Eesti uudised

Keskerakondlane: "Lükkasin abikaasa matused edasi, et saaksin minna Edgarit valima!" (394)

Maarius Suviste, 1. detsember 2015 06:00
TRUU VALIJA: "Olen elu aeg Edgari poolt olnud ja minule jääb ta surmatunnini lemmikuks!" ütleb keskerakondlane Maret, kes lükkas abikaasa matused partei kongressi pärast paar päeva edasi.Foto: Erakogu

"Ma spetsiaalselt lükkasin abikaasa matused edasi, et saaksin minna Edgarit valima!" tunnistab Keskera­konna kongressi delegaat. "Mu abikaasa oli ka keskerakondlane. Ta oleks teise külje keeranud, kui ma ei oleks kongressile läinud. Ka tema pooldas Edgarit." 

Pühapäeval peetud Keskerakonna kongressil rääkis riigikogu liige Heimar Lenk naisest, kes lükkas oma mehe matused edasi, et tulla kongressile Edgar Savisaarele häält andma. "Valimised olid tehtud, käis häältelugemine. Oli vaba mikrofon, igaüks võis sõna võtta, kes soovis. Mulle anti ka sõna. Ja ma ütlesin selle puldist maha," ütleb Lenk, kuidas kõik oli.

Jutt on Otepää elanikust Maretist (67), kes on pikaaegne Keskerakonna liige ning pea eluaeg müüjaametit pidanud. "Mulle on niimoodi öeldud, et hea, et Lenk selle kongressil välja ütles: see oli Kadri Simsonile nagu märgiks, et näe, inimene sõidab isegi leinas kohale, et olla Edgari poolt. Ja ta on seda väärt!" 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.12.2015
Miks hääletussedeleid oli trükitud rohkem kui tarvis?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee