Eesti uudised

Narvas lagunes keskfraktsioon ja linnapeale avaldatakse umbusaldust (18)

Õhtuleht.ee, 19. november 2015, 18:56
Foto: Teet Malsroos
Narva linnavolikogu saadikud esitasid tänasel istungil umbusaldusavalduse Keskerakondlasest Narva linnapea Eduard Easti vastu, võimul oleva Keskerakonna fraktsioonist lõi aga lahku 15 saadikut, luues uue fraktsiooni "Ühtne Narva", mis võib viia Narva võimuvahetuseni.

Umbusaldusavalduse andis sisse opositsioonisaadik Aleksei Mägi, kes süüdistab linnapead Eduard Easti linnapoolse toeruse Puškini instituudi "Täppisteaduste kooli" projektile ja sihtasutusele Narva Linna Arendus toetuse andmist ilma volikogu heakskiiduta, vahendab ERR-i uudisteportaal.

"Me oleme valmis kõigi mõistlike jõududega koostööd tegema," kommenteeris Voronov ERRi venekeelsele uudisteportaalile. "Kui otsustasime täna linnapeale umbusaldust avaldada, siis tulevad kindlasti ka muutused, aga neist on hetkel vara veel rääkida."

Loe täpsemalt ERR-i uudisteportaalist!

18 KOMMENTAARI

6
65000 20. november 2015, 06:39
on vene linn oma alla 4 prossu hiiliva eestlasega.Selline ongi se okupatsiooni poliitika ja eestil ikka väga vedanud ,et ainutl nii vähe neid eestis aga kui oleks 4 miljonit toodud ja see pole ju mingi ime nagu nüüd krimmis juba toimub ning ukrainas.
n
narvakas 2+ 20. november 2015, 03:29
...tundes piisavalt narvakate hingeelu, siis 15 "hinge" lahkulöömine seltskonnast tähendas avapauku järgmistele kohalikele valimistele, keski pääkonto...
(loe edasi)
Loe kõiki (18)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee