Foto: Tiit Maran
Andres Tohver 30. november 2015 06:00
Tallinna loomaaia varjulises sopis, kuhu tavakülastaja ei satu, märkab silm kanakuute meenutavaid ehitisi – naaritsapuure. Loomaaed ja Hiiumaa ongi ainsad kohad, kus euroopa naarits Eestis veel vastu peab.

Tallinna loomaaia varjulises sopis, kuhu tavakülastaja ei satu, märkab silm kanakuute meenutavaid ehitisi – naaritsapuure. Loomaaed ja Hiiumaa ongi ainsad kohad, kus euroopa naarits Eestis veel vastu peab.

Naaritsate teema oleks ehk üks paljudest unustatud olelusvõitlustest, kui oktoobris internetis rippunud videoklipp euroopa naaritsaga amelevast ameerika naaritsast poleks Eesti poliitikute pahameelt pälvinud. Õigupoolest amelesid vaid käpiknukud, kuid sellest kardeti tüli ameeriklastega.

"Euroopa naarits oli meie jaoks tavaline liik, loomulik liik," ütleb Tiit Maran, kes kaheksa aasta eest sel teemal doktoritöö kaitses.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (4)

!!! 30. november 2015 11:40
Eks naaritsapreilidele ja daamidele ole võõraaalane uus ja huvitav. Nii nagu on ka inimestegi hulgas.
TIIT MARAN EESTI PRESIDENDIKS! 30. november 2015 08:47
"Vaid paarikümne aastaga tõrjusid suuremad ja sigivamad ameerika naaritsad Eesti loodusest välja euroopa naaritsa, kelle kohta viimane kindel teade tuli 1996. aastal Tallinna lähedalt Arukülast.
Miks ikkagi peab euroopa naaritsa eest võitlema? "See on puhtalt selline väärtushinnanguline suhtumise asi. Täpselt samamoodi võiksime öelda, et aga mis me selle eesti rahvuse pärast siin nii väga muretseme, las tulla siia mingi teine kultuur, olgu siis idast või läänest," arvab Maran.
Ideoloogilistest hävituspataljonlastest arvamusliidrid-soroslased (vseviovid, mihhail lotmanid, hellamid,. sutropid, lobjakad, ....) ja nende vaimsed lapsed - ideoloogilised hungveipingid (eriti naishunveipingid) võitlevad Läänemere regiooni unikaalsete põlisrahvaste ("pandakaru"-rahvaste) assimileerimise ning nende asualade ümberrahvastamise eest populatsiooniplahvatuste piirkondade-väljakurnatud biotoopide ökopõgenike-rändrahvastega.
Ideoloogilistest hävituspataljonlastest arvamusliidrid ja nende vaimsed lapsed - ideoloogilised hungveipingid (eurohungveipingid) sisendavad eesti rahvale, et eestlasi polegi tegelikult füüsiliselt olemas - oleme lihtsalt kõik Homo sapiensi nimelise loomaliigi esindajad/liikmed, mistõttu Läänemere regiooni põlisrahvaste asualad kuuluvad kogu maailmale - kõigile maailma rahvastele - kaasaarvatult ökopõgenikele, kes oma biotoobid populatsiooniplahvatuste tagajärjel välja on kurnanud/kõrbestanud.
Kui okupeeritud Eesti marionettvalitsejad - uute võõrvõimude - USA-EU oligarhide-plutokraatide (soroste) kohalikud käsilased ja ideoloogilised hävitupataljonlased võivad igal hetkel tõestada, kui see peaks olema kasulik nende eesmärkide täitumisele, et ka euroopa naaritsat pole füüsiliselt olemas. USA-iisraeli-EU oligarhide-plutokraatide eesmärk: põlisrahvastevaba Läänemere regiooni põlisrahvaste assimileerimine ja nende asualade ümberrahvastamine rändrahvastega, sealhulgas eestivaba 8estenfrei) eesti ülesehitamine kunagise ENSV territooriumil!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS