Eesti uudised

Kuidas on tugevdatud valvet Eesti piiridel? (13)

LISA KOMMENTAAR

iv 18. november 2015 23:52
võtke eeskuju Ungarist - kui kiiresti sai Serbia piirile (ca. 100km pikk ?) tara tehtud, nüüd teeb ka Horvaatia piirile (mitu100km?). Seal oli asjaga kiire, algul veeti okastraadispiraalid, hiljem rajati STATSIONAARNE TARA. Aga ikkagi vähem kui aastaga tehtud. Meil on suur uudis 1. uus piiripost!!!!. Ungari on 10miljoni elanikuga maa, seega eeldaks Eestilt 1/10 Ungari võimekust Vene piir tarastada. Kui Läti ja Leedu ka Vene/Valgevene piiri tarastaks, siis kolme Baltimaa omavahelisi piiridele pole vaja rõhuda.
simply overrun 18. november 2015 13:02
https://youtube.com/watch?t=98&v=adHsieTdMH4
piiri Polizei. Käed laiali nagu jõulupuu.
Kas ülemad vastutasid? Mitte.
Reapolitseinikud saadeti tänavale lolli mängima.
Ülemad jätsid nad täiesti hätta.
Relva ka kasutada ei tohi.
"Mis ma olen siin? Mis minust kasu ja abi on?" — politseinik mõtleb ja tunneb ennast kasutuna, mõttetuna, reedetuna kolleegide, eelkõige ülemate poolt.
Kas ta jääb tööle või lahkub töölt nähes et kedagi seadus ei huvita?
??? 18. november 2015 10:39
Väga lootustandvad ning turvatunnet tugevdavad teated. Kuidas näeb piiri tugevdamine välja näiteks Piusa jõel, õigemini selle 17 km lõigul, kus see on Eesti Vabariigi ja Venemaa piiriks? See on üks populaarsemaid kohti, kus piiririkkujad üle tulevad. Mitmed Vao pagulased on just sealt kaudu maale tulnud. Kas edaspidi hakkavad piirivalvurid üle sumajaid siis vette tagasi lükkama ning tuldud teed tagasi kupatama?
alf 18. november 2015 09:39
Tehtud ei ole mitte midagi ja ilmselt ei saagi.. Valitsus on reservraha kulutanud-laristanud immigrantidele ja piiri on sisuliselt valvetta.
jaa 18. november 2015 09:00
Venega kontrolljoonele pandi üks tulp püsti. Seal oli kohe mitu inimest, vähemalt pildi peal :)
Andres 18. november 2015 09:51
Kui enne kaitsesid eestimaa piiri kuused, kased ja lepad. Nüüd on siis piir kindlalt kaitstud...piiritulpadega!! Neid idioote ei paranda ka haud mitte.
Andres 18. november 2015 09:51
Kui enne kaitsesid eestimaa piiri kuused, kased ja lepad. Nüüd on siis piir kindlalt kaitstud...piiritulpadega!! Neid idioote ei paranda ka haud mitte.
Viljandist 18. november 2015 08:38
Käisin Lätis odava kauba järel,Alkohol,suits,suitsuliha tooted,juust-sõir,suur gaasiballoon 26 EUR-bensiin jne.Lätis bensiinijaamas sõitis Läti piirivalve auto meie juurde ja kontrollis meil autos kõigil olijatel dokumente.Lätist tagasi tulles tulime kusagilt tagant kus see suur mingisugune õmbluskombinaad või vabrik on.Läti punase kivihoone juures olid Läti piirivalvurid kui meid ei kontrollitud seal.Eesti poolel ei olnud mingisugust kontrolli.Mind paneb ainult imestama see,et kõik üks euroopa kuid Lätis peavad olema dokumendid kaasas.
??? 18. november 2015 10:49
Miks ilmaaegu tööd dubleerida, ressursse raisata, kui lätlased töö juba korra ära tegid? Ratsionaalne lahendus! Meenub veerandi sajandi tagune lugu, esimene reis kapmaale. Mina käisin esmakordselt Soomes kusagil Gorba-aja lõpupoole. Aga läbi Venemaa, turismibussiga. Issakene, kus meid Vene tollis ikka puistati! kõik kontrolliti üle mida vaid kontrollida sai. See eest teisel pool piirioja, Soome pool, polnud kontrolli pea mitte mingisugust. Mingi mundriga vanamees tuli ja korjas välispassid kokku ning viis majja. Tõi veerand tunni pärast tagasi, pitsatid ilusti kõik sees. Ei vaadanud mitte näkkugi. Vana ju teadis, et venelased on nagunii kõik juba ülihoolikalt üle kontrollinud. Milleks siis ilmaaegu veel rabada ning nahast välja pugeda?
Ants Rannula 18. november 2015 08:20
Väga koomiline olukord ja veelgi totram seltskond.
Metsa paigaldatakse post ,kui ei teatagi, kuhu tuleb EUROOPA (jevroopa) ametlik piir.
Olnuks arusaadavam kui see "jurakas" oleks paigaldatud Toompeale.
Andres 18. november 2015 08:08
Andrus Ansipil on VÕTI.

x 18. november 2015 08:02
Pihkur koos rõivaga valvavad eesti piiril kummikud jalas.
Kalju 18. november 2015 07:47
K-Rautast ostetud koeraputka mille hinnaks on 218 euri on asetatud Eesti Riigipiirile ja ilma valvekoerata. Väga valvatud piir koos plastikpostiga. Eesti rahva lollitamiseks on kogu väljapressitava altkäemaksu korraldamine. Pagulased tuleb vastu võtta kindla eesmärgiga,et oma rahvas hävitada.