Repliik

Margus Prangel | Vaja on ainult natukene usaldust! (18)

LISA KOMMENTAAR

Päris jõhker siis 25. märts 2018 09:41
nendel väikestel ilmakodanikel hiljem kuskilt netist lugeda, millega nende papake hakkama sai, kui need veel kõhus olid või just sündinud. Mitu iganes sel pranglil neid lapsi ka poleks, aga mõnele inimesele ütleb ikka suht otse näkku oma nitervjuudega, et sa oled saast. Ma küll ei tahaks suuremaks saades lugeda kuskilt, et oo...näe mu isa on rääkinud nii südamlikult oma lastest, ainult et tundub, et mina nende hulka ei kuulu. Olin küll äsja sündinud, aga isa ei hooli minust üldse. Ei taha teadagi mida siuke väike inimene peab tundma. Täiskasvand inimene peaks ikka natuke mõtlema, mida väiksele ilmakodanikule põhjustab, mida mitte. Olgu ta enda tahe milline tahes, aga enda lastest ikka teerulliga üle ei sõidaks ju, selle inimi oleks INIMLIKKUS härra pranks.
MP 3. märts 2018 08:05
Usaldus :D :D :D hahahhaha....kes räägib????
Olen kindel 1. jaanuar 2018 20:24
ET NAD LÄHVADKI LAHKU!!! See Sarvik ei saa oma käitumisega muud oodata.
Olen kindel 1. jaanuar 2018 20:24
ET NAD LÄHVADKI LAHKU!!! See Sarvik ei saa oma käitumisega muud oodata.
Kõrvaltvaataja 19. november 2017 02:45
Tülgastav on lugeda, kuidas inimene räägib endast kui noorest lapsevanemast, aga mitte enda vastsündinud lapse ja tema ema peale mõeldes vaid hoopis kellegi teisega mingeid mälestusi heietades. Valis ka aja. Kaastunde võime null sellisel inimesel. Ja see ei ole mingi vabandus, et inimene on mõjutatud. Kui sa oled piisavalt mees, ei mõjuta sind ükski naine, ka mitte esimeste laste(või jumal seda teab) või vähemalt avalikkuse ees teatud laste ema! Nii soss mees ei saa olla, et miski naine sind niimodi käpa all hoiab ja ainult tema pilli järgi tantsid. Lausa kisendad tervele maailmale, kui väga sa enda vastsündinud last ja tema ema vihkad! See on sinu au ja eneseväärikus? Olgu, võibolla vihkadki ise ka ja päriselt neid, aga nii palju taktitunnet ja inimlikkust peaks olema ja oleks vast ikka, et valiks mida teeks ja räägiks avalikult ja mida mitte. Mõeldes siiski ka teiste olemasolevate lapsukeste peale, kes sul on.! Kuskilt lugesin, et su avalikkusele teada olevate laste ema nimetati omal ajal sarvikuks. Siis mõtlesin veel, et isver, titeuudis ja sellised tiitlid. Tegu oli siis nimelt järjekordse ilmakodaniku tulekuga teie fantast"perre", aga tõele au andes, siis ega nad ikka mööda ei pannud küll!!! Peab ikka Sarvik tõesti olema, et teist inimest niimodi mõjutada ja panna ajakirjanduses rääkima teine seda, mis su enda soovunelmad nui neljaks on. Vägisi ikka kedagi enda küljes kinni ei hoia. Varem või hiljem lähete lahku!
Usaldama 20. oktoober 2017 10:08
peaks seda meest küll viimasena. Õigemini, üldsegi mitte!!!
Merike 20. oktoober 2017 10:04
Ohoohhoo... mida kõike neti avarustest leida ei või. Saan minagi targemaks. Ei jäta siis ka mainimata, et tõsi ta on, sellist pereintervjuud imelik lugeda, kus räägib kui tähtis on laste koolitamine ja kui peretoetav margus on, kui hooliv justkui oma laste suhtes...mnjaa...mina seda küll ei tunne, sest minu ja marguse laps, kes äsja kooliteed alustas, ei saa küll oma nn isa poolt mingit toetust! Meie sööme oma leivakoorikut ja hea, et laps üldse mingisugusessegi kooli sai. Mingist erakoolist võime und näha, aga hakkame saame. Omal ajal oli margus kange last valmis tegema küll, rääkis suures armastusest ja lubadused olid teadagi suured, aga reaalsuses olen täna üksi ja nutan. Lapsel on valus seda lugeda ja ise olen siiani kurb ja tõenäoliselt elu lõpuni, et inimene niimodi meid lollitas. Sisuliselt valetas otse näkku ja tõmbas talle sobival hetkel minema meie elust. Varsti peale lapse sündi võisin ajakirjandusest lugeda, kuidas margusel järgminegi tulekul. Huvitav seegi, et nagu aru saan, siis tal juba veelgi erinevate naistega väikseid lapsukesi ilma peal. Nojahh siis... masendav... ohvritest tundub, puudu ei tule. Hoidke tast eemale, oleks minu soovitus. Igaksjuhuks. Parem on neutraalseks jääda, aga sellises olukorras on juba imelik lihtsalt mitte enda kommentaari ka lisada. Väga paljude naiste ja laste elud on tänu temale rikutud ja hävitatud!
Margusele 30. aprill 2017 02:45
Kui sa ei suuda isegi oma küla peal tehtud lastele tuge, armastust ja kasvatust pakkuda, rääkimata materjaalsest toetusest, siis ole kena, ära räägi kõva häälega usaldusest ja oma suurest ilusast perest ja kõikidest oma lastest, aga tegelikult ainult kolmest ja sellest kuidas te oma tibukesi seal kasvatate ja kuidas on õige või vale, kui sa ise oled elu kõige halvem näide ja eeskuju üldse. Muide kas kõik sul lapsed (need 3 ma mõtlen siis), ikka teavad, kui palju neil poolikuid õde vendi laia ilma peal on???

Usaldusest räägib kes? 30. aprill 2017 02:07
Aa 30. aprill 2017 01:47
mis siin rääkida...ei saa aru, räägib mees, kes ise on elus kõik õigesti tennu?? Väga imelik on lugeda sellist lolli juttu koolide ja laste kohta, kui tüübil endal pole sündsuse raasugi. Tal ju terve ilm tibukesi täis! Huvitav, et esineb justkui oma perega ja "meie" tähendab siis keda? Samal ajal kui mõned vastsündinud tal kuskil virelevad, keda ta ei tunnista, räägib lastest ja nende kasvatamisest koolitamisest. Esineb avalikkuse ees oma "perega". Natuke võigas mu meelest.
vastuseks / 09:55 20. november 2015 12:22
Erakoolides õpivad mitte rikaste, vaid tavaliste inimeste lapsed. Nad on valmis oma laste õnne ja hariduse nimel rohkem panustama. Riigikoole ei laida, nende uksed on nagunii soovijatele pärani. Sama olgu ka erakoolide eelistajate jaoks.
mina 20. november 2015 10:46
näiteks ei saa aru ,miks on see hea ,et lapsele 5 aastat hindeid ei panda
mis seal nagu peljata on
last ju hea hinne tiivustab
iseasi, kui kardad ,et laps ei saa hakkama
aga heal õpilasel vahel natuke kehvem hinne isegi näitab, kus lased liiga lõdvaks jne
mulle meeldib, kui lastele võimalikult vara hindeid pannakse
vana 20. november 2015 11:36
Lapsevanem saab kindel olla, et tema võsuke lõpetab kindlalt väemalt 5 klassi - lillekeste ja lehekestega. Ja milleks lapsele rõõm "viitest"...?
tema 22. november 2015 03:48
hinne on vaid vorm ja üks õpetamisviisi aspekt. Seepärast pole ka hinnetest eraldi mõtet rääkida. Minu arust on sisuliselt tähtsad hoopis järgmised 3 teemat:
1) Rahaga ümberkäimise õppimine koolis - vt. Robert Kiyosaki;
2) Liikumise integreerimine igasse tundi - noored liikumisvajadusega kehad ei peaks sundasendis pikalt istuma!
3) Avastusõpe, selmet tuleb õpetajatädi ja "ütleb, kuidas asjad on".
20. november 2015 09:55
mina ei usu, et need kallid tasulised koolid väga toredad on. eelistan ise häid riigikoole kuhu saab ainult heade eeldustega mitte paksu rahakotiga.
Üks asi on USK, 22. november 2015 03:42
teine asi TEADMINE.
Ärme siin tuututa usust vaid ikka teadmistest!
Kati 20. november 2015 08:20
Jah, kui peres on lapsi rohkem, siis on erakool ikka väga kallis. Samas mitmed koolid pakuvad õdedele-vendadele õppemaksu soodustust kui vaja. Aga kulukas on ikkagi. Meie pere soojamaareisidel ei käi - oleme valmis raha kokku hoidma, et lapsed saaksid käia koolis, kuhu nad lähevad rõõmuga ja kus nende arengut toetatakse.