Eesti uudised

Kadri Simson: pean debatti Edgar Savisaarega, mitte tema järgijatega (12)

Õhtuleht.ee, 16. november 2015 16:57
Kadri SimsonFoto: TIINA KÕRTSINI
Keskerakonna aseesimehe Kadri Simsoni sõnul ei pea ta Jaanus Karilaidi tänast üleskutset, tulla temaga avalikult debateerima, tõsiseltvõetavaks. Karilaid on Simsoni hinnangul kandidaadina üles seatud vaid segaduse tekitamiseks ning töötab üheselt Edgar Savisaare hüvanguks.

„Ma olen valmis erakonna tuleviku osas debateerima, kuid seda tuleb teha senise esimehe Edgar Savisaare, mitte Jaanus Karilaidiga. Debatiks Edgariga olen ma valmis ja võtnud vastu ka ERRi vastavasisulise ettepaneku. Kui Karilaid soovib minuga debateerida, siis peab ta kaasama kõik kandidaadid. Tegelik debatt peab toimuma senise esimehega," sõnas Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson.

Simson lisas, et raske on laskuda debatti inimesega, kes on vaid mõned nädalad tagasi kinnitanud, et ta toetab vankumatult Edgar Savisaart.

Simson jätkas: „Täna me näeme, et kandidaate on üles seatud rohkem kui kaks. Debatt ja programmide tutvustamine on valimiste eel kindlasti tähtis. Minu nägemuses tuleb seda aga teha ennekõike erakonna sees, mitte läbi meedia."

Samal teemal

17.11.2015
Karilaid Simsonile: debatt tooks selgust
17.11.2015
Üheksa Keskerakonna asutajaliiget toetavad Simsoni kandidatuuri
16.11.2015
Keskerakonna esimehe kohale registreeriti seitse kandidaati
16.11.2015
Toomas Vitsut: Kandideerin Kadri Simsoni toetuseks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee