Eesti uudised

Kuidas ohjeldada Pariisi veresauna taustal hirmu?  (21)

Katrin Helend-Aaviku, 18. november 2015, 07:00
TERROR PARIISIS: Restoran Le Petit Cambodge on üks neist kohtadest Pariisis, kus terroristid tapsid süütud ­inimesed. Pariisis elav eestlanna Erelin on seal sageli söömas käinud. Kas sarnane terroriakt võib aset leida ka Eestis? «Ainult juhtide konkreetne otsustamine ja tegutsemine, olgu siis tulemuseks midagi püsivat või midagi tähtajalist, aitab tagada turvalisuse ja tasakaalukuse,» ütleb kriisinõustaja Tiina Naarits-Linn. Foto: AFP / Scanpix
Kriisinõustaja: tasakaalu säilimiseks on oluline, et Eesti inimesed saaks oma riigijuhtidelt kinnituse – nende muret rahvuse ja kultuuri püsimisel kuuldakse.

Kriisinõustaja Tiina ­Naarits-Linn räägib ­Pariisi terroriakti taustal, et meie riigijuhtide võimuses on inimeste hirme ohjeldada selgete täpsete sõnumite ja konkreetse tegutsemisega, nagu see iga kriisiolukorra järel peab olema.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

19. november 2015, 07:00
NOOR NAINE: "Et oleme teist nahavärvi, ei tee meid teistest halvemateks inimesteks!"
18. november 2015, 09:13
Belgias hoitakse pagulased MK-etapi ajal siseruumides
18. november 2015, 07:00
Kuidas on tugevdatud valvet Eesti piiridel?

21 KOMMENTAARI

d
djaval 19. november 2015, 16:50
Kuidas ohjeldada hirmu... Ikka teadetega terroritegudest mida pannakse toime ka mujal. Siis on hirm ohjes hoitud ega kao kuhugile.
l
Lehlugeja 19. november 2015, 09:17
Huvitav, mida pean mina tegema, kes hoolimata ajakirjanike hüsteeriast käib ikkagi Pariisis ja millegipärast üldse hirmu ei tunne?
Loe kõiki (21)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee