Eesti uudised

Savisaar: midagi ei ole teha, ta ei võida, ta ei ole veel küps võiduks (115)

Rainer Kerge, 28. november 2015, 06:00
VAJADUS RÄÄKIDA: Viimati kulus läbirääkimisteks aasta, enne kui Edgar Savisaar leidis kevadtalvel 2013 vaba tunnikese, et Õhtulehele pikem usutlus anda. Nüüd õnnestus aeg kokku leppida paari päevaga. «Asi on selles, et Eesti meinstriimmeedia on nii selgelt minu konkurentide poolel, et ma tundsin ka vajadust teiega rääkida. Muidu ma ei oleks hakanud seda tegema, aega niigi napib,» põhjendab homme Keskerakonna esimeheks tagasi kandideeriv Edgar Savisaar.Foto: Laura Oks

Homme valib Keskerakonna kongress esimehe. Esitleme pearivaale. Miks on Savisaare ümbert ükshetk lähiring lahkunud? Mis on Simsoni suur idee?

Aasta jooksul on Edgar Savisaarega toimunud suur muutus. Kui ta varem oli paljudele lihtsalt kangelane, siis nüüd, pärast raskest haigusest väljatulekut ja poliitikasse naasmist, on ta sadade inimeste silmis surnuist üles tõusnud pühamees. "Ah, see on liialdus, ei ole ma mingi pühak," lööb Keskerakonna esimees ajakirjaniku jutu peale tüdinult käega.

Teil käis Hundisilmal 5000 külalist ja see paistis palverännakuna: inimesed tulid, tahtsid teid näha ja natuke katsuda – nagu pühameest kunagi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30. november 2015, 06:00
Edgar Savisaar valiti napilt esimeheks tagasi
29. november 2015, 20:39
541 HÄÄLT | Keskerakonna kongress: Savisaar kindlustas koha erakonna esimehena!
29. november 2015, 11:03
Savisaar: praegu välja käidud presidendikandidaat lastakse valimiste ajaks auklikuks
29. november 2015, 09:02
KONGRESSIÄREVUS: Hundisilmal täheldati sagimist juba enne kella kaheksat

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee