Eesti uudised

PISARAD SILMIS: politseiprefekt avaldab hukkunu lähedastele kaastunnet (136)

Katrin Rohtla I Video: Aldo Luud, 21. november 2015, 16:10
Foto: Aldo Luud
Lõuna prefekt Tarmo Kohv rääkis täna varahommikul Tartus juhtunud traagilisest liiklusõnnetusest, kus politseibussi all hukkus 20-aastane noor mees.

Tarmo Kohv saabub intervjuusid andma silmnähtavalt muserdatuna. Tavapäraselt väga enesekindla mehena esinev Kohv hoiab käes paberit, tema käed värisevad.

Samal teemal

Meediaväljaannetele intervjuusid andes pole harvad hetked, kus Lõuna prefekt Tarmo Kohvi silmis väreleb pisar. Ta on väsinud ja ilmselgelt magamata.

"Täna hommikul kell viis juhtus äärmiselt traagiline liiklusõnnetus, kus kõrge prioriteediga väljakutsele teel olnud politseisõiduki ja 20-aastase noormehe vahel toimus kokkupõrge, mille tagajärjel noormees hukkus sündmuskohal," alustab prefekt Kohv.

"Ma avaldan siinkohal kõige sügavamat kaastunnet hukkunu omastele. Mul on siiralt kahju. Ma  vabandan teie ees ja kinnita enda poolt, et me teeme kõik selleks, et võimalikul viisil olla toeks hukkunud noormehe vanematele, neid igatipidi aidata," avaldab Lõuna prefekt Tarmo Kohv hukkunu lähedastele kaastunnet.

Kohv täpsustas, et varahommikul kell 5.02 saabus informatsioon, mille kohaselt toimus Tartu kesklinna ööklubi ees kaklus.

"Seda informatsiooni edastas meie enda patrull, kes oli sündmuskohal ja palus abi," lisab Kohv.

Samas tuli politseile ka teine teade, kus vajati abi samasse piirkonda, kus oli nähtud noormeest relva taolise esemega.

Prefekt Kohvi sõnul reageerisid mitmed patrullid - ühtlasi ka see patrull, kes kolm minutit hiljem sattus liiklusõnnetusse.

"Ma võin öelda seda, et patrulli sõidukiirus oli suur," alustab Kohv ja täpsustab, et sõidukil olid vilkurid peal, kuid sireeni ei kasutatud.

"Täna on teada ka, et need kaks noormeest, kellest siis üks hukkus, ületasid sõiduteed Riia tänava ja Võru tänava ristmikul," selgitab Kohv, et noormehed tulid Tartus Nooruse poe poolt.

"Ilmselt ei märganud meie politseiametnik neid noormehi seal ülekäigurajal. Samamoodi ei märganud tee ületajad patrullbussi ja toimuski kokkupõrge," sõnab Kohv.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee