Eesti uudised

ETTEVAATUST, NAISED! Pealinnas liigub ringi ahistaja (21)

Helen Pentsa, 30. november 2015 15:10
Foto on illustratiivneFoto: TÕNU TALIVEE
Eile levis sotsiaalmeedias postitus, kus hoiatati punast universaakerega autot omava mehe eest, kes asus Tallinnas Sõle tänaval varahommikul koju suundunud sõbrannasid jälitama.

"Täna varahommikul sõbrannaga peolt tulles juhtus meiega selline intsident, et rahulikult kodu poole jalutades otsustas üks vanem punane universaalkerega auto meie juures seisma jääda (Sõle 14 maja juures). Me ei teinud sellest suurt välja ja jalutasime rahulikult edasi. Meesterahvas pani autol tagurpidi käigu sisse ja otsustas meiega vaikselt kaasa sõita, ühel hetkel kiirendas ja jäi veidi maad eemal seisma- meid ootama," kirjutati postituses.

Kui neiud otsustasid suunda vahetada ja teist teed mööda koju minna, järgnes mees neile siiski.

Postituse kommentaariumist selgus, et taolise teguviisiga meest on Sõle tänava kandis ka varem kohatud.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Helen Uldrich kommenteeris Õhtulehele, et sarnase sisuga avaldusi või teateid hetkel politseile laekunud ei ole. Siinkohal julgustab ta kõiki inimesi, kes vajavad taolistel olukordades kiiresti abi ja tunnevad, et nende elu ja tervis võivad olla ohus, helistada esimesel võimalusel hädaabinumbrile 112.

"Kui otseselt kiiret sekkumist vaja ei ole, kuid inimese käitumine tundus kahtlane, on võimalus ka hiljem jaoskonda avaldus esitada. Kindlasti tuleks meelde jätta inimese välimus, riietus ning autoga liikleja puhul automark ja registreerimisnumber. Mida täpsem kirjeldus uurijateni jõuab, seda suurem on tõenäolsus pahategija tabada," sõnas Uldrich.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee