Eesti uudised

Riigikohus jättis Savisaare linnapeaametist kõrvaldamise jõusse (68)

LISA KOMMENTAAR

eeskuju,suletud ring 2. detsember 2015 13:22
Mis eeskuju Edgar annab kõigile usuga ,surmaga,haigusega mõjutamises ,et saada võimule.
Edgari usk erineb muudest uskudest selle poolest,et ta vägisab inimmeeli pöörates neid ainult teda uskuma et saada võimule ja rahva raha ainuvalitsejaks.Koos palgatud sadade alluvatega,kelle palga maksab kinni seesama maksumaksja.
VÕITJATE laul 2. detsember 2015 10:44
Las jääda nii kuis oli,
las jääda nii kuis on....!
Las jääda saladuseks,
et Edgarit armastan...!
lugeja 2. detsember 2015 10:30
Pühapäeval toimunud kongress näitas, et Savisaare koht on psühhoneuroloogiahaigla kinnises osakonnas. Tal pole mitte füüsiline vaid väljakujunenud vaimne puue...
vahva 2. detsember 2015 08:37
kui on kohtukullide seaduse sätted nagu kummist - ja ikka eelistatakse kellegi Suure Bossi poolt antud karme korraldusi. Ootame, millal nad kenasti ka Taavi pukist eemaldavad?
mõtlik 2. detsember 2015 08:01
Edgar on kõik sassi ja riidu ajanud,nautides ise kogu toimuvat meedia kaasabil
hurraaa 2. detsember 2015 07:43
Nii öige otsus.Ometi hakkatakse pätte karistama .
haahaa 2. detsember 2015 06:48
Haa...ha. Haaaaa.haaàaaaaaaaa
Õigusriik 2. detsember 2015 02:10
EU seaduste järgi, mis peaks olema ülemuslikud, tuleks meie esikorruptant viivitamatult
ametist kõrvaldada ja kohtu alla anda ning karistust kandma suunata. Kas me elame ikka
õigusriigis nagu väidetakse ? Kas riiklikul tasemel teostatav korruptsioon Kariorus on KAPO
huviorbiidist väljas? Äkki me elame ikkagi hoopis "õigusriigis".

Savisaare sūū tõestamata 1. detsember 2015 23:57
Aga Ilves tegeleb korruptsiooniga Hārma talus-istub pukkis,kuigi peaks kriminaalselt karistatud olema! Kelle teenistuses,meie kohtuorganid on?
nii naljakas 1. detsember 2015 23:38
Edgari seebiseriaal ületab ka "Sajandi armastuse" sarja populaarsuse,mille lõppu ei tule niipea.Edgari fenomen seisneb selles,et ta paneb kõiki uskuma olematutes asjades,rahva rahaga palgal olevate tuhandete abistajate abil . Edgar on aga puhas ,kui prillikivi,ses tema kõrval on mustkunsti valdav P.Toobal !!!
kaastunne 1. detsember 2015 23:26
Tunnen südamest kaasa Edgari ratastooli lükkalatele.Erakonna esimehe valimistel Edgar ütles,et tal on jõudu ja jaksu,ning on terve ja tugev.Aga näete,ise ratastooli ei suuda liikuma panna.seda teevad noored neiud enamasti,harva mõni kriminaalne noormees.
teised ju ka teevad 1. detsember 2015 22:30
Kogu süsteem on mäda.Vaata alt või ülevalt.Igal pool nii Tallinnas kui mäe peal on samad probleemid.Üks valetamine ja vassimine.Raha põue ajamine,kasvõi käpuli roomates.Inimesed on kui arutud loomad,kellest tuleks eemale hoida.Isegi usuga ,surmaga meelitatakse rumalaid inimesi lõksu raha ja võimu nimel.Aina hullemaks läheb.
irw 1. detsember 2015 22:19
tõega näkku / 22:02, 1. dets 2015
ära nüüd nii ja ainsaks õilsaks ometi pea .... ikka samasugune kui nad seal kõik ..... kes rohkem, kes vähem. julgen pakkuda , et päris puhtaid on mõni üksik .... ja kuna võitlus käib partei rahakoti nimel siis see on ka pealesunnitud ning ega ka ennast saa ilma jätta.
näe toobalile sobib ka bensiin ja kütus, mis sellest , et ühe autoga ja vaid endale ei suuda ajaliselt kuidagi seda saavutada. kedagi sponsoreeriti, tänati teenete eest või lihtsalt anti sõidukütust kaasparteilasele, et see jookseks ülesandeid täitma. ok, pisisuli näide selles kontekstis kuid kõik läheb kaubaks ... mida kõvem poiss seda kõrgemal tasemel.
Loopige rohkem üksteist sitaga! 1. detsember 2015 22:13
Oi. kui hea on lugeda, kuidas kesikud üksteisele vastu hambaid annavad! Kadri pooldajad loobivad sitaga Edgarit ja tema toetajaid ning Edgari pooldajad loobivad vastu Kadri ja tema pooldajatele....!
Andke aga kõvemini pihta! See näitab kesikute vaimset, hariduslikku, eetilist ja kultuurilist TASET!
U-haa-haa-haa-haaaaaaaa...!
tõega näkku 1. detsember 2015 22:02
Sellest otsusest on Valitsuse meedia saanud nii suurt innustust, et Savisaart nimetatakse jõugu juhiks,et olla meelepärane oma leivaisadele.Viimased aga on nii korrumpeerunud, et parim kaitse ongi jätkuv rünnak Eesti suurima opositsioonipartei ja tema juhi vastu. Auklikuks lastud õigussüsteemile tähelepanu osutamine, kaasa arvatud kümned ja sajad miljonid maksumaksja raha vargus-oleks sõnumi tooja poolt justkui riigi reetmine jne.
mina 1. detsember 2015 22:01
ikka tagasi, ikka tagasi.Vangi va tõbras ja kiiresti.

1. detsember 2015 21:29
siin üritatakse plärtsu juksi üles haipida, aga ta ise ei saa aru saamagi, kui MÜÜDA ta on reffidega valitsedes puha pannud, kuigi võib kõiges reffe süüdistaa,, kuid oma juhmust nende tankistiks hakata - ei suuda taibata ! mul on mitu firmat, ja kui ma karja lohve sinna laristama laseks - =? ma oleks oma lähedatelt ise palunud end hullari saata.
eesti kohtud 1. detsember 2015 21:19
See eest riigikohus mõistis väikese lapse VÄGISTAJA ÕIGEKS!
Fanni 1. detsember 2015 21:10
Tean, et kui sulle sülitatakse selga, see tähendab, et oled teistest ees ja õigel teel.Savisaarele tugevat tervist ja kindlat meelt. No passaran!!!!!!!
1. detsember 2015 21:05
nagu minulgi, keda jumal armastavat, seda pidavat palju nuheldama, et mida valusam vits, seda armsam laps... jeltsinil oli ka suht sama ses, tuleb ytopid kinni panna ja ise võim võtta ning kord majja lüüa. rahvas on etsiga.
Ahaa 1. detsember 2015 20:39
Ammu oleks aeg see lammas ära korjata!!!
KELLE POOLT ON RIIGIKOHUS 1. detsember 2015 20:19
SAVISAARE SÜÜD, POLE VEEL AMETLIKULT TÕESTATUDKI -AGA EEMALDATI LINNAPEA KOHALT? SUURED VARGAD,KÕIK VABADUSES! KAS EI ALUSTATAGI JUURDLUST, KUHU KADUSID JA KES OSA SAID -SADAMA MILJONITEST? MIKS LÄKS JÄLLE PANKROTTI MEIE LENNUNDUS JA MILLISTE RAHADE EEST LOODI KOHE UUS FIRMA?MIKS MÜÜDI OMNIVA? KUHU KADUSID VEB-FONDI RAHAD? AUTOROLLOTAJAD JNE-JNE. KÕIK ON VABADUSES,KÄIVAD TÖÖL EDASI, KEEGI EI UURI JA KÕIK OLEKS NAGU OK! AGA EESTI RAHVAS OOTAB VASTUST,MIS MAKSUMAKSJA RAHADEGA TEHTI-KUHU NEED KANDITI?
aitab kyll. 1. detsember 2015 19:47
Käed eemale tallinna maksumaksjate rahast.ja kesikud.ärge hakake autorollotama jälle. See on teine jutt teises kohas. Votame savikalt rahavood ja teda see koht ei huvitagi...puhaku jalga ja pole tal asja ka Poska majja..
Omal pole pennigi ...... pista, 1. detsember 2015 19:45
aga Savisaar kõiges süüdi. Küll Eesti Õhu jamad, küll põlevkivi õli tootmine väljamaal, küll Auvere el.jaam, ah, ei viitsi ette lugeda. Riigikontrolör, teisedki ametnikud, teadlased, ennustavad Eesti vabalangemist. Reffid aga taovad nagu rauda, "Savisaar kõiges süüdi"! Peaks juba igale nolgile, ka oravatittedele selge olema, et varsti on hambad varnas. Aga ei, kakelda on ju mõnus. Saate, mida ise tellite!

noh nagu Assadiga süürias 1. detsember 2015 18:49
rahvas valib inimese ametisse ja peded teevad kambakat.
Tiit 1. detsember 2015 18:14
Küllap kohtunikule anti kõrgemalt poolt selline käsk.
Võtke HAMMASTEGA, kesikud! 1. detsember 2015 18:09
Libistan diivanil õlut ja loen suure mõnuga kuidas keskerakondlased üksteist sõmavad ja materdavad... No ei ole Eestis TEIST sellist IDIOOTSETE liikmetega ja toetajatega erakonda, kes üksteist omavahel sõimavad...! Mõtetu erakond ja kogu eesti rahva naerualused!
Võtke HAMMASTEGA, kesikud! 1. detsember 2015 18:09
Libistan diivanil õlut ja loen suure mõnuga kuidas keskerakondlased üksteist sõmavad ja materdavad... No ei ole Eestis TEIST sellist IDIOOTSETE liikmetega ja toetajatega erakonda, kes üksteist omavahel sõimavad...! Mõtetu erakond ja kogu eesti rahva naerualused!
Te, lapsed,ei tea, 1. detsember 2015 18:01
millest te Savisaareta ilma jääte. Ja seda ka te ei tea, mida te saama hakkate. Ütlen? Ilma jääte pensionist tulevikus. Saama hakkate võimaluse ainult makse maksta. Seda raha teil olla eo tohi, mida närised ei tea.
HS. 1. detsember 2015 17:57
Kui asjad seaduslikult edasi arenevad, siis võib Edgar Savisaar Eesti seaduste rikkumisega jõuda elu lõpuks oma sünnikohta tagasi.
Arvo ligidal 1. detsember 2015 17:46
Kôik on ôige.Kurjategijatel ja altkäemaksu vôtjate koht on puuris.Partei keelustada kui Vabariigi vaenulik organisatsioon.
Las edgar PUHKAB! 1. detsember 2015 17:37
Mis te, Kadri kanad, kaagutate? Savisaar PUHKAB veel kaks kuud ja VEEBRUARIST asub linnapea kohuseid täitma.....

Sel juhul 1. detsember 2015 17:32
on ju loogiline ka kõik Tema valijad poliitikast eemaldada.....või on see normaalne et poliitika peabki siin riigis kriminaalne olema....?
ETTEPANEK KÕIKIDELE KESIKUTELE. 1. detsember 2015 17:32
Kesikud! Milleks ajalehtedes üksteist sõimata ja sitaga loopida...? Teen ettepaneku kesikutele.
Kogunege kõik kesikud ja nende toetajad ühel kindlal KUUPÄEVAL ja KELLAAJAL Kadrioru staadionile LAHINGUSSE! Staadioni ükes otsas on Savisaare kesikud koos oma toetajatega ja staadioni teises otsas Simsoni kesikud koos oma toetajatega. Signaali järgi hakkate üksteisele lahingusse VASTU liikuma. Võib soovi korral kokku leppida, kas võideldakse rusikate ja jalgadega või võib kasutada igasuguseid KÜLMRELVI: nugasid, mõõku, pistodasid, odasid, kirveid, vikateid, viklu, kaikaid, aiateibaid, kive, kange....jne. Lahing kestab seni kuni ÜKS pooltest on HÄVITATUD!
Kui kaotaja poolelt jääb mõni juhuslikult elama, siis on ta surmani võitja poole ORI!
Staadioni tribüünidel plaksutavad ja ergutavad pealtvaatajad kõikidest teistest erakondadest ja parteitud inimesed....
1. detsember 2015 17:15
Teadja 1. detsember 2015 17:13
Vaatasin õuntelt - prokurör Laura Vaik liitub õigeusklikega (nagu president Konstantin Päts) - loodusseaduste vastu ei saa
Teadja 1. detsember 2015 17:02
15.44 kas sa tead, et Edgarile kolmekuningapäeval toodavad õunad suunavad sinu soovi presidendile
arutleja 1. detsember 2015 17:02
Pole ma ei KE valija, ega ka Savisaare fänn, kuid selles asjaajamises on midagi mäda.
VALE MEES 1. detsember 2015 16:56
SAVISAAR EI OLE NII SUUR PROBLEEM KUI SEADUSLIKUD VARGAD VÕIMULOLEVATES ERAKONDADES!!!! SEALT KAUDU RIISUTAKSE IKKA SADADES MILJONITES....KAPO, KOP KOP
1. detsember 2015 16:54
Mul oleks küll Savisaarena tõsine hirm, kui nii lollid advokaadid, kes millestki aru ei saa, mind esindama peaksid.

hurjaaaa 1. detsember 2015 16:54
Väga hea uudis.Ikka on meil öigus olemas.Kuidagi hambutu see Edgar siin pildil.Tahaks soovida,et keskid ise tooksid Edgari jamad välja,et saaks kiiremini kohus tööd löpetada.Vaesed tsaaari kummardajad,eks teil hakkab järjest rohkem kitsas kätte tulema.Mida need tibid varsti teevad,kui polegi käru lykata ja koolid ka käimata.Ega selliseid enam ka yheski asutuses keegi oota.Selleni on eedukene oma meeskonna viinud
teadjale,15.44 1. detsember 2015 16:51
Vaatasin sea põrnalt - Hundisilmal saab olema külm ja kõle talv, aia ümber luusivad puudeks ja varesteks maskeerunud FSB agendid, saunas on "tema jumalus ise" oma päevinäinud neitsidega ja sauna veeaugus kilkavad Joobal oma unistuste poistega.
Elementaarne, KK valija ! 1. detsember 2015 16:42
Edgar kasutas erakonna põhikirja muudatust enda huvides. Kasutas oma valijate usaldust, sest teab, et ei pääse vastutusest, kuigi väga tahaks, Mannetu värk ! Edgar oleks võinud natuke ennast säästvama tee valida. Ta oleks võinud aru saada, et väärib seda, kui tõesti --SUURIM Poliitik!
Aga saate näha, 1. detsember 2015 16:38
Savisaare süüdistus jookseb tühjaks! Susin juba kaugele kuulda. Oleks süüdistus vettpidav, poleks enam nii kaua oodatud. Nii magus rahaauk on Tallinn.
tohoo krt.! 1. detsember 2015 16:37
tallinn on eesti pealinn, aga seda juhivad eestile vaenulikud inimesed, no kas siis korda majja ei saa juba, kaua veel! seadusi korrigeerida ja kogu lugu!
agressori lepingupartner 1. detsember 2015 16:35
Küll lepingupartner Putin lubab vanal kommunistil Tambovi linna juhtida. Savisaar ju ei tahagi Eesti õigusruumis olla.
1. detsember 2015 16:30
pilk on sel mehel tühi.
tempel 1. detsember 2015 16:27
Toobal aga kõndis kongressil tempel ja sedelikesed põues ... meenutus bensiini raha äri bisnesist.Keski bisnes on kriminaalile tunduvalt tulusam.No kes neid valimisi usub ,kõik olid ju omad keskid ,kes valimisi läbi viisid,käsu liini pidi.Mustkunsti kübara trikke tehti pimedatele mitte nägijatele.Videotega uinutada ,pehmeks rääkida saab ainult mitte mõtlevat isendit ja ahvi banaaniga peibutades.

lugeja 1. detsember 2015 16:24
Jana värk!! Nüüd päris töötu aga vähemalt see hea,et erakonna esimeheks jäi,seal erakonna kontoris ikka tööd leitakse,kui mitte muud,siis saab turvameheks vormistada,seal,nagu mujalgi,pole turvakatel suurt midagi teha!! Soe rahulik koht!!
iseenesest mõista! 1. detsember 2015 16:11
kuidas siis teisiti! milleks me kapo-t muidu nuumame, tehku aga korralikult oma tööd!
tõega näkku 1. detsember 2015 16:11
Tähelepanu väärne on see, et otsus tuli vahetult peale Savisaare võitu kongressil, kus ta kritiseeris Eesti õigussüsteemi,Otsuses ei saa süüdistada Riigikohut, sest talitab ettesöödetud materjali põhjal, mis oli prokuratuuri poolt antud alama astme kohtutele. Oleme harjunud mõttega, kus valitsejatele näpuga näitamise eest lüüakse risti.Reinsalu ja Co konsertsiumil algavad nüüd kibekiired päevad, et Keskerakonnale ja tema juhule esitada uusi süüdistusi.Ehk oleks aeg, et meie eurosaadikud teadvustaksid , mis Eestis tegelikult toimub.Kui Jana Toom on sellega algust teinud, siis on ta kindlasti Moskva käsilane. Niipalju siis Eestist kui õigusriigist, mida eriti enne suuri pühi meelde tuletatakse
milline rõõm eestlastele,nüüd saab selle 1. detsember 2015 16:10
rõpase tallinna allutada rollodele ja ausatele viiolitele.
Aga milleks siin üldiselt seda nn.pealinna vaja ? Meie asjad otsustatakse Washingtonis ,milleks raha raisata ???
Natuke lisada mõnele seltsimehele ja asi ants.
No nüüd saame livideerida busside sõidurajad,ega me miskid eurooplased ometi ole.
Selle Ülemiste viadukti laseme õhku,trammiteed asfalteerime ..... me oleme siiski edumeelsed ja ainuõiged.,
Ühiskondliku transpordi likvideerime !!!!!
Sotsiaalmajadest viskame rämpsu välja,sest meie omad vajavad eluruumi. Neil LAPSED ,mitte tatikad.
Hüüan suure häälega,elagu stalinistid !!!!!
Kõik õige... 1. detsember 2015 15:51
Riigikohus ei saanud seda ju menetlusse võtta. Pole alust. Tavaline menetlus...Aga KAPO võiks tempot tõsta muidu jääb jälle häbisse.
Teadja 1. detsember 2015 15:44
Vaatasin õuntelt - Edgar saab uuesti Tallinna linnapeaks - loodusseaduste vastu ei saa.
1. detsember 2015 15:43
yle pika aja ometi öiglane ja hea uudis.Oleks pidanud tegema enne,kui erakond oma tsirkuse korraldas.Oleks saanud ka erakond päästetud ja puhastatud.Hakkavad meie asjad ka positiivses suunas liikuma ja rahva usaldus valitsuse vastu kasvab .Eks nyyd ka ekrelased hädas,kui isegi Tallinna tv vöib kaduda ja siis polegi enam,kus propagandat teha ja viha kylvata valitsuse vastu,oma rahvast ei saa enam kahte hajutada.Töesti jöulukuu alguses hea uudis ja ehk saab ka nyyd hakata mötlema jöulude peale ja lihtsalt olla rahus.
hea uudis 1. detsember 2015 15:43
yle pika aja ometi öiglane ja hea uudis.Oleks pidanud tegema enne,kui erakond oma tsirkuse korraldas.Oleks saanud ka erakond päästetud ja puhastatud.Hakkavad meie asjad ka positiivses suunas liikuma ja rahva usaldus valitsuse vastu kasvab .Eks nyyd ka ekrelased hädas,kui isegi Tallinna tv vöib kaduda ja siis polegi enam,kus propagandat teha ja viha kylvata valitsuse vastu,oma rahvast ei saa enam kahte hajutada.Töesti jöulukuu alguses hea uudis ja ehk saab ka nyyd hakata mötlema jöulude peale ja lihtsalt olla rahus.

Jõuluime 1. detsember 2015 15:40
Edgar oli kongressil käed koos palves paludes abi mustadelt jõududelt,kes teda esimeheks upitaksid,et saada valituks.Edgari soov täideti.Teine ta soov täideti kõrvaldati linnapea kohalt.Kolmas soov on veel täitmata...
see 1. detsember 2015 15:33
on ju selge pilt meie õigusmõistmisel.kas tõesti ei jõuta leida süüdistusi seniajani.milles teda süüdistatakse ,tooge lagedale,muidu see on rohkem nagu kirbutsirkus.püha taevas ,kaua võib.tundub,et edgari jutt oli õige.
mnjah 1. detsember 2015 15:28
Kurat, 1. detsember 2015 15:28
see nägu tuutab juba ära.
5+ 1. detsember 2015 15:16
Vaat see on hea uudis! Ootan edasi häid uudiseid.
55 1. detsember 2015 15:14
pagana kirbutsirkus meil käib? ja õitseb oma kongressil ja irvitab
prillikivi? 1. detsember 2015 15:11
ma arvan, et prilllaud ikka.
prill 1. detsember 2015 15:03

nonii 1. detsember 2015 15:02
minge aga ikka hääletage tema poolt seltimehed lasnamäelt !!! ta on edasiviiv jäud !!!
totu 1. detsember 2015 15:02
Vurradi vurr,paatja lahkus rattakummi sahisedes - ees taas Jõuluimede aeg :)
õige 1. detsember 2015 15:02
1. detsember 2015 15:00
Einoh, ega see Savisaart morjenda! Tema juhib ikka oma "riiki" edasi!