Eesti uudised

"Kullerfirma viskas mu tellitud voodi ukse kõrvale porri!"

Liis Vaksmann, 2. detsember 2015 06:00

51 KOMMENTAARI

O
****/ 10. detsember 2015 23:42
Olen kirjaliku kaebuse Kuressaare omniva kulleri peale esitanud aga ikka käib samasugune trall edasi. Ju siis ei suudeta normaalseid töölisi palgata.
k
komm/ 3. detsember 2015 00:17
Praegu vähemalt on Hansaposti kodukal küll kirjas, et kuller toob kauba esimese ukseni või majaväravani. Mõnikord tasub ikka tingimusi lugeda. Eriti kui ei ole abilisi endal võtta. Inimlikult võttes võiks kuller muidugi puudega inimesi aidata, kuid ka kuller on inimene. Ma kujutan ette, et selliseid abipalujaid on teisigi ja kõigile ei jõua füüsiliselt ja ajaliselt vastu tulla. Ega see klienditeenindaja töö kerge ei ole. Alguses saab sõimata asjade eest, mis Sinust ei sõltu, see muudab ükskõikseks ja lõpuks tehaksegi täpselt seda, mis on nõutud, ei grammigi rohkem. Olgem ausad, ükski heateagu ei jää karistamata, inimesed ei oska tänulikud olla. See, kas kaup pori sisse visatakse on muidugi teine teema.
m
mees/ 2. detsember 2015 14:29
mul tehti voodi ka ära ja küsiti kas tekiääre keerame ka ära:)
m
Mulle tõi naisautojuht,/ 2. detsember 2015 16:14
kellel oma padigi kaasas.
m
Minule/ 2. detsember 2015 16:51
Omniva kuller helistas , et on ukse taga. Pakkumine, et jõuan kohale 20 minutiga ei leidnud rahulolu ja nii pidingi järgmine päev ise pakile järgi minema. 3 korda on asi kordunud. Aitab mulle sellest Omnivast. Teised kullerfirmad helistavad hommikul ja lepitakse sobiv aeg kokku. Omniva loodab, et sa jumala eest kodus ei oleks siis saab paki jaotuspunkti tagasi viia ja tööd vähem kulleril.
t
to mees/ 2. detsember 2015 18:52
kas sulle taha keerati ?
k
kristjan/ 2. detsember 2015 13:56
kuller polegi kohustatud kaupa tuppa tooma kui tahad et sulle kaup tuppa tuuakse pea selle eest veel eraldi juurde maksma tegu ainult uksest ukseni teenusega ja enamus kuller firmad veavad nii
a
Aga/ 2. detsember 2015 16:40
teenus on siiski kojutoomisega.
k
Kellamees/ 2. detsember 2015 23:01
Su kodu peaks algama ikka maja välisuksest ! Miks siis välisuksed päeval-öösel kinni on, tahaks koridori sitale-kusele, asi see moni postkast polema panna, monda lukku asja eest teist takka teovoimetuks teha.... ! Muidu hakkab su kodu maja välisuksest aga kui paki saad algab korteri uksest....!?
k
kristjan/ 2. detsember 2015 13:52
miks tehakse täiesti mõttetu uudis tasuliseks oleks siis mingi ülitähtis uudis siis võib-olla isegi oleks nõus maksma aga see pealkiri juba selline et ei kutsu väga lugema seda ja veel vähem selle eest maksma
k
kristjan/ 2. detsember 2015 13:49
miks tehakse täiesti mõttetu uudis tasulisek oleks siis mingi tähtis uudis veel see pealkiri ei kutsu isegi väga lugema ja miks siis peak siis selle eest veel maksma
j
Jah/ 2. detsember 2015 12:18
ja siit järeldus, et ei tasu tegemist teha selle omnivaga vaid keegi tuttav kutsuda ja asi ära tuua, sest maksma peab alati transpordi eest.
f
Firma tuleks kohtusse kaevata / 2. detsember 2015 12:52
ja nõuda topelt hüvitist, pluss toote riknemist, ehk kahjustamise eest kahju tasu.
Lisaks peaks selle kinni maksma nii firma kui ka töötaja, kes sellise olukorra tekitas.
Muisu poleks aus, kui töötaja tehtud veast lihtsalt pool muidu pääseks.
Sinna sisse veel lisada raisatud oote aeg, kohtu kulud....ehk siis täie rauaga tuleks ülbed paikka panna
p
Paistab, et/ 2. detsember 2015 16:15
siiani on viis selle firma nuumajat sulle miinuseid ladunud.
6
65/ 2. detsember 2015 11:06
pole veel vanus ega midagi. Maie, ära virisege!

v
2. detsember 2015 10:30
Vahe on selles, et kui vaja tuppa kaup tuua, siis reeglina on selleks vaja kahte meest. Üldjuhul on kuller autos üksinda ja ei pea oma selga paigast ära tõstma. Sellest ka teenus, et tuuakse ukseni, kuhu ta saab selle roklaga edukalt tõmmata. Kui on tellitud teenus, et tuuakse kliendile tuppa, siis palgatakse selleks lisatööjõud.
s
See "üldjuhul" ongi vale/ 2. detsember 2015 10:44
arusaamine. Kehtib vist: "Meil on Eesti ja nii peabki"? Kui on tellitud koju, siis see seda tähendabki, mitte kodu kõrvale. Ära siin mängi teerullijuhti, võta norm. kogus töölisi palgale.
l
Lugeja naine/ 2. detsember 2015 10:22
See pole ainult Omniva viga, sedasi teevad ka teised transpordifirmad nagu Venipak. Soovitasin Venipaki kaubatoojal minna lillepoodi tööle. Tema vabandus oli, et ei jõua pakke tõsta.
s
Saarlane/ 2. detsember 2015 09:43
ON 24 - seal tuuakse mööbel otse tuppa !!! Väga viisakad poisid !
o
Olen ka/ 2. detsember 2015 11:49
ON24 -st mööblit ostnud ja tuuakse tuppa, kuigi elan 6.-ndal korrusel. Ja küsivad veel millisesse tuppa soovin.
n
Naine/ 2. detsember 2015 14:20
Olen samuti kõik vajaliku mööbli tellinud just ON 24-st, ikka seetõttu, et tellitud kaup tuuakse koju ,otse tuppa, kusjuures eelnevalt lepitakse kokku, mis päev ja kellaaeg MULLE kõige rohkem sobib. Kord oli minu isal, ke son üle 70, uut kushetti vaja, sellegi tellisime ON 24, sest isa elab kaugel ja mul ei olnud võimalik appi minna.Kuna isa juhtus olemas nimekirjas viimane klient, siis kushett toodi tuppa ning aidati vanal inimesel see ka kokku monteerida.Sellist head teenindust Eestis iga päev ei kohta.
k
Kellamees/ 2. detsember 2015 09:33
Olin ka omal-ajal uhes mooblifirmas, tuli tellijatele kaup koju viia... Tekkis kusimus, kust algab kodu...kodu välisuksest, korteri uksest voi seia äärest kuhu kaup maha pannakse !?
Toon näite kui viisime Vanasse Kirovisse 5x maja 5-korrusele töötasapinda, täispikkuses(4,5m), kui ei eksi siis laiem kui tava 60cm ja paksus...... Maja katuse alla oli ehitatud magamistoad, kabinet ja sinna viis paras lapsele keesrdtreppp....
Kusimus! Kust lopppeb meie, kaup koju teenus ? Kas sinna katuse-alusesse kabinetti kuhu me ka kauba viisime kahe mehega aga oleks pidanud olema vähemalt !!! 4 meest, kus klient vingub....ärge sinna minge vastu ja nii keerake..... tänitamas..... Paned higisena kauba maha ja siis oeldakse, ei, ma tahan sinna nurka ja hakatakse ,,mööbeldama" minu ajast......
k
Kellamees/ 2. detsember 2015 10:21
Toon teise näite, samas rajoonis, maja ehitatud kunkale, maja ette viiv tee täis pargitud autosid, kaupa viia ei saa, samas konnitee....aga tuleb minna oma 50m vähemalt ja seda trepiastangutest ules.....!
Kas mina pean pargitud autosid minema ,,laiali ajama" ? Kas toesti pean kauba oma 50-meetrit tarima ......ja siis oma 3-5 korrusele veel ja seda vaid Aitäh-i eest, kui sedagi monikord kuule.......
Kui koju, siis välisukseni, edasi las pauguvad rahakoti rauad !!!
Kliendiga on kokku lepitud kella-aeg, millal kaup saabub.... Klienti ei kusagil.......Ma olen teises linna otsas, ma arvasin, et te ka hilinete !!! Kurat, kas minu aeg ei maksa....!?
k
Kellamees, auuuuu!/ 2. detsember 2015 12:35
a
Aga/ 2. detsember 2015 16:44
Kõik oleneb kas sul on töökohustustes see kirjas. Kas jätad kauba ka vihma kätte. Ära siis imestad, et 10 aasta pärast endiselt kullerina töötad ja sedagi heal juhul.
m
minu arvamus/ 2. detsember 2015 09:12
Olen ka teenindusettevõttes tööl ja tõsiselt viha tekitab kõne algus kliendilt, olen pensionär või puudega, millele järgneb peaaegu alati monoloog sellest, kuidas nad peaksid kõike tasuta jateiste kulul saama ja ca 50% olukordadest, kui ei ole võimalik pakkuda neile lisahüvesid tasuta, kuulad lihtsalt mingi invaliidi juttu sellest, kuidas ta soovib, et mind või minu lähedast tabaks sarnane saatus, et me oleks abitud ja haiged, kes ise hakkama ei saaks, siis teaks, mida ta tunneb. AUSALT, MA EI TUNNA KAASA.
s
2. detsember 2015 09:33
Sinusugune ei tohiks päevagi inimestega töötada. Jube!
k
Ka penskar !!!/ 2. detsember 2015 10:24
Penskaritele nii palju, et tasuta teenuseid ei ole ja selle jaoks on sotsiaal abid kust toetusi saada-kusida.....!!! Me ei ole penskarite abiteenus, selleks on teised intitutsioonid.....
h
help/ 2. detsember 2015 10:44
mina küll ei lugenud välja, et see muti raha tahtis....tegu oli voodiga juuuu
s
see "mutike"/ 2. detsember 2015 12:05
tahtis et voodi talle tuppa tuuakse, küsimus selles, kas teenus tasuta või lisatesu eest.
k
Kaup/ 2. detsember 2015 16:45
on kojutoomisega. Ma ei ela koridoris ega õues.
a
Arvo/ 2. detsember 2015 18:16
Kojutoomine on elamu ukseni.
k
Kellamees/ 2. detsember 2015 22:55
Sinu kodu algab korteri uksest, miks siis välisuks öösel kinni on ja miks ma seal koridoris siis sital ja kusel ei voi käia....., sinu kodu algab ju su korteri uksest !!!
k
Ka tellija/ 2. detsember 2015 09:02
Hansapostist tellisin ka mööbli,jäetigi ukse taha,täitsin paberid ja kogu kugu.Teine lugu on ON24-ga,seal toodi tuppa ja oldi väga viisakad.Minu arust on normaalne kui tuppa tuuakse,teine asi kui ise ei taha aga see Hansaposti teenindus jättis küll haleda mulje,mees oli veel nagu vihane ka,et peab pimedas mööda küla ekslema ja otsima...no pangu keps peale või otsigu lihtsam töö.
p
palud defineerida/ 2. detsember 2015 09:00
viskamist porri.... kaugelt(kõrgelt) visati ja kui sügav-suur oli porimülgas? aitäh.
g
Geko/ 2. detsember 2015 08:56
Kunagi tellisin Viigardist diivanvoodi, pahura olemisega vanem mees ja noorem mees tõid diivani ära, samuti tõsteti diivan lihtsalt hoovi, kortermaj ette, mina naisterahvas jäin siis passima diivani kõrvale ja sebisin sõbra appi tassima. Autoga mehed olid kiirelt läinud. See oli umbes 9a tagasi.
Sotkast ostsin diivanvoodi 5a tagasi, 2 meest tulid tõid kenasti 5. korrusele ja tuppa, täpselt sinna kuhu diivanit oligi vaja. Ei mingit niuniuniu, vaid korralik teenus!
t
teenus oleneb/ 2. detsember 2015 09:20
sellest, mis kirjas on´... kui hinna sees on ka tuppa toomine siis tuuaksegi tuppa. Nii lihtne see asi ongi ... mida tellite, seda saate. Odav hind ei tähenda alati seda, et teile kaup kohale või siis tuppa tuuakse ... teinekord peate ise ka lattu järgi minema. Tingimused on kirja pannud müüa ja enne ostu soovitan nendega tungivalt tutvuda.

m
Mitte Eestis./ 2. detsember 2015 08:43
Tellisin nahkdiivani ja kaks tugitooli kojutoomisega. Toodigi koju. Tuppa. Võeti pakendist välja, küsiti, millisesse kohta tahan paigutada. Paigutatigi. Vana viidi jalust ära. Kõik hinnas. Järgmine kord pesumasin. Toodi dušširuumi. Elan 4. liftita korrusel. Viidi vana jalust. Küsiti, kas asendame paigale ka. Vastasin, et saan ise hakkama, ma torujüri. Kõik hinnas. Ei mingit allkirja. Hiljem tuli telefonile sõnum: "Kuidas oled rahul meie teenindusega? Vastus tasuta". Mida ma siis pidin vastama?
n
neil oli/ 2. detsember 2015 09:25
siis kogu teema hinna sees st. vedajad said ka palka paigaldamise eest ... ükskõik, kas oli firma poliitika (kauba hinnale juba juurde arvestatud ja kinni maksab ostja) või siis müüja poolt tellitud eraldi vedaja, kes pakkus ka paigaldamise teenust ... vabalt võitis odavam pakkuja, kes pakus täisteenust. Küsimus on teenuses - mida see sisaldab.
ü
Üldiselt seal/ 2. detsember 2015 10:52
ongi hinna sees. Ostad midagi, maksad, kas kojutoomise, või sinu valik, võid ise transportida. Hind on üks kõigile Mingil juhul ei mõõdeta tollipulgaga, kust maalt ikka su kodu algab. Asi on suhtumises. Ollakse tolerantsemad. Loomulikult valib rahvas ka teenuse, sest hind ju sama. Muide, kauplus on kohustatud ka vana ära viima.
u
Urrr/ 2. detsember 2015 08:41
No kui polnud tuppa tellitud siis kas maksab lisaraha või leiab ise kellegi.
Ega transafirma pole heategevuslik asutus...
k
Kas teed vahet,/ 2. detsember 2015 09:01
mida tähendab tellimus KOJU?
s
sedaet/ 2. detsember 2015 09:59
Soovisin ka hiljuti Hansapostist mööblit osta, kaup jäi ostmata kuna neil on tõesti kõige kallim transport ja toovad kauba vaid maja ette, mitte tuppa. Hansapostist tellides pole isegi võimalik valida varianti, et kaup tuppa toodaks. ON24 on super, parim valik, kui ostad midagi siis toovad kauba tuppa. Olen 4 korda sealt mööblit ostnud, elan 5-ndal korrusel ja alati on kaup korrektselt ja viisakalt tuppa toodud.
v
Vastupidine kogemus/ 2. detsember 2015 10:48
Tellisin ka Hansapostist ja kuller aitas kenasti kauba tuppa vedada.
s
Semantik/ 2. detsember 2015 08:23
Pealkirjast võib järeldada, et klendil on uksega voodi ja porr visati ukse kõrvale, mitte uksest sisse.
k
Karma/ 2. detsember 2015 07:32
Omniva on kuritefgelik ettevõtte, kes sihilikult jätab tellitud teenused osutamata ja hiljem valetab, et üritas osutada. Olen nende troppidega juba maid jaganud. See Omniva ei suuda mitte ainsatki enda pakutavat rahuldaval tasemel osutada.
Sellele Hansaposti lollHelenile aga teadmiseks, et kui tellid kauba KOJU, siis majaesine tänav EI OLE KODU. Inimesed ei telli kaupa endale maja ette poriu sisse krdi vastikud vanuritekiusajad ja selline teenus on otseselt vägagi eksitav ja kui nimetate kojukandeks teenust kus toote asjad mitte koju vaid kuskile tänavale vedelema, siis see on otsene valetamine. Inimeste ei ela enda maja ees ja majaesine ei ole kodu.
Loodan, et nendel kandjatel ja sellel Helenil endile sellised puuded külge saavad, et nad saaksid kannatama samasuguste vastikute kelmide ja inimjätiste mõnitamisi, sest "ei ole läbi lugenud 1000 lk väikest kirja valesti nimetatud teenuste tegekliku olemuse kohta".
j
jah/ 2. detsember 2015 09:03
kui nii vanal inimesel ka veel mõistust ei ole ja lugeda ei oska.
t
Teeline/ 2. detsember 2015 09:22
Siin ongi vahe, kas tellid koju, või koos sissetoomisega. Sellest lähtuvalt on ka hind. Tellisin ka külmkapi. Poes küsitigi, kas tuuakse ukse taha, või tuppa.
k
Kui tellid koju, see tähendabki koju,/ 2. detsember 2015 10:55
mitte kodu kõrvale ehk ukse taha. Miks ei taheta aru saada sõnade tähendusest?
e
Eksole/ 2. detsember 2015 11:27
kui nüüd hakata asja lahkama, siis Omniva tingimustes on kirjas suurekabariidilistest asjadest. Hansapost lubab kõikidele, et ka suured ja rasked asjad tuuakse inimestele tuppa ära, KUID ei ole Omnivaga teinud vastavat kokkulepet selleks. Omniva kullerid toimetavadki suurekabariidilised esmed laadimiskohast laadimiskohani (loe: sissekäigu ukseni). See on Hansaposti enda viga, kui nad müügi eesmärgil eksitavad omi klienti...
Kunagi olen Omnivas (ELS kuller) töötanud ja suurte asjadega ongi see igapäevane teema ja Omniva peab selgeks tegema inimestele, et Hansapost on neile vale infot andnud ja kliendi tasutud teenus lihtsalt endale tasku pistetakse.
g
gabariit/ 2. detsember 2015 22:22
Gabariit, gabariit, gabariit!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee