Elvas varastati maja hoovist kallis BMW, võtit polnud vajagi (81)
, 19. november 2015 07:00
SÜNDMUSKOHT: Elvas varastati keset ööd maja hoovist kallihinnaline BMW registreerimisnumbriga 111 SMS. Foto: Aldo Luud
Pühapäva öösel vastu esmaspäeva varastati Elvas majahoovist paar aastat vana BMW. Sõiduk pandi ilma võtmeta käima ning kuidagimoodi said vargad avatud ka automaatselt lahti käiva aiavärava.
Autovargad käisid Elva Valga maanteel nii, et pererahvas ei kuulnud mitte midagi, niisamuti nagu ka toas maganud koer.
Politsei teatel on tegu musta värvi BMW 640I kabrioletiga, mille registreerimisnumber on 111 SMS. Omanik märkis oma kahjuks 60 000 eurot. Algatati kriminaalmenetlus.
Edasi lugemiseks:
Digipaketiga saad lugeda kõiki Õhtulehe, Naistelehe, Tiiu, Nipiraamatu, Kodukirja, Toidutare, Eesti Ajaloo ja Kalale! Looduses artikleid. Lisaks saad lugemisõigust jagada 4 sõbraga. Tellimus olemas? Logi sisse
81 KOMMENTAARI