Videod

Lisatud ka TV3 ja Youtube'i videod!

ÕHTULEHE VIDEO | Näosaate võitja Juss Haasma: ma olen väsinud, aga õnnelik! (19)

Katharina Toomemets | Video: Mari Luud, 7. detsember 2015 00:52
Foto: Mari Luud
Pühapäeva õhtul krooniti Saku Suurhallis neljas saate "Su nägu kõlab tuttavalt" võitja, kelleks paljude rõõmuks sai näitleja Juss Haasma. 

Finaalis astus Juss oma lapsepõlve lemmikbändi AC/DC kingadesse. Kui mees lavale astus, tõusis vaimustunud Suurhalli publik saalis püsti ja rokkis nagu homset poleks. "Ma olen väsinud, aga õnnelik," kommenteeris Juss vahetult pärast võitjaks kuulutamist, kui oli andnud juba ka lugematu hulga intervjuusid.

Juss enda sõnul võitu oodata ei osanud. "See päev on olnud väga pikk ja väsitav, aga tundsin, et saavutasin proovides üleolevat enesekindlust," ütleb mees. "Mõtlesin, et läheb see number, nagu läheb, aga mina kavatsen kaifida. Et see niimoodi vastu võetakse, ei osanud ma oodata," tunnistab ta ja lisab, et tegelikult andis juba lugu "Highway To Hell" ise selliseks kaasaelamiseks suured eeldused.

Saate võiduga kaasnenud 10 000 eurot, mille Juss sai annetada oma valitud heategevuseks, andis Juss Tartu Ülikooli kliinikumile.  

Kuula videost, mida Juss Õhtulehele veel rääkis!

Samal teemal

05.12.2017
NÄOSAATE VÕIDUMEES VALTER SOOSALU: kui mind saatesse kutsuti, hakkasin kõva häälega naerma, sest ma ei suutnud seda uskuda
08.12.2015
TELETOP | Näosaate finaali vaatas ligi 275 000 inimest
08.12.2015
Juss Haasma: mõtlesin, et läheb nagu läheb, mina kavatsen kõike kaifida!
07.12.2015
SUUR GALERII | NÄOSAATE FINAAL: peaminister, Jussi ovatsioonid ja Sepo "Elina Born" Seeman

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee