Eesti uudised

Miks hääletussedeleid oli trükitud rohkem kui tarvis? (7)

LISA KOMMENTAAR

kõke tuleb teha 1. detsember 2015 11:52
läkski neid vaja ... nüüd asi otsustayud ...
Alar1 1. detsember 2015 11:16
Savisaar kartis vist väga, kui ta nii palju lisasedeleid laskis trükkida. Jürgen Veber ei saa ju käisest või kaabust Savisaare nimega sedeleid välja võluda, kui neid seal ei oleks. Sedelhääletuse võltsimine on Savisaare trumpala. Arvutist ei tea Savisaar midagi ja seepärast vihkab ta e-hääletusi. Ta poleks siis olukorra peremees ja ei saaks midagi teha, kui kipub kaotus tulema.
Simson võiks aru saada, et kuigi ta tegelikult võitis, poleks Savisaar kunagi võita lasknud. Ka see oli Savisaarel aegsasti valmis mõeldud, mitme häälega Kadri kaotab.
Enne pole valimas käinud või? 1. detsember 2015 10:28
Aga rikutud hääletussedili väljavahetamist on valijal õigus nõuda. Seega peab olema sedelite varu. Ikka juhtub, et midagi läheb valesti või juhtub midagi sedeliga, siis saab rikutud sedeli komisjonile tagastada ja valimiskomisjonist uue küsida.
Poliitika 1. detsember 2015 07:49
...nii ju käibki tänapäeval......kes trükib sedeleid rohkem, kes jälle teeb E- hääletuse serverile vahepeal reseti, koos vajalike installeerimistega....rahva asi on tööl käia ja makse maksta, et härrad saaksid valitseda.
farss mis farss 1. detsember 2015 07:47
Kulla keskid,kes te siin proovite ikka ja jälle reffidele tähelepanu juhtida.Kui keskides nii palju kriminaale ja sigadusi ,solvamisi,siis pole imestada vaja,kus teist räägitakse ja ilmselt polegi teist head rääkida.Ka peale kongressi tsirkust pole teil kyll mitte midagi head oodata.Ka eilses Reporteri kysitluses vastasid eestimaalsed ja seal teie tsaar Edagar sai ainult 14 % !!!!! häältest Kadri vastu.Vot see on tegelik Eesti keskide toetus ja kui arvestada ka keskide oma kongressi hääletusi,kus hääled olid praktiliselt pooleks,siis peate kyll mötlema,kas ikka on normaalne erakond,kui yks haige ja nöder juhib teid.Ehk oleks aeg hakata edasi minema ja tulla kaasaega ja löpetada oma mina imetlemist ja rahva raha eest elamist ja veneaegset propaganda tegemist.Stagnatsioon ju 25.a. läbi!!!
1. detsember 2015 07:18
no kogu see asi oli farss.
alates sellest, kui öeldi, et kui te ei tea, kelle poolt hääletada, jätke sedel tühjaks.
väga hea, siis pärast saaks sinna sobiva numero kirjutada.
1. detsember 2015 18:30