Maailm

Belgia hoiatab "kõrge ja vahetu terroriohu" eest Brüsselis

Delfi.ee, 21. november 2015, 11:06

6 KOMMENTAARI

j
joppenpuhh/ 21. november 2015, 12:44
kui vaadata EL poliitikute ja julgeoleku asutuste nn "naiivsust", siis pean tunnistama, et migrandid ja nn "pagulased" ning kohalikud radikaalid ongi lausa ajugeeniused. Nutikamad, reageerimisvõimelisemad. , head manipulaatorid, parimad spioonid, nähtamatud, priviligeeritud jne. Teevad oma tegusid (videoid on palju) aga julgeoleku organid neid ei märka. Mõni "tark meest taskus" Belgiast näiteks tuli välja ideega, et oleks pidanud looma rohkem sportimisvõimalusi, sest lastel on igav ja pole energiat kuhugi panna. Ja seda olukorras, kus Brüsselis on kuulutatud kõrgeim ohutase.
t
Terroristid on nutikamad kui poliitikud/ 21. november 2015, 12:31
Kuna on aru saadud, et sõrmejälgede andmisest ei pruugi pääseda, siis hakati pakkuma sõrmejälgede hävitamise teenust. Kõik, kelle sõrmedelt jälgi võtta ei saa, ei tohi üle piiri lasta - ma loodan, et ka julgeoleku organid mõtlevad selliselt.
https://www.youtube.com/watch?v=OCQatS9UEfQ
võltsitud passide teemal
https://www.youtube.com/watch?v=9LGixzNxfH8
ISIS käsib fännidel püsida Inglismaal, et olla rünnakuteks valmis. Antud artiklites on toodud mõned kuulsamad fännid. Huvitav, kas siis selline vaba reisimine on endiselt võimalik? Masendav.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3327809/ISIS-s-chilling-new-tactic-Terror-group-tells-Britis...
http://www.express.co.uk/news/world/610060/Sally-Jones-ISIS-Islamic-State-terrorist-grandmother-punk...
s
Selline on .../ 21. november 2015, 11:50
avatud Euroopa tulevik. Laske veel neid "rikastajaid" Euroopasse ja seejärel see ei ole enam teie maa. Valmistuge kolima. Ega neist "magavatest rakukestest" te lahti enam ei saa.
t
Tore!/ 21. november 2015, 11:40
sinna oligi vaja jõuda!
Milleks nuud halada!Las kõmmutavad!Euroopa ju on vallutatud!Vaja veel moned uskmatud katustelt alla visata , elusalt põletada ja pead ma nulgida.niinoelda, poisid saavad mürada euroopa pinnal!
t
Tore!/ 21. november 2015, 11:40
sinna oligi vaja jõuda!
Milleks nuud halada!Las kõmmutavad!Euroopa ju on vallutatud!Vaja veel moned uskmatud katustelt alla visata , elusalt põletada ja pead ma nulgida.niinoelda, poisid saavad mürada euroopa pinnal!
j
justas/ 21. november 2015, 11:34
minul juba püksid sõeluvad püüli, kaugel see belgia meistki on, kui hollande seal prantsusmaal lubas terroristidele näidata kuidas luukas õlut teeb oli minu süda kohe rahul ja õnnelik, aga nüüd siis niisugune koletu hirmutamine, kohe külmavärinad tulevad peale, kuidas küll hr. paet ja ansip seal koledas brüsselis vastu peavad, nad ju meie kangelased, vaja tõepoolest hr. parts neile toeks saata...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee