Maailm

FOTOD | Calais's üritasid migrandid Inglismaale pääseda, sudaanlane kaotas elu (8)

LISA KOMMENTAAR

Peeter 25. veebruar 2016 21:38
Jubedad elukad-ja selliseid lastakse vabalt euroopasse voolata!
MAAMEES 4. detsember 2015 17:42
Nagu näha on jöudnud info migrantideni ,et piirid suletakse .Nuud ei valita enam vahendeid edasi jöudmiseks .Kasvöi elu hinnaga puutakse jöuda nönda nimetatud eesmärgini .Täiesti selge on ,et need pole enam isegi mitte majandusmigrandid vaid ISISE moslemid kes tulevasteks vägitegudeks tahavad tulla euroopasse ja sulanduda ,et tulevikus tegutseda puhasödalasena .Need kes tulevad praegu ISISE söduritena tegelikult ei hakka tegutsema ei täna ega homme vaid on reservis seni kuni tuleb käsk .Ainus lootus on ,et liialt suurelt on ettevöetud ja kavandatavad runnakud jäävad ära ,söltumata sellest ,et ISIS on arvestanud ka sellega ,et osad jäävad vahele .Nagu siiani on näha olnud ,et pöhisuund on suured euroopa riigid kus töenäoliselt kavandatakse runnakuid .Siiani lootsid euroopa suurriigid ,et tekib juurde tööjöudu migrantide näol siis nuud on selge ,et see seltskond enamus tööle ei hakka ,vaid soovib ainult huvesid .Sama on Eestis migrante ei huvita see ,et tahetakse nende arvelt euroopa liidust raha saada .Strateegiliselt pole Eesti ehk runnakute otsene sihtmärk kui mingil määral selles osas ,et seoses missioonidega kus eestlased on osalenud seoses ISISE ja Talibaniga .Selge ,et tegemist pole mingite pögenikega kes pögenevad söja tagakiusamise pärast vaid tegemist on kolme variandiga nimelt inimsmuugeldamisega ning majandusmigrantide ja samuti terroristidega kes kahjuks on juba saabunud .
4. detsember 2015 15:52
Mis helkurveste neile prussakatele vaja on? Vaadake kuidas nad jooksevad iga suure auto ette ja taha, ripuvad peeglite ja koormate küljes ning silmad ja käed aina käivad, kust saaks midagi lahti muukida ja sisse ronida. Miks mul küll sellest sudaanlasest kahju pole? Kõik kiirteel kolavad ja rekkasid muukivad tondid võiks sama saatuse leida!
sarisallija 4. detsember 2015 12:26
Tuleks teha korjandus selleks, et osta annetuseks helkurveste. Siis pagulased saaksid helkurveste kanda ja
helkurvestiga oleksid nad nähtaval
veoautojuhtide jaoks ja nii ei juhtuks õnnetusi kus neile otsa sõidetaks.
oma 4. detsember 2015 13:15
No kuule ,kurjategijale otsasõitmine ei kvalifitseeru küll õnnetuseks ,see pigem kangelastegu.
militaar 4. detsember 2015 12:21
Üks korralik sõjaväeõppus ja puhastataks seal ümbrus ära sellest kõntsast. Ja siis sõjaväestatud valve. Kes ronib üle tara, saab kuuli. Lihtne.
maits 4. detsember 2015 12:14
Poliitikud võivad rääkida, mida tahavad, kuid Euroopa on juba kaotanud võitluse ISIS-e ja nende "migrantidega".
aga nad rsk ei usu neid. 4. detsember 2015 18:10
Vana euroopa võib ju olla ida euroopa on tulest ja veest ja läbi vasktorude läbi käinud, kui neil lastaks vabalt tegutseda, siis see saast lippaks nagu 10 niit tagasi sinna kust tulid.