Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Gert Kullamäe: võtsime võidu jõuga ära! (1)

Ville Arike, Tartu | Video: Aldo Luud, 24. november 2015 21:01
Gert Kullamäe.Foto: Video: Aldo Luud
Tartu Rock noppis eurosarjas FIBA Europe Cup tähtsa võidu, kui kodus oldi 92:75 üle Küprose klubist Nicosiaa ETHA Engomi.

Peatreener Gert Kullamäe: "Algus oli halb, aga saime sellest üle ja võtsime võidu, nagu öeldakse, jõuga ära. Tanel Kurbas helistas mulle kell pool viis ja ütles, et pole hea olla, ribide vahel midagi on, ei saa keerata ega pöörata. Otsustasime, et ta teeb soojenduse ära, aga ka pärast seda ei tundnud ta end hästi, et ei saa 100 protsenti endast anda. Siis otsustasin, et ei kasuta Tanelit. Vajame teda järgmisel nädalal, temaga ei saanud riskida. Doronin sekkus hästi.

Mul on hea meel, et Dorbek mängib resultatiivselt, Karla (Petrukonis - toim) tegutseb korvi all agressiivselt, kui Žabas ja Sokk on koos väljakul, saavad teineteist üha rohkem aru. Homme katan kodus ilusti laua, panen arvuti ette ning jälgin tähelepanelikult (Himiku ja Utena mängu - toim). Elu on näidanud - nii mängija kui ka treenerina -, et kellegi teise peale ei saa lootma jääda. Peame olema valmis järgmisel kolmapäeval Ukrainas lahingusse minema nagu sõtta."

Millega selgitas Kullamäe Janar Taltsi tavalisest lahjemat esitust, vaata juba videost!

Samal teemal

06.12.2015
OHHOO! Korvpall ja jalgpall võivad Eestis ka sõbrad olla!
25.11.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Kõrvetavalt kuum! TÜ/Rocki tantsutüdrukud end tagasi ei hoia
25.11.2015
Rock võitis Küprose klubi ja on valmis sõtta minema
24.11.2015
NII SEE JUHTUS | Rock võitis, Kalev/Cramo kaotas (jälle), Meistrite liigas löödi 27 väravat

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee