Eesti uudised

Siret Kotka: kapo saatis Keskerakonda oma agendid (76)

Toimetas Marge Sillaots, 30. november 2015 16:50
Foto: Arno Saar
Kaitsepolitsei (kapo) on liiale läinud Keskerakonnaga seotud tegevuses, kuna kapo on saatnud Keskerakonda oma agendid Võrumaa ettevõtja Jüri Luige ja Ivor Onksioni näol, kes põhimõtteliselt surus Hannes Rummi erakirjad Priit Toobali ja Lauri Laasi kätte, leidis Keskerakonna värske aseesimees Siret Kotka.

"Ma küsiksin vastu, kas seda ei ole liiga palju, kui kaitsepolitsei saadab oma agendi meile ja pärast seda korraldab Keskerakonna büroos läbiotsimise 500 euro valguses, kuhu on kaasatud 20 meest," vahendab ERRi uudisteportaal Kotka küsimust Vikerraadio saates "Uudis+".

Kapo agendi all pidas Kotkas silmas Võrumaa ettevõtjat Jüri Luike, kes andis Keskerakonnale annetuse sildi all 500 eurot.

Samuti tõi ta näiteks Lauri Laasi ja Priit Toobaliga seotud kaasuse, milles mõlemad poliitikud riigikohtus süüdi mõisteti. "Onksion saadeti meile lehvitama oma kirjadega ja põhimõtteliselt Onksion surus need kirjad nii Toobalile kui Laasile pihku ning pärast seda mõistab riigikohus Toobali süüdi," rääkis Kotka.

Samal teemal

31.11.2015
Paide politseinik astus Keskerakonnast välja, kuna parteid on kriminaalkorras karistatud
30.10.2015
EKSKLUSIIVNE: ülisalajane videomaterjal Keskerakonna veelgi salajasemast kongressist
30.10.2015
Jaanus Karilaid: "Loodeti, et esimehe väljavahetamisega saab pressi alt välja"
30.10.2015
MEENUTUSEKS SAVISAARELE: Moosese juhtimisel ei jõudnud Tõotatud Maale Mooses ega tema rahvas