Foto: Vida Press
Toimetas Marge Sillaots 28. november 2015 14:45
Venemaa parlamendi liige Oksana Bobrovskaja ja tema abikaasa poolpaljad kehad avastati plahvatanud auto vrakist Novosibirskis.

30aastane Oksana ja tema abikaasa hukkusid mõlemad plahvatuses, mille algseks korraldajaks arvati olevat naise endine abikaasa, kes teenis Venemaa erijõududes.

Kohalike allikate teatel kannatas suhe seetõttu, et Oksana abikaasa oli töötu, mis tähendab, et ainus teenija peres oli naine.

The Siberian Times kirjutab, et paaril oli abieluprobleeme ning abikaasa süüdistas teda truudusetuses. Paaril oli ka nelja-aastane tütar.

"Kuulsin plaksu, aga mitte eriti tugevat. Nagu lask. Arvasin, et miski kukkus korrusmaja katuselt autole või autod põrkasid kokku. Ühtegi karjet polnud kosta," rääkis üks pealtnägija.

Kahtlustatakse ka, et pomm paigaldati autosse varasemalt ning ohvriks pidanuks olema vaid Oksana abikaasa. Novosibirski linnapea sõnul välistati terroriakt.

Samal teemal

Kommentaarid  (14)

drrrr 1. detsember 2015 11:04
Venemaa parlamenti pääsevad ainult need, kel on kümneid miljoneid dollareid see koht endale Ühtse Venemaa või mõne teise taskupartei juhtkonnalt osta. Need on väga suured summad.
See naine oli jah, Novosibirski linnanõukogus.
Vasja 30. november 2015 10:33
Imeilusal Venemaal ikka juhtub!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS