Maailm

Saksamaa muudab varjupaigataotlejate kontrolli rangemaks (6)

LISA KOMMENTAAR

??? 4. detsember 2015 15:00
Ja see ongi siis see kuulus sakslaste külalislahkus? Algul kutsub Merkel neid külla ja kostile. Lubab maad ja ilmad kokku, lausa sulepatjadele. E tulge, kulla kallikesed, ootame teid. Vähemasti 800 tuhat! Heausksed turbanipead tulevadki, kulutavad vaata et kõik oma säästud tee peal ära. Ja vastuvõtt? Nüüd tahab Merkel ukse koomale tõmmata ja osa kalleid, palutud külalisi ukse taha jätta! Ning vähe sellest, suure osa sisselastutest koguni taas uksest jõhkralt välja visata! Muu hulgas ka õnnetud afgaanid! Tema ema pole talle tõest häid kombeid ega viisakust õpetanud. Kehv lastetuba ilmselt. Mina kui tolerant pean sellise tolerantsuse häbistaja pärast küll kõrvuni punastama!
urve 4. detsember 2015 12:11
Kas kasvõi üks afgaan on tagasi saadetud ja kuidas see saatmine peaks välja nägema ?? Nad lihtsalt ei lähe tagasi ja kõik ! Adolf---komm zurück !!
tk 4. detsember 2015 12:03
EIIIII...mix...kõik ju korras EU-s milleks se ja veel piirikontroll ,keegi paneb hullu...! Elagu demokraatia ja vaba liikumine ...!
mida sa enam 4. detsember 2015 12:03
kontrollid, kui tellitud kaup on kohal. Kus su mõistus varem oli?
Deucheland 4. detsember 2015 11:40
Selline teguviis on taunimisväärne. Häbi!
JEEP 4. detsember 2015 15:02
Sedasi käituv Merkel on kõikide korralikke ja tõeliste tolerantide häbiplekiks. Kompromiteerib kogu tolerantsusliikumist.