Eesti uudised

MEELEOLUD TOOMPEAL: kooseluseadus tõmbab uttu!

Karoliina Vasli, 25. november 2015 06:00

28 KOMMENTAARI

i
imestan/ 25. november 2015 23:40
Kuidas on samasoolistele paaridele sündinud lapsed? Õnnistegija ime? Lapsesaamine kahe erisoolise vahekorrata või meditsiinimanipulatsioonideta pole võimalik. Kuhu jäävad lapse teise bioloogilise vanema õigused? Lapse õigus kasvada koos bioloogiliste vanematega?
e
EV Kodanik/ 25. november 2015 15:44
Häbi ja veelkord häbi meie rahva ühiskonna lõhkujatele kes sooviksid avalikult nii perekonna mõistet rikkuda, seda ümber defineerida, kui ka elementaarsetele loodusseadustele vastu astuda.
See, mida "teisimõtlejad" teevad oma magamistoas ei hõlma ega haava ühiskonda. Kuid avalik homoseksuaalsuse demonstreerimine ja levitamine on igati väär ja alatu ning meid kõiki lõhestav.
Normaalseid inimesi on viimasel ajal pidevalt proovitud solvata, neid tembeldades "vihkajateks", "sallimatuteks" jpm. See on lihtsalt alatu katse meie ühiskonda lõhustada ja hävitada... meie kasvavaid järeltulijaid segadusse viia. See ei lähe läbi sest ühiskond ei aktsepteri nn. "tolerantsust" ad Infinitivum ehk ad Absurdum.
"Teisiti mõtlejaid" ei saa nunnutada absurdsete järeleandmistega vaid nad peaksid aru saama, et nad on oma nõuetega räigelt astumas teistele pea peale.
Meie rahvuskultuuri lõhkumisel olgu lõpp!
Lugupidavalt, ning jätkuvalt valmis ka teiste arvamusi rahumeelselt ära kuulata,
EV Kodanik
e
EV Kodanik/ 25. november 2015 15:43
Häbi ja veelkord häbi meie rahva ühiskonna lõhkujatele, kes sooviksid avalikult nii perekonna mõistet rikkuda, seda ümber defineerida, kui ka elementaarsetele loodusseadustele vastu astuda.
+
See, mida "teisimõtlejad" teevad oma magamistoas ei hõlma ega haava ühiskonda. Kuid avalik homoseksuaalsuse demonstreerimine ja levitamine on igati väär ja alatu ning meid kõiki lõhestav.
+
Normaalseid inimesi on viimasel ajal pidevalt proovitud solvata, neid tembeldades "vihkajateks", "sallimatuteks" jpm. See on lihtsalt alatu katse meie ühiskonda lõhustada ja hävitada... meie kasvavaid järeltulijaid segadusse viia. See ei lähe läbi sest ühiskond ei aktsepteri nn. "tolerantsust" ad Infinitivum ehk ad Absurdum.
+
"Teisiti mõtlejaid" ei saa nunnutada absurdsete järeleandmistega vaid nad peaksid aru saama, et nad on oma nõuetega räigelt astumas teistele pea peale.
+
Meie rahvuskultuuri lõhkumisel olgu lõpp!
+
Lugupidavalt, ning jätkuvalt valmis ka teiste arvamusi rahumeelselt ära kuulata,
EV Kodanik
+
See, mida nad teevad oma magamistoas ei hõlma ega haava ühiskonda. Kuid avalik homoseksuaalsuse demonstreerimine ja levitamine on igati väär ja alatu.
Normaalseid inimesi on viimasel ajal proovitud solvata, neid tembeldades "vihkajateks", "sallimatuteks" jpm. See on lihtsalt alatu katse meie õhiskonda lõhustada ja hävitada. See ei lähe läbi sest ühiskond ei aktsepteri nn. "tolerantsust" ad Infinitivum ehk ad Absurdum.
"Teisiti mõtlejaid" ei saa nunnutada absurdsete järeleandmistega vaid ned peaksid aru saama, et nad on oma nõuetega räigalt astumas teistele pea peale.
Lugupidavalt ning teiste arvamusi ära kuulamas,
EV Kodanik
a
alf/ 25. november 2015 15:05
Pedeseadus ei ole terve mõtlemine ning ei sobi meie ühiskonda. Pooldajad mingu ravile parem vabatahtlikult kui sundkorras.
n
NoNii/ 25. november 2015 14:57
Eestis on liiga palju penskareid ja vanameelseid,kes on elanud kotis ja ei tea,mis toimub väljaspool seda. Hea soovitus Teile, "Tõmmake ise sealt uttu"!
m
Maamees/ 25. november 2015 15:21
Üks lihtne arvutu sulle kui nii tark oled, äkki ütled mitu põlvkonda saab eksisteerida riik kus elab 1,5 miljonit inimest ja 1/10 oleks peded ja lesbid ja 9/10 oleks hetero paarid ning igal paaril oleks kaks last. mitmenda põlvkonna rahvaarv jääb alla 100,000 piiri.Kas ütled et riik on jätkusuutlik???
m
Maamees/ 25. november 2015 14:51
Peded ja lesbid kappi tagasi ja klassikaline peremudel uuesti ausse, siis on ka elu keskkond ja riik ELUJÕULISEM
j
JÄTKE ÜKSKORD / 25. november 2015 12:58
OMETI NEED HOMOD RAHULE! Mis see teie asi, kellega keegi elab.
t
to jätke ükskord/ 25. november 2015 13:07
Nad ju ise ei taha, et neid rahule jäetaks vaid teevad ise kõik selleks, et seda teemat pidevalt oksele ajamiseni leierdataks.
1
12.58 ajab ikka vihale,eks?/ 25. november 2015 13:24
Appi, te olete ju end ise pjedestaalile tõstnud,ega heterotel polnud seda seadust vaja????Elagegi nii nagu tahate, mis teil puudu on, teie kisa on ju ülekõige.Armetud sättujad ja sättijad, kräunuvad, nagu märtsi kassid armuvalus.
h
Hetero/ 25. november 2015 14:06
Olen mees ja elan koos naisega, ta küll loodab sellest seadusest kasu. Seega mind see seadus puudutab, aga ma ei ole vihast lõhki minemas, kui need, keda see seadus ei puuduta. Otsi ikka palki oma silmast, aga kui oled pime ja ajupuudulik, ega siis ei näe :).
1
14.06 ikka torgib/ 25. november 2015 16:55
Kõik on pimedad ja kurdid,ajupuudulikud,kes ei pea lugu valest otsast.Kahjuks, või õnneks olen kooliskäinud ja inimese anatoomiat ka õppinud, sinul on see vist vahele jäänud elus.Asusid loodust ümber kujundama oma äranägemise järgi, nüüd nõuad sellele kinnitust.Ja seda perverssust ma tõesti näha ei taha, sõimle palju jõuad:):):))))).
e
25. november 2015 16:56
Ela, või sure,jumalast savi aga ära hüppa siin!
s
25. november 2015 16:57
h
Homod jätku heterode traditsioonid rahule ja lõpetagu teisitimõtlejate sõimamine ja sildistamine./ 25. november 2015 20:03
Mis mõttes jätke homod rahule? Homod ise on ju need kes valdava enamusega tüli norivad ja neile moraalselt lihtsalt per...sega näkku hüppavad.
õ
ÕUDNE!/ 25. november 2015 12:14
Issand, kui "PALJU" neid meeleavaldajaid on Toompeal! Kuni 20 vaimselt haiget tulid väljanäitusele!
Ja vähemalt pooled on EKRE-st...!
v
Vaimselt haiged -/ 25. november 2015 12:48
ilmselt "sarnane tunneb sarnast" juhtum...
a
aff/ 25. november 2015 13:57
üldine enamus arvab siiski,et nad on justnimelt vaimselt täiesti terved!!!!!
t
terved/ 25. november 2015 14:07
inimesed ei ole kui lõukoerad teiste kallal :). Aga seal jah rohkem ajakirjanikke, kui lõukoeri :).
ü
25. november 2015 16:59
Üks lõukoer lõksutab siin, nii et lõuad vahtus.

j
Jepp/ 25. november 2015 12:03
teatud seltskond ja teatud Riigikogu liikmed on igal juhul end lolliks teinud. IRL suutis end sellest jamast puhtana hoida vähemalt. EKRE muidugi on kõige sirgeselgsem olnud. Isegi KUI need rakendussätted nüüd läbi lähevad ja seadus vastu võetakse, siis läheb see järgmise Riigikogu koosseisus tühistamisele, sest järgmised valimised saavad olema vääääääääga põnevad!
Kui keskealised inimesed ei saa enam aru, millel najal riik eksisteerib, siis mida nad seadusandlikus kogus üldse teevad?! Nii mandunud ei saa lihtsalt olla!
https://www.facebook.com/europeanbelles/photos/a.1552534505005042.1073741827.1544457082479451/167088...
i
invaliid/ 25. november 2015 14:09
minu najal riik ka ei eksisteeri, tahad minult õigused ära võtta või saata gaasikambrisse, nagu teie mõttekaaslased kunagi tegid?
j
Jepp/ 25. november 2015 14:53
millised eestlased on ajanud invaliidid gaasikambrisse? Sama hästi võiksid juba öelda, et riik ei eksisisteeri ka kodus istuvate pensionäride najal (võtame neilt pensioni ära?), haiglas paranevate haigete najal (võtame nad ravilt ära?), lapseootel emade najal (võtame neilt dekreedipuhkuse ära?), üliõpilaste najal (maksku ise oma õpingud kinni?) jne. jne. Loogika on natuke vildakas või kuidas? Riik algab mehe ja naise liidust (vaata ükskõik millist usundit/religiooni). Kui kooseluseadus jõustub, tähendab see ka seda, et osadel (hetero laste poolt sünnitatud) lastel on kas kaks ema või kaks isa. Kuidas sa koolis lapsena hakkad seletama, et teate, mul ema ei ole, aga mul on kaks isa - selline olukord viib paratamatult tõsiasjani, et koolis hakkavad kas õpetajad või koolipsühholoogid juurutama LGBT ideoloogiat (nagu juba praegu üritataksegi teha). Siin ei ole midagi eesrindlikku, kui kellegi seksuaalse suunitluse tõttu hakatakse abieluks pidama samasoolisi kooselusid. See on vastupidi väga tagurlik ja allakäinud ühiskonna ilming, seda on ajaloos juba olnud varemgi. Tugevat riiki ja toimivat ühiskonda ei saa ehitada nõrgale vähemuste vundamendile, sest see vähemus ei ole piisav ressurss, et pidada üleval tugevat enamust. Vastupidi on aga võimalik - suur ja tugev enamus suudab üleval pidada ka vähemust (pensionäre, invaliide, lapsi, haigeid, perevägivallaohvreid). Homod aga saavad juba praegustes tingimuste suurepäraselt elada - neil ei ole millestki ju puudus ja keegi neid ei kiusa. Neil on vaba pääs haridusele, tervisekindlustusele, tööle. Kooselu ei ole keelatud ju! Aga seadustada seda ei või, sest riik algab mehe ja naise liidust ja ainult see liit on riigi silmis ainus abieluvorm. Ma seletasin väga lihtsalt ära, peaksid aru saama, milles see iva on.
õ
õpi lapseke ajalugu/ 25. november 2015 17:37
natsid ajasid kõik gaasikambrisse, kes polnud kasulikud.
k
Kas/ 25. november 2015 19:39
neil sõjainvaliide siis polnud?
o
Optimist!/ 25. november 2015 15:18
Ajuvabast valimisest : Mitte keegi ei tunne kedagi kes valis kuritegeliku reformierakonda, ometi on täna saast võimul. P.trukkimist ei poolda ka normaalsed inimesed aga sellegipoolest võetakse pedeseadus vastu.
t
Tallinlane/ 30. november 2015 07:10
Näed, Kadril jäi tühine 56 häält selletõttu puudu, et hääletas omasoo iharate poolt.
m
25. november 2015 11:21
Mikko ja Randpere müüt on läbikukkunud,vanad mehed ei lasknudki ennast roosast udust pimestada.Ja rahvas ei hullugi soodomast ja komorrast,sest meil peaks olema Euroopa taustal targemagagi tegeleda,kui homodega.TOLA KARI.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee