Eesti uudised

Põhja-Tallinna linnaosavanem kaebab Eesti Päevalehe kohtusse (16)

Õhtuleht.ee, 3. detsember 2015 11:01
Põhja-Tallinna linnaosavanem Karin Tammemägi andis eile pressikonverentsi, kus ta tõrjus süüdistusi korruptsioonis. Foto: Arno Saar
Põhja-Tallinna linnaosavanem Karin Tammemägi ütles Tallinna TV-le, et kaebab Eesti Päevalehe kohtusse.

Eesti Päevaleht kirjutas kolmapäeval, et linnaosa ametnik Kaili Muru sai kiirkorras ja ebaseaduslikult munitsipaalkorteri, samal ajal, kui linnaosas ootab korterivõimalust sadu inimesi.

Leheloos oli põhjalikult kirjeldatud, kuidas linnaosavanem suutis eluasemekomisjoni tavalisest mitu korda kiiremini kokku kutsuda, et otsustada linnaosa linnamajanduse osakonnas töötava ja muu hulgas ka elamispinna probleemidega tegelevale Murule munitsipaalmajja korteri andmine.

Samal teemal

Tammemägi väitel aga sellist asja nagu korterijärjekord, pole olemas ja Murule antud korterit olevat varem pakutud Vasara tänaval lammutatud majade elanikele, kuid keegi ei soovinud nii halvas seisukorras eluaset. Muru oli nõus selle korda tegema.

Tammemägi ütles Tallinna TV-le, et lehelugu kubises valeandmetest ja ta kaebab väljaande kohtusse.

"Olen jõudnud arusaamisele, et see on süstemaatiiline ja taotluslik," nentis Tammemägi Tallinna TV uudistesaatele TÄNA antud intervjuus. "Ma pole siiamaani kohtu poole pöördunud, sest olen võtnud seda niiviisi, et see on osa minu tööst. Aga täna on minu jaoks üks piir ületatud ning võtan aastatel 2014 ja 2015 ilmunud Eesti Päevalehe artiklid ette ning üks kohtuasi siit kindlasti alguse saab.

Samal teemal

17.01.2016
FOTOD | Põhja-Tallinna linnaosavanem Tammemägi sai kinga
04.11.2015
Linnaosavalitsus üritab ajakirjaniku allikat paljastada
03.11.2015
Linnaosavanema mees ei lükka oma äridega seotud kahtlusi ümber
03.11.2015
Põhja-Tallinna vanem tõrjub järjekordset korruptsiooniskandaali