Brüsseli linnatänav 23. novembril.Foto: AFP / Scanpix
Õhtuleht.ee 23. november 2015 14:24
Brüsselis, kus võimud korraldasid terroristidele haarangu, väljendub ärevus praegu tänavate tühjuses, ütles Eesti suursaadik Belgias Gert Antsu.

Suursaadik rääkis saatele "Uudis+" antud telefoniintervjuus, et paljud inimesed on täna jäänud koju ja linna tõtates vaadatakse ka vähem otsa kui tavaliselt, vahendab ERRi uudisteporaal. "Rohkem sünge kui ärev," iseloomustas suursaadik sealset olukorda.

Ka Auderghemi linnaosas, kus Eesti saatkond asub, on samuti tähtsamate objektide juures politseinikud ja sõjaväelased valves, küll mitte Eesti esinduse juures.

Koolid ei tööta, lasteaiad ei tööta, kuid eurokvartalis suursaadiku sõnul siiski töö käib, aga sinna pääseb läbi turvakontrolli.

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

Minu arvamus 24. november 2015 09:41
Hetkel võttis isis hoo maha. Nädala paariga taastub normaalne elu. Kuid kuna neid terroriste on sisse imbunud kõikjale ja meie ei tea mida nad veel korraldavad. Isiklikult kardan jõuluvanasid sest nende näod on maskeeritud ja pikad jõulukuued seljas.Tagatipuks veel kingikott. Lase selline veel tänavaile töllerdama.
Sallija 24. november 2015 08:56
Aga meil Eestis on kõige valusamaks probleemis homode eriõiguste arutamine.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS