Eesti uudised

Eestlanna Pariisis: alles nüüd jõuab õud kohale (6)

Teet Teder, 17. november 2015 07:00
«Elu jätkub. Inimesed räägivad, et lähevad ikka restoranidesse, võtavad klaasikese veini või õlut ja elu peab jätkuma,» ­ütleb Anastassija Neuimina, avaliku diplomaatia referent Eesti suursaatkonnas Pariisis.

"See oleks võinud juhtuda ükskõik kellega," ütleb eestlanna Anastassija Neuimina Pariisis. "Sellest on veel raske rahulikult rääkida."

Pärast terrorirünnakuid Pariisis kuulutas Prantsusmaa president François Hollande riigis välja eriolukorra ja taastas piirikontrolli. See tähendab seda, et politseile on antud suured volitused liikumispiirangute kehtestamisel ning õiguse sulgeda avalikke asutusi. Tänavatel on tugevdatud turvakontroll, võidakse kontrollida isikut tõendavaid dokumente.

Eestlanna Anastassija Neuimina on Eesti saatkonnas Pariisis avaliku diplomaatia referent. Ta elab rahulikus Pariisi rajoonis ja sel saatuslikul reede õhtul kesklinnas ei liikunud. Kuna ta vaatas aga neil minutitel Prantsusmaa-Saksamaa jalgpallimängu, nagu kümned tuhanded teised prantslased, kostusid plahvatused temagi koju.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.10.2018
Charlie Hebdo rünnakus ellujäänu võitis nimeka kirjandusauhinna
17.10.2015
Pariisi veresaunas hukkus ka lootustandev sportlane
17.10.2015
VIDEO | Prantsusmaa vutikoondise peatreener Pariisi terrorirünnakutest: kuulsime plahvatusi, kuid ei pööranud neile suurt tähelepanu
17.10.2015
SIND VAJATAKSE: dramaatiline foto, mis annab aimu, millega Pariisi tohtrid pärast terrorirünnakut silmitsi pidid seisma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee