Maailm

MASSITULISTAMINE CALIFORNIAS: California meditsiinikeskusele korraldati rünnak - hukkunud vähemalt 14 inimest, kaks tulistajat on tapetud

Toimetas Helen Pentsa, 2. detsember 2015 23:18

39 KOMMENTAARI

a
ajakirjanikule/ 3. detsember 2015 09:59
Jutt on toredasti kirjutatud...algul kirjutatakse, et kaks kahtlusalust said surma,üks vahistatud. Ja siis korraga , et kahtlustatavaid ei ole veel kinni peetud...no tubli töö...mine kooli tagasi:)
s
Suur Pauk/ 3. detsember 2015 09:56
Õhtulehes on teave esilehel. Kohalikus lehes ei leia ei esilehehelt ega tagalehelt. Äkki ei oska otsida?
u
udaipur kiran / 3. detsember 2015 09:55
Three arrested for pelting stones at Estonian couple
Two tourists from Estonia (Europe) Eha Kutt (46) and her husband Vahur Estkkak (45) were seriously injured when a group of tribals suddenly pelted stones at them on Tuesday evening near Gujarat-Udaipur border.
http://udaipurkiran.com/three-arrested-for-pelting-stones-at-estonian-couple/
k
Kas teile ei tundu?/ 3. detsember 2015 09:55
Järgmine kriisinäitleja, kes päris mitmel tulistamiskohal oma täpselt samasuguse nutujoru-etteaste on esitanud.
Need "massitulistamised" näevad välja nagu A-Rühma seriaal, kus iga osa on täpselt samasugune, samade näitlejatega ja sama stsenaariumi järgi. Muutuvad ainult asukohad.
https://www.google.ee/search?q=same+witness+boston&espv=2&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X...
y
yll/ 3. detsember 2015 09:53
e
erivajadustega inimesed/ 3. detsember 2015 11:12
pigem SS-lased, ja on eugeenika poldajad
v
Vot nii on vist hoopis lood.../ 3. detsember 2015 09:50
Üks aktiivsemaid kriisinäitlejaid, kes pea igal tulistamisel platsis. Nagu Ms Marple kes on alati kohal kui kuskil tapmiseks läheb :D
https://www.google.ee/search?q=same+witness+boston&espv=2&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X...
p
Pat Arei/ 3. detsember 2015 09:49
Kogu maailma lehtedes on esilehel.
Kohalikus lehes ei ole ei esimesel ega viimasdel lehel. Äkki ma ei oska leida?
http://www.ci.san-bernardino.ca.us/

b
Bamby Book/ 3. detsember 2015 09:48
Järjekordne elusalt leitud Sandy Hooki "ohver"
w
What do you make of that...?/ 3. detsember 2015 09:42
Siin on avalikuks läinud fototõestus, kus on näha Obamat koos väidetavalt Sandy Hookis hukkunud lapsega PÄRAST seda nö tulistamist:
https://www.google.ee/search?q=same+witness+boston&espv=2&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X...
t
Teateid tegelikusest/ 3. detsember 2015 09:40
n
NYT info/ 3. detsember 2015 09:35
Chief Jarrod Burguan of the San Bernardino Police Department identified the two suspects as Syed Rizwan Farook, 28, and Tashfeen Malik, 27.
t
Teateid tegelikusest/ 3. detsember 2015 09:33
n
NYT info tulistajate kohta/ 3. detsember 2015 09:27
Syed Rizwan Farook, 28, and Tashfeen Malik, 27.
0
0/ 3. detsember 2015 09:53
viimasel ajal on jube populaarne panna kurjategijate nimedeks araabia nimesid. Tegelikkuses on need hoopis juudipärased :) Mossad + CIA-l on nüüd hullud päevad. Suutsid kõik valged mitte argpüksidest inimesed enda vastu keerata... Ühel päeval mõistetakse kohut "Lihunike võrgustiku" üle. K.a nende Eestis tegutsevate kollaborantidega.

s
sel aastal 355 masstulistamist?/ 3. detsember 2015 09:23
Mille poolest siis see eriline oli, et sellest kirjutama peaks?
v
Vest Kuuli/ 3. detsember 2015 09:18
kõik ainult selleks, et ehk õnnestub rahvalt kunagi relvad ära võtta ja see seadusega kinnitada, seni kardetakse rahvast ja korraldatakse niisuguseid palagane ,et mängida inimeste närvidel
m
misasja/ 3. detsember 2015 08:47
355? Pole võimalik, rohkem kui 1 päevas.
v
varsti/ 3. detsember 2015 12:14
on vaja kalendrit uuendada ja loe siis ka päevade arv üle.
a
aga/ 3. detsember 2015 08:39
mis Mikser arvab. Noo: "Mikser: " Kolli nägemine Eestis eksisteerib vaid inimeste peades"
i
Ihan varmaa/ 3. detsember 2015 08:39
m
Mämämääämäääääääää/ 3. detsember 2015 08:38
Googeldage sõnu "same witness boston" võite lisada samasse otsingusse veel otsingusõnu "aurora, sandy hook ja paris", ning imestage millist infot terve internett täis on. Nimelt olevat need kõik massitulistamised lavastused ja vahele on võetud terve rida kriisinäitlejaid kes korduvad enamustel massitulistamissteenidel. On elusama üles leitud mitmed lapsed kes väidetavalt on hukkunud erinevates koolitulistamistes ja kusjuures on fotosid ja videosi kus Obama tervitab ja vastleb nende lastega PÄRAST seda kui nad väidetavalt koolitulistamistes hukkunud olid.
Soovitan vaadata ka Prantsusmaa telekanali Arte loodud dokumentaalfilmi The Dark Side of the Moon milles sellised mehed nagu Donald Rumsfeld (kõige pikaagsem USA välisminister ja midagi välisasjade kantsleri sarnast) ja Henry Kissinger (kuulennu aegne asepresident) tunnistavad isiklikult ja kaamerate ees üles, et mitte mingit kuupeal käimist ei ole toimunud (ka teadus on selle fakti juba raudselt tõestanud) ja tegu oli ainult propagandaüritusega, mille eesmärk oli tagasi teha tegelik mahajäämus Space Race rallil venemaaga. Kuigi see avalikustamine on juba üle 13 aasta vana, siis enamus eesti inforuumis elavatest inimestest ususvad siiani pimesi nii kuupeal käimisi kui kõiki USA massitulistamisi.
k
keelemees/ 3. detsember 2015 08:24
Lisaks kurjategijate "valmistunud tulemisele", ohvrite arvu ja väljendi
"hetkel ei ole" tarbetule kordamisele on artiklis palju teisigi väljendusvigu.
- praegustel andmetel on kaks neist - mees ja naine - surid tulevahetuses (üleliigne on)
- mõlemad olid varustatud vintpüssi ja käsirelvaga (ka vintpüss on käsirelv, kuigi raske)
- olid relvastatud ja varustatud kuulivestidega (täiendid moodustavad ebaloogilise jada)
a
AK/ 3. detsember 2015 09:24
Ma ei imestaks enamus Delfi artiklitest tõlgitakse Eesti keelde läbi Google Translate Heebrea keelest.

J
.../ 3. detsember 2015 08:07
Ja jälle on tegemist ülireligioosse moslemiga, kui lugeda ingliskeelset meediat.
w
What do you make of that...?/ 3. detsember 2015 08:27
Ei usu enam ainsatki infot mis tuleb demokraatide ja Obama juhitid USA-st. Eesti meedia ei avalda seda, et praegu käib tohutu debatt ja avalikustamine selle üle, et suur osa USA massitulistamistest ON lavastused mille eesmärk on läbi suruda uus relvaseadus, et USA rahvalt relvi kokku korjata. Need tulistamised hakkasid koos USA doemokraatide võimuletulemisega, ning relvi pooldavad USA vabariiklased avalikustavad hekel demokraaide pettuskeeme. Googeldage lihtsalt sõnu "same witness boston sandy hook" ja te võite lugeda ja vaadata MASSILISELT ilmuvat infot erinevatelt uudistekanalitelt selle kohta, et vahele on võetud ca kümmekond kriisinäitlejat kes korduvad igal massitulistamisstseenil. Kord on nad tulistaja ema sõber, siis jälle pealtnägija, siis jälle ohvri lähedane jne. Vähemalt kolm "politseiniku" korduvad kolmes tulistamiskohas, kusjuures üks neist on juba ammune relvavastane aktivist ja loomulikult ka demokraat. Ringluses on fotot ja uudistelõigud kahelt erinevalt ürituselt, kus Obama tänab ja vestleb lastega kes olid väidetavalt ja ametlikult koolitulistamistes surma saanud, kuid tegelikult on igati rõõmsad ja terved. Need üritused ja salvestised on tehtud PÄRAST neid tulistamisi kus need lapsed väidetavalt hukkusid. Kusjuures hetkel on asi isegi nii kummaline, et üks naine kes oli erinevates rollides nii Aurora, Sandy Hooky kui Bostoni pommitamise juures tuvastati alles ka Pariisi rünnakute fotodel. Kõik need fotod ja videod millelt need korduvd "tunnistaajd" ehk kriisinitlejad on tuvastatud pärinavad avalikest ja ametlikest uudistelõikudest ja avaldatud materjalidest, ning ei saa ka väitma tulla, et need on foto- ja videotöötlused.
Iisraelis käib hetkel kohus kolme teismelise üle keda kasutati samuti kriisinäitlejatena ja kes väidetavalt tapeti palestiinlaste poolt, kuid leiti hiljem siiski täie elu ja tervise juurest jne, jne... Lugege ja hankige infot ka väljastpoolt eesti orjameediat.
0
0/ 3. detsember 2015 08:43
nõustun selles osas, et info mis meediasse jõuab ei tähenda enam mitte midagi. Ainus kindel asi on usaldusväärsed silmad kohapeal.
s
Simsalabimabrakatabra/ 3. detsember 2015 09:30
Kas kohapel olemine ja ise nägemine ei tähenda veel, et võid kindel olla mida nägid. Osavad näitlejad suudavad ära petta ju ka massiliselt kohapealviibivaid inimesi. Need lavastused on nagu mustkunstitrikk kus näidatakse seda mida tahetakse näidata ja seda mida ei taheta näidata, selle juhitakse tähelepanu kõrvale. Muskunsti ja näitlemise põhikunstid ongi tähelepanu juhtimine ja emotsioonidega manipuleerimine.
y
yll/ 3. detsember 2015 09:56
see on ikkagi massimmigratsiooni tagajärg.kriitiline normaalsus on ületatud.
0
0 / 3. detsember 2015 06:37
Inland Regional Center offers sex education classes for individuals with a developmental disability
a
Ameerikal tapmised ja mõrvad üle maakera./ 3. detsember 2015 06:37
Nii oma riigi sees- ja riik ise tapab pidevalt väljapool oma riiki. Nii on ka meid hukkamisele määranud, pannes meid eesliinile oma ambitsioonide saavutamiseks.
s
Sander/ 3. detsember 2015 05:20
"Käesoleval aastal on USA-s aset leidnud juba 355 massitulistamist."-ikka "võimas maa" see ameerika, sellist teist pole maailmas kõrvale panna. Ainus lohutus, et see pasaparask on meist õnneks piisavalt kaugel.
j
juut/ 3. detsember 2015 02:22
355 massitulistamist selle aastaga jeesus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee