Eesti uudised

Tiit Maran võitleb euroopa naaritsa eest (4)

LISA KOMMENTAAR

!!! 30. november 2015 11:40
Eks naaritsapreilidele ja daamidele ole võõraaalane uus ja huvitav. Nii nagu on ka inimestegi hulgas.
TIIT MARAN EESTI PRESIDENDIKS! 30. november 2015 08:47
"Vaid paarikümne aastaga tõrjusid suuremad ja sigivamad ameerika naaritsad Eesti loodusest välja euroopa naaritsa, kelle kohta viimane kindel teade tuli 1996. aastal Tallinna lähedalt Arukülast.
Miks ikkagi peab euroopa naaritsa eest võitlema? "See on puhtalt selline väärtushinnanguline suhtumise asi. Täpselt samamoodi võiksime öelda, et aga mis me selle eesti rahvuse pärast siin nii väga muretseme, las tulla siia mingi teine kultuur, olgu siis idast või läänest," arvab Maran.
Ideoloogilistest hävituspataljonlastest arvamusliidrid-soroslased (vseviovid, mihhail lotmanid, hellamid,. sutropid, lobjakad, ....) ja nende vaimsed lapsed - ideoloogilised hungveipingid (eriti naishunveipingid) võitlevad Läänemere regiooni unikaalsete põlisrahvaste ("pandakaru"-rahvaste) assimileerimise ning nende asualade ümberrahvastamise eest populatsiooniplahvatuste piirkondade-väljakurnatud biotoopide ökopõgenike-rändrahvastega.
Ideoloogilistest hävituspataljonlastest arvamusliidrid ja nende vaimsed lapsed - ideoloogilised hungveipingid (eurohungveipingid) sisendavad eesti rahvale, et eestlasi polegi tegelikult füüsiliselt olemas - oleme lihtsalt kõik Homo sapiensi nimelise loomaliigi esindajad/liikmed, mistõttu Läänemere regiooni põlisrahvaste asualad kuuluvad kogu maailmale - kõigile maailma rahvastele - kaasaarvatult ökopõgenikele, kes oma biotoobid populatsiooniplahvatuste tagajärjel välja on kurnanud/kõrbestanud.
Kui okupeeritud Eesti marionettvalitsejad - uute võõrvõimude - USA-EU oligarhide-plutokraatide (soroste) kohalikud käsilased ja ideoloogilised hävitupataljonlased võivad igal hetkel tõestada, kui see peaks olema kasulik nende eesmärkide täitumisele, et ka euroopa naaritsat pole füüsiliselt olemas. USA-iisraeli-EU oligarhide-plutokraatide eesmärk: põlisrahvastevaba Läänemere regiooni põlisrahvaste assimileerimine ja nende asualade ümberrahvastamine rändrahvastega, sealhulgas eestivaba 8estenfrei) eesti ülesehitamine kunagise ENSV territooriumil!
süsimust iroonia 30. november 2015 07:18
Tiit Maran võitleb euroopa naaritsa eest? See suur et... see on ju julgeolekurisk! Mida küll meie liitlased sellest mõelda võivad?
:lol
!!!! 30. november 2015 11:41