise viitab millelegi. Tegelikult ükskii muretsev ema ei jookse mööda kõmulehti teisi süüdistama. Tagatipuks ka Kroonika, mille orientatsioon on hoopis muu. Miks se Markus isa elukaaslane, ühise lapse ema Marina nii väga trügib meediasse? Toimunus on palju valet, ja kelle kodus tattnolgid kogunesid kust üks kaduma jäi.
To: to selles mõttes / 12:44, 7. dets 2015 7. detsember 2015 12:59
no nii naiivne ei tasu nüüd ka olla, et see artikkel siin mingi õppematerjal on, mis tulevikus midagi ära hoiab.
12:59 7. detsember 2015 13:06
Milline õppematerial?
7. detsember 2015 13:08
Kes on Marina ja millisest ühisest lapsest on jutt?
to 12:59 / 13:06, 7. dets 2015 7. detsember 2015 14:01
14:01, 7. detsember 2015 14:28
Kuidas oli sinuga, arvad, et kohe sündisid tark? Koolis ei pidanud käima? Seda on naha, lausel puudub suur algustäht ja lauselõpumärk.
7. detsember 2015 14:31
täitsa arusaadavalt kirjutas.
to 14:01, / 14:28, 7. dets 2015 7. detsember 2015 16:16
Sa õpi ka kirjutama. Öeldakse sündisid targana, mitte tark. Ja nahal pole suure algustähe ja lause lõpumärgiga (NB, ei ole üks sõna) midagi pistmist :)
Vaat' kus tuli filoloog nüüd välja siin teisi õpetama :-D
see " ei" 7. detsember 2015 16:28
Sa oled ikka debiilide debiil. Mine kooli ja õpi lugema. Isegi nimesid ei oska sa õieti kirjutada. Kust otsast sul siin ühesuunaline sõimamine on? Minu arust õigustab politsei kogu aeg oma tööd. Kui sa midagi ei tea, pane oma räpane suumulk kinni. See tänane artikkel ei ole küll emal kuhugi kõmulehte paisatud. Leht on ise selle välja noppinud ema postitusest
Fb-st., kus ema tänab otsijaid. Kust sa tead, kuidas üks muretsev ema peaks käituma? Kas oled ise midagi taolist üle elanud ? Kui see muretsev ema ja isa meedias omale abi ei paluks , oles see lugu juba ammu unustatud üldsuse poolt ja asi ei liiguks kuhugi poole.
tainapeale 7. detsember 2015 20:21
Sa oled ikka päris loll!
16:16 7. detsember 2015 22:31
"Sa õpi ka kirjutama." Aga mida ma sin teen!?
7. detsember 2015 22:37
"Vaat' kus tuli filoloog nüüd välja siin teisi õpetama "
Ülakoma ja koma ei ole üks ja sama!!
http://keeleabi.eki.ee/index.php?leht=4&act=2&vld=56