Maailm

USA Harvardi ülikoolile tehti pommiähvardus

Õhtuleht.ee, 16. november 2015 20:39

6 KOMMENTAARI

u
URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA/ 17. november 2015 06:30
SEE ON AMEERIKASIGADERIIGI LÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕP
v
v/ 17. november 2015 00:57
Aga see on ju meie poliitika , millele oleme ju ise kaudselt (riikikogu) alla kirjutanud . Ju köik halb , mida teistele tahad soovida tuleb tagasi . Ka seadus mingi (karma). Aga oppimata on seadused , mida me pole öppinud ja see meid ka karistab ,ehk ka see on see öppetund , mida me oleme ära teeninud. Olla teistest parem , tugevan targem jne. Mis eelise see annab siiski , kellel saab nuud parem? Kas hakkame oma saatuse eest kuhugile jooksma ja lootma ,et minuga see siiski ei juhtu? Ainult negatiiv , pögenevad inimesed ja rikutud elud .
m
16. november 2015 23:35
mulle tehti ka, appi jumalissand jeebus!!! sõber ütles enne, kui ma teda norisin, et pane pomm alla endale. politsei, appi!
t
to: mis toimub/ 16. november 2015 21:04
Nn laevakruiisi kingitusega oled nüüd hiljaks jäänud, aga saad seda teha näiteks lennupiletite hankimisega ;) Kahjuks küll mitte Estonian Airi lennule :) Aga ma arvan küll, et väike jalutuskäik kuluks ära, et silmad avaneksid. Inimesed on reaalsusest totaalselt võõrandunud. Elukogemus niikuinii puudub selleks, et figureerida nii vastutusrikastel ja olulistel kohtadel.
m
mis toimub/ 16. november 2015 20:48
Rootsile tehti ähvardus, homme ehk siis teisipäeval lubati Rootsis plahvatusi. Ostaksin hea meelega Pevkurile ja Rõivale kruiisipileti homseks Rootsi