Foto: Freeimages
, 2. detsember 2015 09:35
Möödunud aasta juunis pani 11aastane Maril (nimi muudetud) Eesti ühte suuremasse tööotsimiskeskkonda kuulutuse, et otsib suveks tööd, ning talle saabuski ettepanek osaleda teadusprojektis, mille eesmärk on parema tehnoloogia väljatöötamine jalatsitööstuses.
Kui Mari "tööle" läks, pidi ta kohe alguses jalad paljaks võtma, talle pandi ette läbipaistmatud prillid ning ta tundis, kuidas mees talle jalgadele sooja "kreemi" määrib ning veidi aja pärast sama "kreemi" ka näkku paneb.
Lisaks Marile olid "projektis" tööd saanud ka teised lapsed ning ühele 14-aastasele tüdrukule tundus asi imelik, ta helistas lastekaitse telefonile ning sealt jõudis info politseini.
Selguski, et "projekti" taga oli 27-aastane Toomas, kes pani kaamera salvestama, masturbeeris ning seemnepurskest saadud "kreemi" määris lapse jalataldadele ja näkku.
Kohus mõistis Toomasele karistuseks 3 aastat ja 4 kuud vangistust 3,5aastase katseajaga.
Kommentaarid (21)