Eesti uudised

Endine Estonian Airi piloot: kurb, et tööandja käitub meiega kui ketikoertega (17)

Kristiina Tilk, 23. november 2015 06:00
VIIMANE LEND: 7. novembril saabus Estonian Airi viimane lend Tallinna lennujaama, saatjaks vihmasadu. Foto: Ilmar Saabas/ DELFI

Estonian Airis töötanud naine leiab, et ettevõtte juhtkond polnud nende vastu lõpuni aus. Kas tõesti hinnati neid töötajatena nii vähe?

Kohtumine viis aastat Estonian Airi piloodina töötanud Triinuga (nimi muudetud) on nukker. Noore naise silmad on nutmisest punased ning pisarad ei kuiva ka ligi tund aega kestnud vestluse vältel. Ikka ja jälle pöörab Triinu pea kõrvale ning pühib käeseljaga mööda põski voolavat silmavett. "Minu elukaaslane töötas samuti Estonian Airis, kokku üle kümne aasta. Meil on kolm alla viieaastast last, pangalaenuga ostetud kodu," ütleb Triinu ja tunnistab, et teade ettevõtte äritegevuse lõpetamisest ja töötajate koondamisest oli täielik šokk: "Sarnaseid kuulujutte liikus varemgi, aga me ei osanud seda küll oodata. Seda enam, et tööandja ei pidanud vajalikuks meid toimuvast otse teavitada ja olukorda selgitada. Võib öelda, et me kuulsime sellest otsusest meedia kaudu."

Triinu on õnnetu ja küsib: "Kas tõesti hinnati meid töötajatena nii vähe? Keegi kuskil ju ometi teadis…"

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.12.2015
Nordic Aviationi esimene omalend toimub jaanuari keskpaigas
10.12.2015
Töötukassa juhatus lühendas Estonian Airi kollektiivse koondamise tähtaega
10.12.2015
Estonian Airi klienti tabas halb üllatus: olen Eesti riigis pettunud!
08.12.2015
Nordic Aviation teenindas esimese tegutsemiskuu jooksul 26 370 reisijat

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee