Eesti uudised

Ka apteegis sulgus kassa sekundipealt nagu viinapoes

Katrin Helend-Aaviku, 5. detsember 2015, 06:00

29 KOMMENTAARI

a
apteeker/ 7. detsember 2015, 01:51
Mina olen alati need kliendid ära teenindanud, kes enne sulgemist veel uksest sisse on tulnud, olen ka peale kassa sulgemist ja raha üle lugemist selle uuesti avanud, kui inimene on tulnud tellitud ravimile järele. Tõesti, kui teenindan viimaseid kliente ja kell on juba üle sulgemisaja, siis veel sisenejatele olen hüüdnud, et apteek on suletud, aga kui inimesel on vaja teha kiiresti konkreetne ost, siis olen nad ikkagi ära teenindanud. nendele, kes vitriine uurivad, või hakkavad pikalt ja laialt arutama, kas see või teine ravim võiks nende sümptomeid leevendada, olen küll paar korda öelnud, et ma hakkan kohe sulgema, kas nad soovivad ka midagi või mitte. Kahjuks käib kõik see minu isikliku aja arvelt, sest tööandja ei maksa mulle selle eest, et thommikul enne avamist või õhtul peale sulgemist kassat lugeda. Selle arvel saan ma ju lõunat süüa öeldi s.t. kui juhuslikult kliente pole, siis kiiresti tagaruumis paar ampsu võtta ja siis täis suuga jälle teenindama tormata, sest keegi juba hüüab.
s
siil/ 7. detsember 2015, 02:39
Mille nimel selline eneseohverdamine? Keegi ei kiida selle eest,
o
Otto/ 6. detsember 2015, 18:13
........ "Pereemadel" tasuks mõelda, et ka teised on inimesed ja soovivad minna koju. Ja kui ikka inimesel lapsed on siis nii elementaarsed asjad, ka kompressiviin, peaksid küll kodus tagavaraks olema.Pole veel kuulnud, et mõni elastikside muutuks kodus seistes kasutamiskõlbmatuks
o
Otto/ 6. detsember 2015, 18:12
.....väljas, et siis ta on ka väljas ja taaskäivitamine on tavateenindajale nagu kosmosetadus. Kui nüüd käsitletud juhul oli tõesti "kell kukkunud" siis on sellisel õnnetul "pereemal" päästeingliks mõni valveapteek. Ega linn pole mingi külapood,nüüd on projektipõhine digiajastu.......
o
Otto/ 6. detsember 2015, 18:11
......tabavaltütles.Seda saab selgitada sellega, et kui soovid teha pannkooke, et siis lähed alles poodi jahu tooma. Teisel kohal "juhtus!".Üks kord elus võib hilineda ka isik kes mitte kunagi ei hiline. Edaspidine juhtub kahest tegurist.Esimesel kohal on kliendi enda käitumine.Teisel kohal on fakt, et kui arvuti on ......
s
sulaselge/ 6. detsember 2015, 11:06
apteek ongi sisuliselt viinapood, nii nagu hoolik ilma viinata,ei saa paljud inimesed ilma rohtudeta hakkama
a
Appikene/ 6. detsember 2015, 10:06
Töötaja oleks võinud ju selle sideme abivajajale ära müüa kasvõi sularaha eest ja hommikul võtnud riiulilt teine ja skänneriga üle lugenud,kassaaparaat lahti ja raha sisse,tehtud :)
h
hops!/ 5. detsember 2015, 15:32
Tuleb austada ka teise inimese aega,kui tööaeg lõpeb k.19,siis nii ongi,ei pea igal õhtul üle olema,ka teenindajal on vaja kuhugi minna,oma ajaga arvestab igaüks!
n
5. detsember 2015, 17:13
nii nagu mulle, nii ka mina teistele, irw
m
mingi aeg...../ 5. detsember 2015, 17:14
...koolis tehti tulevastele müüjatele selgeks, et kõik kes on poes ka peale kella kukkumist tuleb ära teenendada.
a
A.h., To hops!/ 6. detsember 2015, 04:56
Loodame, et sina raibe hakad koolema siis kui tohteril tööaeg parajasti läbi saab, nii et arsti aega austades, saamegi sinusugusest värdjalõustast lahti.;)
u
ui rongaema/ 5. detsember 2015, 14:40
laps nutab kodus ja tööpåev venis pikemaks?

e
EH/ 5. detsember 2015, 12:16
elame ju heaelu -õigusriigis-
q
Qwert/ 5. detsember 2015, 11:33
Kuidas selle viinamüügiga ikka on? Toon näite Soomest, kus asi on üsna range antud valdkonnas. Seal on nii, et toidupoodides müüdavat alkoholi müüakse kella 21.00-ni. Siis pannakse ka kauplused kinni. Kuid kui inimene on kasvõi pool minutit enne kella 21 kassajärjekorras, siis laseb kassa selle ilusti läbi, kuna antud alkohol (õlu või siider) oli võetud riiulilt enne kella 21 ja järjekorras oldi ka enne kella 21. Kui aga ollakse kassajärjekorras täpselt kell 21, siis enam osta ei saa. Kaupluse uksed sulguvad kell 21, kuid kõiki, kes on sel ajal sees teenindatakse ära.
q
Qwert/ 5. detsember 2015, 11:20
Kuidas selle viina ostuga siis ka on? Toon näite Soome puhul, kus antud asjas ollakse väga täpsed. Seal pärast kella 21.00 alkoholi, mida toidupoodides müüakse, ei müüda. Kuid kui sa oled õllepudeliga juba kassajärjekorras ja kell kukub, siis laseb kassapreili selle ikkagi läbi lüüa, sest sa võtsid õlle enne kella 21.00 riiulilt ning enne kella 21.00 olid kassajärjekorras. Kui see kõik aga peaks juhtuma kasvõi pool minutit pärast 21, siis jääb asi ostmata.
n
Norrast/ 5. detsember 2015, 14:49
Aga Norras on kassa peale öllemyygi sulgemist sekundipealt suletud. Vahet pole, et vöitsid ölle juba pool tundi tagasi riiulist ja jäid kellegagi lobisema. Kassa on blokitud ja kassapreili ei saa öllet läbi lyya! Toidukaupa saab ka peale poe sulgemist kassast läbi lyya.
k
Kassaaparaat/ 5. detsember 2015, 11:14
Sulgub arvutiprogrammi alusel. Kas tegu on õlle või leivaga on kauplustel oma kindel sulgemise ja avamise aeg. Kindlasti on Tallinnas ka ööpäev läbi avatud valveapteeke. Peale tavaapteekide sulgemist palun sinna pöörduda. Hilisõhtul läbi vaateakna nähtud riiuleid seadistav töötaja ei teeninda Teie lapse jalga. Ei saa aru?!
k
kauplustes/ 5. detsember 2015, 12:15
kindlasti kassaaparaat ei sulgu poe sulgemise momendil. alkoholimüük sulgub täpselt kell kümme ja hommikul kõmnest avaneb. sekundipealt.
a
Alar1/ 5. detsember 2015, 10:45
See peab olema küll vääramatu jõud, mis mind veel teist korda Benu apteeki ajaks. Nii ülbeid ja lolle proviisoreid pole kuskil näinud. Seega ei imesta üldse, kui Benu apteegist pipramaale saadeti.
s
5. detsember 2015, 17:11
sa oled ise ka paras ülbik, nii et mine ülba mujal
o
ostja/ 5. detsember 2015, 10:44
No täitsa õige, kui ikka kell 19.00 suletakse , siis ka nii peab olema, ei ole õige , et kui 1 minut enne jõudsid sisse karata , siis võid seal kui tahes kaua ringi veel uidata , iga inimene peaks ikka aru saama , et sulgemiskellaaeg näitab seda ,mis kellani teenindatakse aga mitte seda mis kellani sa uksest sisse võid lipsata ja siis sees ringi jalutama hakata kaua ise soovid.
f
FINITO/ 5. detsember 2015, 11:17
Õnneks on teised apteegid ka olemas, selle apteegiga ei arvesta enam keegi.
o
Omandatud abitus/ 5. detsember 2015, 10:30
Tööpäev VENIS pikemaks, aga tegelikult? Kui inimene teab, et tal on midagi vaja, siis ta ka teab, kust ja mis kellani ta seda saab. Ei ole tarvis ajakirjanduses oma oskamatust elu planeerimisel kõigile nähtavale tuua. PS. Selveris on apteegid avatud kella 21-ni.
t
5. detsember 2015, 11:23
Tööpäev võib venida ka töötajast sõltumatutel asjaoludel ja ülemusi ei huvita, et sul on vaja ravimid apteegist kätte saada. See ongi Eesti moodi idiootsus, kus seda ostjat kotitakse igal võimalikul moel kuni ta jätabki oma ravimid välja ostmata. Teate, kui palju retsepte jäävad välja ostmata Eestis? Seda statistikat on avaldatud. Teiselt poolt näitab see rahva tervet mõistust, et ravimeid välditakse nii palju kui võimalik, enamasti saab ka muude vahenditega ennast turgutada ja kui ei saa siis on nagunii kiirabi mats.
i
irw/ 5. detsember 2015, 11:29
Ajakirjandus on suurepärane konkurentide hävitamise vahend, ravimiäri ja meedia, mis neid küll ühendab? Inimesi loomulikult huvitab, kuhu viimaasel minutil joosta enam ei maksa, aga sellega kustutatakse üldse see apteek oma kõvakettalt kui mitteusaldusväärne müügipunkt.
o
Omandatud abitus/ 5. detsember 2015, 19:43
Vaata, sellest ajast peale kui hakati kella järgi aega arvama on see riistapuu abivahendiks inimestele, et nad oskaksid aega arvestada. Miks sa arvad, et keegi peab sinu saamatuse aega planeerida, oma ajaga "kinni taguma". Normaalne inimene ei kobise kui poemüüja ennem avamisaega on poes, aga sind sisse ei lase, sest on olemas KELL, mis näitab seda aega, millal pood avatakse ja suletakse. Kui sinu vanemad pole sulle kellatundmist õpetanud, mine ja süüdista neid, mitte kella tundvaid inimesi.
5. detsember 2015, 08:34
APTEEK SEDA SÜDAME ,,VÕI ASTMA RAVIMIT OLEKS PIDANUD MÜÜMA ??? ---// JA TERVISEAMETI SEADUSE JÄRGI -- RAVIMI EEST OLEKS SAANUD TASUDA KOHE SULA --RAHAS ,,(( MIKS EI MÜÜDUD ----,,,SEST ARVUTI JU EI NÄITA HINDA?
JA HINNA--KIRJA POLNUD --KA PABERIL.
m
5. detsember 2015, 10:09
Milleks välja väänatud jala jaoks on vaja südame ja astma ravimit?
v
VEOKIJUHT KUTSELINE ::(RASKE..)/ 6. detsember 2015, 00:34
NII LEVIBKI:::AITS!!! TAHAD OSTA KONDOOMI---EI SAA!!! NAABRIEIT SAI ÜLEEILE 68:::,,,JA OLIPURJUS JA OLI NÕUS::: AGA TA OLI VEEL 10 AASTAT TAGASI---,,,KÕVA LITUTAJA. APTEEK PANDI NINA ALL KINNI--,,,JA;;.: MULLE EI MÜÜDUD, MA KARKU-DEGA JOOKSIN---! NOORED EI SAA INVALIIDIST--ARU. MUL JÄIGI NAABRIEIDE KÄEST--..,,SAAMATA JA MA PEAN AASTA JÄLLE OOTAMA.
AGA ÄKKI SUREB...,,VEEL ÄRA!!! MIS IIS SAAB?
TARBIA,,,KAITSE PEAB SEKKUMA,,--ISAMAA TERVIS OM OHUS!!!!:_;;;;;

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee