Metsatöll (Arno Saar)

Ansambel Metsatöll suundus jõulude eel pikale Euroopa tuurile, mis sai alguse Saksamaalt. Tänaseks on bänd jõudnud otsapidi Prantsusmaale, kus pole bändi trummari Marko Atso kinnitusel tunda märke hiljutisest terrorirünnakust.

"Ei olnud küll midagi teistmoodi kui eelmised paar korda, kui me siin tuuritanud oleme. Saalid on rahvast täis ja me ei ole väikestes saalides, vaid üsna keskmise suurusega saalides, mis mahutavad 600 inimest," selgitas Atso Menule.

Detsembri alguses suundub bänd Pariisi, kus toimuv kontsert on juba välja müüdud. "Tundub, et kõik on hästi ja mina väga ei karda. Ütlen ausalt, et kui ma ei teaks, mis siin toimub praegu, siis ei saaks aru, et siin midagi lahti on," rääkis Atso vihjates hiljutisele terrorirünnakule Pariisis.

Pariisi kontserdi eel Metsatöll hirmu ei tunne. "Ma tean, et meiega ei juhtu lihtsalt midagi, muud ei olegi," lausus Atso.

Jaga artiklit

9 kommentaari

O
oeh  /   08:53, 2. dets 2015
nad on tõesti nii meinstriim diskohevi, et nendega ei saagi midagi juhtuda
E
Edu!  /   08:59, 27. nov 2015
Maailma peab ikka püüdma vallutama ja Eesti muusikatööstus peab omale jalad lõpuks alla saama. http://1990muusikas.wordpress.com/

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis