Eesti uudised

TÖÖVÕIMEREFORMI VARJATUD POOL

Maarius Suviste, 20. november 2015 07:00

16 KOMMENTAARI

v
varjupooleks/ 21. november 2015 17:19
on sotsraha kasutamine pabulaste ülalpidamiseks. Ministeerium üürib ju neile kortereid ja maksab kulud
kinni. Kas V- Maarja apteegile on Vao ravimivõlg tasutud?
k
kah invaliid, ka liikumispuudega/ 21. november 2015 12:15
KÕIK invaliidid jäävad oma rahast enam-vähem ilma, kui mitmel kohal rabeledes teenivad sots.maksuga maksustatavat tulu LIIGA PALJU.
Juurika Jorss/ 20. november 2015 22:41
Töövõimereform tuletab meelde NL aegu- 20-ndatel lasti käe või jala kaotanud vangid töölaagritest vabaks (toitku end ise), 30-ndatel, kui algas Valge mere kanali jm. suurehitused, käskis vana Joss käe kaotanud meestest teha 4-mehelised kanderaamimeeskonnad mulla, kivide jm. veoks ehitustel- teine käsi ju oli töövõimeline,tehku tööd ja toitku ennast ise ja ehitagu kommunismi. (sarnasus olemas praeguse "reformiga"?)
t
tont/ 20. november 2015 18:52
kuradi sopaleht-häbi ei ole invaliidide arvelt raha lunida?!!
k
kuidas see asi käib/ 20. november 2015 16:45
kuidas üks saab puude . teine aga mitte. sama sandid mõlemad. isegi põhjendust ei anta. taotled puuet. aga saad eitava vastuse. mis kõikse kummalisem. et osad. kes nagu saavad hakkama. on saanud puude . osad. kes väga sandis seisus. aga ei saa. Sotsiaalkindlustus amet aga ei selgita.
M
!!!/ 20. november 2015 13:20
Muidugi tõmmatakse santidel kõri koomale. Vastasel korral poleks sel reformimisel üldse mõtetki, kui see riigil raha kokku hoida ei aitaks. Sest reform toob ju näiteks suuri lisakulutusi uute ametnike tööle palkamise näol. Ja rahalisi soodustusi tööandjatele, kes endale mõne puudega inimese tööle võtavad. Kust see lisaraha siis tuleks, kui santide pealt kokku ei hoiaks?
Vahest keskmise puude korral seda toetust ei vähendatagi, kuid sellestki saab mööda. Mingite uute metoodikatega. Kus raske puude saab keskmiseks puudeks ja keskmine puue kergeks puudeks.
ü
Ühinenud rahvas/ 20. november 2015 12:02
ÜHINENUD RAHVASTE ORGANISATSIOONI (ÜRO) INIMÕIGUSTE SOOVITUSED EUROOPA LIIDULE
Arendada ja suunata liikmesriikide jõupingutusi deinstitutsionaliseerumisele ja TUGEVDADA JÄRELVALVET Euroopa Struktuuri- & Investeerimisfondide kasutamise tähenduslikku kaasamist puuetega inimeste esindusorganisatsioonides.
ÜRO komitee soovitab, et Euroopa Struktuuri- & Investeerimisfonde TULEKS RANGELT KASUTADA PUUETEGA INIMESTE TUGITEENUSTE ARENDAMISEKS KOHALIKES KOGUKONDADES, AGA MITTE INSTITUTSIOONIDE RE-STRUKTUEERIMISEKS või LAIENDAMISEKS.
ÜRO Komitee soovitab EL-il maksete peatamist ja laekumiste tagasivõtmist, kui põhiõiguste kohustuste austamist on rikutud.
------------
Kommentaarid:
Töötukassa EI OLE puuetega inimeste esindusorgamisatsioon kohe mitte, samuti ei ole ta ka raviasutus kes saaks ravi- või tugiteenust pakkuda.
Töötukassa poolt läbiviidav töövõimereform ei ole kuidagi mõistetav tugiteenuste arendamisena, kuid on selgelt institutsioonide re-struktueerimine ja laiendamine!
Küsimused:
Kas see on uue suhkrutrahvi stsenaarium ?
Kes paneb parteipileti panti ja võtab vastutuse?
k
kossa/ 20. november 2015 11:17
ref-partei on kohe algusest saati olnud vaesemate inimeste vastu.see on rikkureid soosiv partei.ja rikkuritelt tulevad ka suurimad toetused.
e
20. november 2015 18:30
ei salli ükski normaalse mõistusega rikkurgi neid affe, käibemaksu tõstsid värdid üle öö ja üleüldse, aktsiisid nagu nadrariikide rikastele sheikidel jne.

h
Huvitav/ 20. november 2015 10:13
oleks päris neid lolle vaadata kes valis ref.Olete kindlasti nii rõõmsad et saite sita endale kaela
i
ilo/ 20. november 2015 09:55
Artikel mis puudutab just vaesemat ja liikumispuudega vanureid ,kelle pension on olematu on tauline.Supper ahnusel pole lehejüngritel puudust.
j
juhan/ 20. november 2015 09:34
Reformierakonna poliitika on genotsiid oma enda rahva vastu...???:(
k
kellel see poleks?/ 20. november 2015 11:59
Kõik poliitikud mõtlevad vaid oma tasku täitmisele. Siis ajavad silmakirjalikku juttu, et lollidelt hääled kätte saada.
s
SIIM/ 20. november 2015 13:25
Lõppkokkuvõttes rahva genofond uuendatakse. Sandid, tõbised ja vanurid surevad. Näiteks ei jõua enam piisavalt oma ravi peale kulutada. Tekkiv lünk täidetakse aga noorte tööjõuliste migrantidega. Kes suurendavad oluliselt ka iivet. Seega, investeering tulevikku!
m
20. november 2015 18:36
muide, meie meditsiin just hoopis tapab ja sandistab. kes nii ajuhälvik olla saab, et arvab, et ahvid tööle hakates inimesteks saaks, no ei ja ei hakka ka tööle, vaid tööorje röövima vms.
S
!/ 20. november 2015 20:30
Seda et töö ära põlatakse, seda arvan tegelikult minagi. Kes see loll on et naba ära venitaks, kui muidu kah saab, kui abirahad ja toetused niigi ära toidavad. Väidet, et need tööjõulised ning -ealised migrandid ka tegelikult tööle asuksid, seda pasundavad vaid Brüsselist instrueeritud poliitikud, nende poliitikute meediaruuporid ja nende erakonna aktivistid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee