Maailm

Erakorraline olukord võib Brüsselis kesta esmaspäevani

Õhtuleht.ee, 21. november 2015 19:35

12 KOMMENTAARI

a
A.H./ 22. november 2015 07:23
Ja ikkagi. Kuhu kadusid leheveergudelt uudised teemal, kui mittu pabulast päästeti Vahemerel viimase nädala jooklsul? Ha-ha-ha-ha-ha-ha-haa. Miks pole avalikuse ette toodud järjrkotrdset fotot, mõnest uppunud murjani tatikast? Ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha Meedial sel teemal juba nädal aega suud *Unne täis. Ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-haa.
e
Ennustus/ 22. november 2015 05:05
2016 – Euroopa on peaaegu „üksinda“ (tühi)
j
jaa/ 22. november 2015 00:11
Majanduskasv on meeletu hetkel. Olukorda saab ainult paranda, kui tuua veel rohkem immigrante sisse.
o
oiblin/ 22. november 2015 16:19
aga nii ongi ju-koguaeg on vaja ehitada, parandada, miljon uut suud on juures kes süüa tahavad. Lased midagi õhku, põletad, hävitad-vaja jälle üles ehitada, majandus "kasvab" See et see kõik tuleb vana Euroopa oma rasvast ja reservidest pole kellegi asi, kõige vähem huvitab see tolerasti, kes roosade prillide välkudes toob välja kõike positiivset, mida pagulased kõik endaga kaasa toovad. ("Arstid, insenerid!" blaaah! ausalt mõni ikka veel hõiskab seda...)
e
EESTI BRÜSSELISEERIMISEST/ 21. november 2015 21:20
Uute okupatsioonivõimude - USA-EU oligarhide-plutokraatide (soroste) ja nende kohalike käsilaste (soroslaste) eesmärgiks on Läänemere regiooni põlisrahvaste asssimileerimine ja nende asualade ümberrahvastamine populatsiooniplahvatuste piirkonade ökopõgenike-rändrahvastega. Läänemereregiooni põlisrahvaste assimileerimist rändrahvastega võib nimetada ka Läänemere regiooni brüsseliseerimiseks ja amerikaniseerimiseks. Brüsselis, EU pealinnas põlisrahvast veel ainult ca 30%, USA-s on Euroopa juurtega inimesi veel ainult ca 50%.
"Brussels has a large concentration of immigrants and their children from other countries, including many of Turkish and Moroccan ancestry, together with French-speaking black Africans from Democratic Republic of the Congo, Rwanda and Burundi.
People of foreign origin make up nearly 70%[46] of the population of Brussels, most of whom have been naturalized following the great 1991 reform of the naturalization process. Among all major migrant groups from outside the EU, a majority of the permanent residents have acquired Belgian nationality. (Wikipedia)
s
ss/ 21. november 2015 21:13
Kevadel poleks kindlasti nii mõelnud ja kirjutanud... Aga kus on julgem elada ja liikuda : kas Moskvas ja Peterburgis või Pariisis ja Brüsselis? Kus on sõjakam rahvas?
a
A.H./ 22. november 2015 07:16
Ega selles vahet pole. Arvestades lisaks vene liikluskultuuri omapära, siis vist Piiteris ja Moskvas on see liikilemine veits ohtlikum.
n
22. november 2015 10:36
Neid riike on vähe, mis NWO-st esialgu välja jäetakse, kui rahvad vastu ei hakka sellisele vägistamisele ei ole inimkonnal üldse mingit lootust, inimesed manduvad rasside segamise tulemusena inimrobotitest orjade karjaks, kellele jäävad ainult primaarsed instinktid.
j
ja mida/ 21. november 2015 20:26
neiu Merkel selle peale ütleb?
j
jants/ 21. november 2015 22:43
wrau anželika pageb varsti oma semljaki putleri juurde,tal ju veel STASi aegsed dokustaadid alles ajast kui vovkaga semmis ja räpast läänt õõnestas.
t
22. november 2015 10:38
Tal ei ole mingeid dokustaate vaja, kõik teavad tema minevikku niigi ja Putinil on piisavalt infot tema isiku kohta, kõik oli ju kokku lepitud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee