Eesti uudised

Keskerakondlane: "Lükkasin abikaasa matused edasi, et saaksin minna Edgarit valima!" (394)

Maarius Suviste, 1. detsember 2015, 06:00
TRUU VALIJA: "Olen elu aeg Edgari poolt olnud ja minule jääb ta surmatunnini lemmikuks!" ütleb keskerakondlane Maret, kes lükkas abikaasa matused partei kongressi pärast paar päeva edasi.Foto: Erakogu
"Ma spetsiaalselt lükkasin abikaasa matused edasi, et saaksin minna Edgarit valima!" tunnistab Keskera­konna kongressi delegaat. "Mu abikaasa oli ka keskerakondlane. Ta oleks teise külje keeranud, kui ma ei oleks kongressile läinud. Ka tema pooldas Edgarit." 

Pühapäeval peetud Keskerakonna kongressil rääkis riigikogu liige Heimar Lenk naisest, kes lükkas oma mehe matused edasi, et tulla kongressile Edgar Savisaarele häält andma. "Valimised olid tehtud, käis häältelugemine. Oli vaba mikrofon, igaüks võis sõna võtta, kes soovis. Mulle anti ka sõna. Ja ma ütlesin selle puldist maha," ütleb Lenk, kuidas kõik oli.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

1. detsember 2015, 06:00
Miks hääletussedeleid oli trükitud rohkem kui tarvis?

394 KOMMENTAARI

j
4. detsember 2015, 11:04
Ja need,kes siin mauravad omavahel, sõimates ja ilkudes, pole ise paremad ühestki otsast.Nii madalale laskuda,peab ikka endal ka tõsine kiiks manu ole...
(loe edasi)
v
VANAEMA MAALT 4. detsember 2015, 10:39
Mina ei hakkagi neid kommentaare lugema,vaid tahtsin öelda,et mina ei laseks elusees ennast siin tampida.Niipalju võiks igalühel eneseuhkust olla,olenemata sellest,mis parteid eelistad.Maailm on kurjust ja kadedust täis, seda endapeale tõmmata näib lausa jaburusena.Milleks???
Loe kõiki (394)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee