Juhtkiri

Juhtkiri | Napp valimisvõit sunnib enesekaitsele (16)

LISA KOMMENTAAR

? 1. detsember 2015 20:36
TOBUKESED 1. detsember 2015 20:35
POLIITIKAT TEHAKSE MÕISTUSEGA, MITTE JALA JA RATASTOOLIGA! SAAGE KAOTUSEST ÜLE! MIKS EI AVALDATA, MINU KOMMENTAARI-KAS EI VASTA TÕELE VÕI EESTI DEMOKRAATIA NÕUETELE?
TOBUKESED 1. detsember 2015 20:32
POLIITIKAT TEHAKSE MÕISTUSEGA, MITTE JALA JA RATASTOOLIGA! SAAGE OMA KAOTUSEST ÜLE!
savisaar ja karisma 1. detsember 2015 16:42
Kust kohast on see võetud: savisaar ja karismaatiline. Jubedamat poliitikut (välimus, hääl jne. ) ma ei tea.
tõega näkku 1. detsember 2015 12:31
Enesekaitsele sunnib sündmuste käik hoopis võimuerakonda, sest selleks raisatud ressurss on mahaloobitud raha.Kiilu löömine erakonnas küll õnnestus aga lõpuni ei veetud välja ja seda isegi tingimustes, kus peaaegu kogu Eesti meedia haukus Savisaare ja tema toetajaskonna pihta.Loo peategelase närv ei pidanud enam ühel ajal vastu ja ta paljastas oma võitluse põhjuse, kus nimetas Savisaare tiiba väärtusetuks massiks.Võidu korral kavatses Simson hakata seda inimhulka ümberkasvatama.Vaevalt ta sellest nüüdki loobunud on ,lootes märtrina poolehoidu võita.
Qwert 1. detsember 2015 11:59
Võit oli napp, kuid see oli ikkagi võit pärast operatsiooni ja 40 päeva koomas olemist tänavu. Kui palju oli neid, kes uskus, et Savisaar naaseb tagasi poliitikasse? Väga väike protsent, aga ta naases. Ei ole Eestis kogenuimat poliitikut kui seda on Savisaar, kas see kellelegi meeldib või mitte. Kogemustel, olenemata eluvaldkonnast, on enam kui kulla väärtus. Ja seda Savsaarel on. Ehk ei uskunud temagi, et Simson võib saada nii palju hääli kui sai, kuid teisalt on see heaks kogemuseks, kuidas selliseid asju vältida. Ma isegi imestasin, et Simson, kel puudub erakonnajuhiks olemise karisma, sai nii palju hääli. Rääkida ta ju oskab, kuid sellega see asi ka piirdub. Loomulikult, et Savisaar teeb nüüd puhastuse oma erakonna ridades kaitsmaks oma tagalat. Kas Kadri kaob poliitikamaastikult samamoodi nagu kunagi üks teine kange naine Andra Veidemann, kes proovis Savisaart edutult kangutada? Elame näeme.
hohoho 1. detsember 2015 07:40
Kulla keskid,kes te siin proovite ikka ja jälle reffidele tähelepanu juhtida.Kui keskides nii palju kriminaale ja sigadusi ,solvamisi,siis pole imestada vaja,kus teist räägitakse ja ilmselt polegi teist head rääkida.Ka peale kongressi tsirkust pole teil kyll mitte midagi head oodata.Ka eilses Reporteri kysitluses vastasid eestimaalsed ja seal teie tsaar Edagar sai ainult 14 % !!!!! häältest Kadri vastu.Vot see on tegelik Eesti keskide toetus ja kui arvestada ka keskide oma kongressi hääletusi,kus hääled olid praktiliselt pooleks,siis peate kyll mötlema,kas ikka on normaalne erakond,kui yks haige ja nöder juhib teid.Ehk oleks aeg hakata edasi minema ja tulla kaasaega ja löpetada oma mina imetlemist ja rahva raha eest elamist ja veneaegset propaganda tegemist.Stagnatsioon ju 25.a. läbi!!!
stagnatsioon 1. detsember 2015 14:51
Stagnatsioon REFormierakonna juhtimisel tuleb lõpetada
Kadri oli tubli 30. november 2015 21:38
Aga Marika tegi ennast täis vennast rääkimata, ja said paraja palga
30. november 2015 22:38
Vend Heimarist polnud järele jäänud kübetki härrasmeest, nagu ta end alati näitab, nüüd ähvardas, sõimas needis kõiki, kes Savisaare poolt ei hääletanud ja ennustas saatuse kättemaksu. Ja selline inimene on normaalne?

agressori lepingupartner 30. november 2015 20:47
Truu parteisõdurina jätkab Simson kriminaalide keskel.
AntsV 30. november 2015 20:39
Pealkiri on natukene eksitav, kuigi enesekaitset on tebiilkülavanemal tõesti vaja. Ja just seepärast, et valimistulemused olid tahtlikult ja teadlikult võltsitud. Vahepeal oli ettevõtmise õnnestumine vist kahtluse all ja see kajastus väga hästi nii külavanema kui tema tallalakkujate nägudes. Tulemus oli aga täiesti ette ennustatav. Midagi teist ei olnudki mõtet loota. Vana kommunist juba nii kergelt ei alistu. Ja see pole mitte ainult kriminaalerakonna puhul nii. Nende suur sõber rehvormikommunistlik partei toimetab ju täpselt sama moodi.
30. november 2015 20:25
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
30. november 2015 22:38
kui Kats peaks lahkuma, siis vast Vabaerakonda, tundub kuidagi loogilisemalt kui reffid, irl sotsid ja EKRE.
30. november 2015 22:39
kui Kats peaks lahkuma, siis vast Vabaerakonda, tundub kuidagi loogilisemalt kui reffid, irl sotsid ja EKRE.
Kust 30. november 2015 20:22
sa seda välja loed? Õige jutt, et tegelikult Simson võitis! Ja Ratas sai sisevalimistel rohkem hääli, kui isand ise! Olen väga meeldivalt üllatunud Toomas Vitsuti ja Stalnuhhini üle. Väga julged mehed, suur kummardus teile! Savisaar ja tema tallalakkujad on veel rohkem närvis, kui enne valimisi. Lengil ka lõug värises, kuna häälteenamus tuli niii napilt.
Lubage kūsida 30. november 2015 19:48
Mille või kelle eest kaitsta-kas tahate öelda ,et Simson koos tema pooldajatega,hakkavad mõrva plaani pidama?--HALLOO!!!!