Eesti uudised

Viru Keskuses toimus taas tulekahjuõppus (2)

Toimetas Piret Pappel, 17. november 2015 10:28
7. novembril toimus Viru Keskuses järjekordne evakuatsiooniõppus, mille eesmärgiks oli kontrollida Viru Keskuse personali käitumist tulekahju korral ning evakuatsiooni läbiviimisel ja tagada reaalses ohuolukorras maksimaalne valmisolek ning vilumus.

Tulekahjuõppuse legendi kohaselt sai keskuse esimesel korrusel asuvast kohvikust alguse kahjutuli, mille tulemusena levis suitsutsoon kiiresti läbi maja.

Õppus algas kell 10.00 ning kell 10.12 olid kõik keskuses viibivad isikud majast välja suunatud. Viru Keskuse juhatuse liikme Ants Vasara sõnul võib õppuse õnnestunuks lugeda ning ta loodab kõigi sel hetkel majas viibinud külastajate mõistvale suhtumisele:

"Täname kõiki Viru Keskuse külastajaid ja töötajaid koostöövalmiduse ja mõistmise eest. Loomulikult on säärased õppused ebamugavad, kuid see on ainus võimalus selgitada välja võimalikud kitsaskohad ja tagada personali valmisolek ja vilumus potentsiaalses ohuolukorras käitumiseks."

Vasara sõnul annab õppuste regulaarne korraldamine kõigile töötajatele kogemuse ohuolukorras operatiivselt ja kaalutletult käituda, et vältida võimalike kannatuste ja kahjude tekkimist.

Viru Keskus korraldab regulaarselt evakuatsiooniõppusi ning koolitusi, et tagada personali valmisolek kriisiolukorras käitumiseks ning Viru Keskuse külastajate maksimaalne turvalisus ning kahjude vältimine.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee