Foto: Laura Oks
Helen Pentsa | Video: Laura Oks 27. november 2015 21:10
Inge on tüdruk, kes on erivajadustega noorte punkansambli Bandemoonium peavokalist. Ta rääkis, et on alati olnud rahulikuma muusika austaja, ent nüüd tuleb tal punklauludele kohase metsikusega ära harjuda.

"Mulle meeldivad ikka veel armastuslaulud, nüüd läks metsikuks üle. Sellega tuleb harjuda lihtsalt," sõnas Inge Õhtulehele.

Ansambli Pertti Kurikan Nimipäivät eduloost inspireerituna hakkas kevadel üheksa noort inimest oma unistust bänditegemisest ellu viima, et aasta lõpus saaks anda juba ka avaliku kontserdi. Eesti tuntud raskemuusikaansamblist Metsatöll on saanud kogu teekonna vältel noorte peamine mentor. Lisaks Metsatöllule on juhendajate hulgas Kaire Vilgats, Kõmmari (Kosmikud), Elephants from Neptune, Ženja Fokin.

Kuula Õhtulehe videost, kellega koos sooviks Inge laval ülesse astuda ja millised on tüdruku suurimad ansambliga seotud unistused!

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

kohalikud Antonionid ja Fellinid !!! 2. detsember 2015 15:34
Filmimaailmas võiks see neiu läbi lüüa ,sellised a la festivalide ja art-haus kino viljelejad ja Von Trieri järgijad võiksid sellest tüdrukust teha supertähe mis lõhkab filmimaailma. Isegi kui meie oma eesti "Kerttu" oleks tehtud selle tüpaazhiga (tüdrukuga) oleks see film Canneisi Fipresci auhinna saanud ja kandideerinud võõrfilmi Oscarile !
Mari 30. november 2015 18:58
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS